Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Zmarł mOdmate Zmarł mOdmate
Grawitacja 2025 Wyjątkowy hackathon, gdzie zespoły mają 36 godzin na stworzenie gry na dowolną platformę ośmiobitową.
Forever 2025 - już wkrótce! Coroczne spotkanie entuzjastów platform takich jak Atari, Commodore, ZX Spectrum oraz innych komputerów 8-bitowych.
7th Annual Atari Homebrew Awards Oczywiście nie zabrakło polskich akcentów.
Wyniki FujiCup 2024 Sprawdź, czy były niespodzianki!
Opcje wyszukiwania (Strona 112 z 176)
To i ja poproszę, also numer konta. Przesyłka niekonieczna, mogę odebrać na SV o ile się wybierasz. Wersja z kablem SIO nie jest konieczna (będę to instalował w środku - może nawet nie być obudowy) ale jeśli tylko takie masz już zlutowane, to nie problem - kabel zawsze się przyda.
Przem Cie bardzo:
http://www.ebay.ie/itm/ATARI-1064-Memor … 3a7b275164
z przesyłką to jakieś 80 eurasków, czyli 320 PLNów :)
Ciekawe czy już się zorientował, że z interesu życia raczej nici i tylko trzyma fason :)
Ok, to się i tak w grudniu okaże, bo jak mówię , wcześniej i tak nie będę.
Dobre ultimate mam, zaktualizowałem posta. Piesiu, chyba nie ma innych chętnych, to jak chcesz, za 150 MegaST4 jest Twój. Z tym że jak napisałem przed SV nie mam nawet jak wysłać, a na SV mogę przytargać, ok?
Biorę :) Podaj jakieś szczegóły do rozliczeń. Będziesz na SV czy wolisz wysłać pocztą? Zapłacić oczywiście mogę z góry.
Ty chyba przespales ostatnich pare miesiecy, co :)
No żesz. Nic, już zalicytowałem tego miemca :) Jak się nie uda to ten będzie następny - konczy sie dwa dni pozniej :) Ale kup teraz to prawie 600 euro - trochę jednak na dzisiaj za dużo dla mnie
AS... napisał/a:Ten jest piękny
Ok, chęć zakupu flakona zcancelowałem na razie na 4 dni - sprzedający napisał, że może mi wysłać do Polski lub do Irlandii, jak mi pasuje - jak wygram to każę wysłać do Polski i na SV przyniosę ;) Jak nie to ponowię chęć zakupu tutaj...
AS... napisał/a: A dopałki typu ct6x to jest dopiero marzenie ściętej głowy :P
Zobaczymy na SV - będzie okazja Rudolfa przycisnąć 8-]
Takiego sprzętu już teraz nie robią... Właśnie wiozę drukarkę do serwisu - dwa miesiące od zakupu spieprzył się tracking papieru...
Stan wizualny mogę określić jako dobry. Nie połamana, może lekko pożółknięta (ale nie mocno) - tu sobie przypomniałem że coś chciałem wybielać. Z klawiaturami trochę gorzej - kupiłem je później (megę kupiłem bez klawiatury) w jednej są trochę połamane porty joysticków, druga wizualnie lepsza ale coś tam chyba nie działało - planowałem złożyć jedną działającą, rozważałem też adaptację tej klawy od zwykłego ST żeby mieć te klawisze w romby (klawy mają te wąskie prostokątne). Jak się nie znajdzie nikt chętny to jesteś pierwszy w kolejce.
Sorry za nieścisłości ale ostatnio widziałem sprzęt parę miesięcy temu :) Jednak stoi w dobrych warunkach więc na pewno jest w takim stanie jak go zostawiłem. Zresztą na SV będzie zawsze można sprawdzić co i jak. Ja się pozbywam bo szkoda, żeby się marnowało - wszystkiego i tak nie ściągnę, czasu grzebać przy tym nie mam - chcę się skupić na małym atari i może Falconie (jak się uda), kiedyś kupię jakieś STE w wersji kompaktowej.
Ok. Sold. Post zaktualizowany.
