Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
SwSprEd 1.0.0 Nowy edytor programowych duszków.
Atari 8-bit Rom Image File Explorer Nowa wersja przynosi szereg istotnych ulepszeń i nowych funkcji.
Atari Font Maker V1.6.16.0 Nowa wersja narzędzia do tworzenia fontów i map.
Turgen 9.4.0 Nowa wersja Turgen - popularnego narzędzia do tworzenia kaset dla komputerów Atari.
TileT Przeglądarkowy edytor map stworzony specjalnie z myślą o trybie tekstowym z kolorami i kwadratowymi pikselami
Opcje wyszukiwania (Strona 19 z 29)
Hihihihihi :D
Mikey: rozbroiłeś mnie tą żarówką ;)
Uważam, że Uborg ma rację. Jeśli w tekście są niescisłości to świadczy to dobitnie o braku wiedzy autora. W kwestii C64 - trzeba obiektywnie przyznać, że jest komputerem bardzo udanym o możliwościach dźwiękowych prześcigających swoją epokę. Jego brak w zestawieniu jest kolejnym dowodem na brak pojęcia autora na ten temat. Na moje oko tekst jest nieudolnym tłumaczeniem różnych fragmentów zaczerpniętych ze stron podanych na końcu artykułu, co z resztą zauważył Jurgi2. Wstyd!!!
Proponuję wystosować do niego odpowiedni e-mail daniel_cieslak(at)idg.com.pl - ja tego człowieka niestety nie znam.
Tak, jak napisałem na samym początku czekam na propozycję :) Sprzęt jest na tyle unikalny, że swoją cenę ma.
Szansa jest :) Zaproponuj coś.
Kto sprzedawał to ja mam na zdjęciu :D
Aczkolwiek pomarańczowy kolega, który był inicjatorem tego procederu, był niesamowity! :))))
Hmmmm........ mogłem coś pokręcić ;)
Mega Bytes a nie Mega bits.
Jak w temacie. Noszę się z zamiarem opchnięcia w najbliższym czasie (do końca roku) jednej sztuki w stanie bardzo dobrym. Mam gdzies chyba nawet pudełko i instrukcję. Nie pamiętam szczegółów, bo muszę go najpier znaleźć, ale chciałem zapytać czy ktoś by nie był zainteresowany.
Komputerek jest unikatowy, ponieważ posiada rozszerzona pamięć video czyli jest jej dwa razy więcej niż normalnie. Mam też do niego kości do rozszerzenia pamięci z opisem (nie zdążyłem go zrobić), dopalacz procka (też do samodzielnego montażu), kartę pamięci flash (chyba 4MB) i interface RS/LPT + kable.
WIęcej dokłądnych informacji będzie jak go znajdę.
Jeśli ktoś jest potencjalnie zainteresowany to wstępne oferty cenowe proszę na priv :)
Wszystko zależy od współtowarzyszy. Ja jednak nie mam najlepszego zdania o tym co się w armii dzieje, dlatego współczuję, choć wcale nie musi być aż tak źle ;)
Do 1050 lepiej 6502 + ROM z Happy Warpem :)
Ciekawy pomysł :) A możemy liczyć na fotorelację z wystawy? :)
Pajero: nie strasz ludzi. Aż się bałem kliknąć na treć posta. A swoją drogą to nie lepiej sobie zwolnienie załatwić niż mieć prawie rok z życiorysu?
Meśka: Sugeruję zakupić router ADSL, co pozwoli Ci schować się za firewallem i odciążyć komputer. Równoległa praca wielu programów zabezpieczających (antywirusy i antytrojany real time, firewalle etc.) w połączeniu z firmowym modemem od neostrady, który właściwie nic nie robi, dość drastycznie pożera moc komputera. Porządny router ADSL ma zwykle wbydowany NAT z firewallem i zabezpiecza sieć lokalną na tyle dobrze, że właściwie windowsowy firewall wystarcza. Jak chcesz to mam dwa takie routerki do sprzedania po kosztach tylko w wersjach wireless.
50 zł za godzinę :-) ile wyjdzie tyle płaci
Dokładnie 70 zł za SN to taniocha. Bardzo dobrze zrobiona stacja i do tego czyta i formatuje dyskietki HD! :)
Zdaję się, że wszyscy emigranci przepadli zatem nie pozostaje mi nic innego jak zamknąć topic.
Mam pytanie do osób mieszkających w Londynie.
Jest szansa, że next week będę w tym słynnym mieście i szukam noclegu na jedną góra dwie nocki :)
Dekle są wszędzie :D You've gotta watch out! ;)
Znam tą knajpkę :) Tam kiedyś był auto salon.
A na następny raz proponuję http://www.pinkflamingo.pl
Tuż obok ale chyba fajniejsza :)
A porządny monitor do tego też kosztuje więc poniżej tysiąca raczej mało realne, że całość się zamknie.
I do tego coraz tańszy :)
Ja bym kupił notebooka :) Wygodniej sobie szaleć po Internecie siedząc w fotelu, niż być przykutym do biurka z blaszakiem.
A jak się zsumuje te wszystkie superciche i niegrzejące komponenty, to wydzie drożej niż to warte. No chyba, że to nie jest pierwszy komputer i takie rzeczy jak monitor czy obudowa już są.
A może zamiast zwijania lepsze byłoby zawijanie? :)
W sreberka oczywiście :D
Znalezione posty [ 451 do 475 z 707 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.065 sekund, wykonano 70 zapytań