Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Tydzień na oddanie głosu w FUJICUP! Głosowanie potrwa tylko do 22 lutego 2025...
TURGEN 9.3.1 Najnowsza wersja oprogramowania TURGEN wprowadza kilka istotnych ulepszeń.
FujiCup 2024 - głosowanie Wystartowało głosowanie w tegorocznej edycji konkursu FujiCup.
IX. Basque Tournament of Atari 2600 31 stycznia Euskal Retro Association zorganizowało IX. Baskijski Turniej Atari 2600.
Rogul 1.0f Poprawki i nowe funkcje
Opcje wyszukiwania (Strona 4 z 16)
Statystycznie jestem osobą upartą i nie zmieniam decyzji - jednak jedna z ripost Kierownika przkonała mnie do zmiany decyzji ... może odreaguję i będzie jak było. Dzięki Dely bo miałem doła ... Małe Atari to moja jedyna pasja ...
epi: jeśli tak uważasz to ja wycofuję się z tego forum, będę czytał ale nie zadam już pytania. wszystkim którzy mi kiedykolwiek pomogli serdecznie dziękuję. Szczególne podziękowania dla Lizarda - Mirusvf
kirownik zamieszania:
10 mirusvf=post
20 post=post-309
30 goto 30
sikor i dely biją ten sam werbel co ja banować i killować!!!
Jest to coraz większa ilość postów. Wiem każdy chce wiedzieć możliwie dużo w możliwie krótkim czasie. Ale o transmisję pomiędzy XL/XE a PC lub o emulator pytania zaczynają pojawiać się nagminnie. Nie mówię, że każdy musi mieć cierpliwość by eksperymentować i szukać rozwiązań sam, nie lubi szukać w google, ale zapisując się na AA wymagać musimy aby przynajmniej przeczytać sprawy podstawowe (nie całą bazę forum bo czasem trudno do czegoś nawet omawianego dotrzeć) ale takie informację są tu traktowane jako priorytetowe i tworzenie kolejnego posta to albo szczyt lenistwa, albo brak szacunku dla uczestników forum albo dla samego siebie ... Może dobrze nie prowadzić dyskusji - dawać komunikat temat omawiany wcześniej a następnie po kilku dniach kwarantanny usuwać go z forum bo po co inni przeszukujący forum za czymś innym mają trafiać na SPAM!?
Mam pytanie jaki emulek małego Atari polecalibyście mi na Atari TT z 20MB RAM (4+16) bo taki mam i chcę ustawić go na działce bo w domu mi się wala a tam dzieci pobawiłyby się. Jest tam jakiś twardy - uruchamiane na emulku byłyby przede wszystkim gry. Opiszcie czy jest też w trybie emulacji sposób na podłączenie joysticka tak jak to możliwe pod PC przez port LPT. Wszelkie linki pogłębiające moją wiedzę mile widziane.
Dyskusja akademicka o niczym! Każda sroka swój ogonek chwali! Do kierownika - autorowi zamieszania procedurka post=post-1 i odebrać prawo głosu na miesiąc. hehe
Kandydat do tekstu miesiąca - vulgar: Wies OS 2006 rolo;
Może sikor ogłosi konkurs o czteropak - to i ja coś wymyślę
Dzięki dely. Sam znalazłem w opisach trzy są to XDN121; XMM801; XMM804 ich opisy są dość lakoniczne, ale bardziej mnie interere czy widział je ktoś na aukcjach internetowych?
mam krótkie i zwięzłe pytanie czy istnieje drukarka wzorniczo dostosowana do serii XE?