Wyedytowalem posta, zorientowalem sie ze stowa to moze za duzo za cos co nie wiadomo czy dziala i moze tylko obudowa jest do uzytku. Za megafile'a 50
Na ebayach ostatnio bieda. Jest cos w stanach i cos w niemczech ale posting to us/germany nie mam zdrowia zeby sie z nimi targowac i to jeszcze w przypadku gdy wygram. Na uk jest kup teraz goly za... 700 funtow. Sorry z calym szacunkiem do falcona to troche sporo. Poluje ale licze na to ze moze ktos tu zechce zbyc jak juz bywalo.
I. Kupię:
1. VBXE - z adapterem najchętniej w wersji XL - wersja bez fredka (nie pamiętam czy to ma znaczenie)
Najczęściej pada programator :) Z tym że kiedyś paliły się styczniki - co było naprawialne pilnikiem - a teraz fajczą sie chipy, co jest naprawialne przez wymianę modułu o cenie połowy pralki :)
dely napisał/a:Chociaż z drugiej strony bezrobotnego można uznać za "uzasadnioną przyczynę odmowy sprzedaży towaru" :)
Musi Grzeniu pana Sławka zatrudnić:
https://www.youtube.com/watch?v=q9ut3jdWBVc&t=75
:)
Ale po co kompilować? To pod Wine jest , nie skompilujesz tego na linuxa. Pobierasz windowsowego execa normalnie. Aż się przebootuję i sprawdzę.
Edit: no i chu... sprawdziłem, nie mogę wine zainstalować pod tym badziewiem, coś się wysypuje :) Ty wine masz? To ściągnij i odpal, ja wieczorem sprawdzę na Macu.
Jak dla mnie OpenMPT (były ModPlug Tracker) jest najlepszy - jakoby takie zwieńczenie sztuki trackerowej. Jest niestety na Windows ale rusza pono z pod Wine. Na oficjalnej wiki tak napisali:
http://wiki.openmpt.org/Manual:_About_OpenMPT
Sekcja: limitations
Ja mam pralkie-suszarkie :) Wszystko pieknie, tylko mały szkopuł - suszenie w postaci "nierozwieszonej" w bębnie powoduje, że niektóre rzeczy ciężko się potem prasuje :)
At0M ma timexa ja mam Spectruma - to już dwa :)
Epi, bluznisz :) chociaz dla mnie SR jest nudnawe juz, to jest jednak skutek tych 19 lat ogladania i dziesiatek tysiecy juz teraz odpalen - po prostu wiem co za chwile bedzie do tego stopnia ze nucac z pamieci muzyke moge we wlasciwych momentach odpowiednie screeny szkicowac :D
W życiu tego nie widziałem!!! Dobrze że są napisy po angielsku :) Bezcenny materiał.
Fox napisał/a:Coma Light 13 ma ładną grafikę i kilka dobrych efektów, ale rewelacji tam nie widzę, ani nawet spójnego designu. Już bardziej podobało mi się Biba 3. Na razie widziałem tylko te dwa.
Do mnie Biba też bardziej trafia, ale to już jest mocno designerska sztuka, niecukierkowa taka, dla dużej części publiczności niestrawna ;)
jury napisał/a:( kurde nie znam tego dema, trzeba obadać skoro zrywa beret :) )
Bierz poprawkę że do rocznik 93 i do ładnego chodzenia wymagało 386 DX 40 MHz, a na 486 się ekran zapalał od efektów :)
Tym niemniej kompozycja, zgranie całości plus klimatyczna muza - sadza w fotelu i każe siedzieć cicho :)
Dla tych co nie podołają z DosBoxem:
https://www.youtube.com/watch?v=rFv7mHTf0nA - chociaż płynność na żywym sprzęcie wyższa ( w dosboxie cycles ustawić na co najmniej 30000)
A tu ... Panowie... niespodzianka - remake by koledzy z C-64 i to dobry:
https://www.youtube.com/watch?v=zVPW40ygds4 <- i jak ktoś zrobi to na Atari tak samo dobrze lub lepiej - pomogę konwertować muzę (dostępna w S3M) chociaż to wyzwanie - to do końca świata będę go nazywał Mistrzem :)
Znalezione posty [ 2,776 do 2,800 z 4,377 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.125 sekund, wykonano 13 zapytań