Lizard : Trudno mi ustosunkować się w pełni do Twojej wypowiedzi, ale kiedy ja namiętnie starałem się wmówić jakiś czas temu sobie i innym, że należy przejść na Linux SuSE ver 7.0 trafiałem na taką liczbę problemów, że sobie darowałem. Dalej chcę przejść na cóś takiego w placówce gdzie mam 10 kompów ... ale np. pokażcie mi Homebank banku ING działający pod linuxem (ja banku nie wybieram!!!) . W domu gdzie 90 % programów mam bądź licencyjnych bądź free nie mają odpowiedników w Linuxie bądź jestem z nich niezadowolony. Idąc dalej mam dwie karty rozszerzeń gdzie producent nie pokwapił się do pisania sterowników w Linux i pewnie nigdy tego nie zrobi. Sprawa następna mam internet w NET24 czy jest oprogramowanie by to ruszyło pod Linuxem - może nie doczytałem. Ale nawet jeśli można to należy w dokumentacji szukać i szukać ale nie wszystkim kowalskim starczy wiedzy, czasu i cierpliwości ... i mnie też go coraz mniej bo pracuję na 1 i 1/3 etatu, wracam do domu i też chciałbym poświęcić te 3 wolne godzinki dzieciom. A jak idą spać o 21 to zostaje mi tyle czasu, że raczej odpalam emulatorek lub orginal i bawię się dwie godziny i idę spać ... Linux dobry ... ale nie dla zwykłego Kowalskiego
Nie znoszę Microsoftu jako instytucji!!! Nie lubiałem Intala z przekonania ale w 100% popieram Xa - XP to jedynie słuszna alternatywa dla Kowalskiego. Jak Linux kiedyś dojdzie do łatwości użycia sytuacja może się zmieni. Ale dziś to system dla administratorów i fanatyków ... tak jak my tutaj ... mnie rodzina, znajomi i inni nie rozumią po co Atari ... więc i po co cała reszta!!!
Popatrzcie jedni padają na pysk a X zafundował na krótszy bo krótszy ale kolejny cykliczny odcinek "W kręgu radiomana"
vasko nie jedzie tylko do Lichenia dybie na kolanach
Mnie to też bardzo interere. Proszę o udostępnienie!
Lisu - moje dzieci wyśmienicie bawią się Twoją nagrodą!!! Dzięki
Dracon__ i ja jesteśmy już w domu a LISU pewnie dojeżdża do Krakowa. Ale hitem dla mnie było kiedy podszedłem w Trencinie do zblazowanego LISa i mówię mu Lisu jedziemy na to LISu do mnie SIEMA powodzenia! - po czym zorientował się, że przecież z nami jedzie! ... No i świetnie wyglądał odbiór nagród przez Mikey`a i Lisa. Pozdrawiam wszystkich i mówię do zobaczenia zwłaszcza tym co z różnych względów nie mogłem im na party powiedzieć osobiście
Ponadto NTSC to nie tylko problemy z zasilaniem ale rownież kłopoty z kolorami i chyba również z dźwiekiem
Sikor: popierwsze szkoda, że nie jedziesz ze mną draconem__ i LISem... po drugie jak dla mnie AS...a należy usprawiedliwić przejął taką stację... i muszę powiedzieć, że powalczyłbym z nim gdybym o końcu aukcji przez nawał pracy w robocie nie zapomniał!!! Właśnie dlatego zadałem pytanie na forum ... bo bolała mnie ta stacja, ale dobrze, że jest na SCENIE!!!
dely: A lista partyzantów jest na stronie party
Jest ale uległa zmianom np. nie jedzie AS... a jest wpisany
No to należy ją zacząć klonować!!!
Widziałem na allegro ostatnio wystawioną stację TOMS 720. Wiem, że dłgi czas jedynym licytującym był AS... Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć jaka była finalna cena ów rarytasu?
Autorem opisu okazał Piguła/Shpoon choć ja myślałem że Xan - obu moich kolesi serdecznie przepraszam.
Monsoft - tego mi było potrzeba - wielkie dzięki - tego szukałem!!!
Podforum to może mała przesada, ale w przyszłym tygodniu udostępnie jakąś stronkę z emulatorem romami grą i opisem jak to uruchomić. Gra to ta, którą namiętnie garłem przez 2 lata!!! (potem był Schneider 6128 i za kilka miesięcy A65XE -jeszcze go mam, choć nie działa, ale wiem co s...... i naprawię go).
To nie he he pomysł Xa jest zacny i będę go popierał!!!
Znalezione posty [ 76 do 100 z 385 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.020 sekund, wykonano 45 zapytań