SIO2IDE

Jako, że słychać było stąd i z owąd, że nie ma skąd ssać softu do SIO2IDE pozwoliłem sobie sklecić takie cuś :) Poniżej lista najnowszego i nieco starszego softu.

Użytki do sio2ide przeznaczone dla SpartaDOS X autorstwa truba (instrukcje są w środku archiwów, jak ktoś ma Sparte to i ma depakera, jak ktoś ma grzyba może je rozpakować np. za pomocą IZArc'a):

Megar0x0r narzędzie do bardzo wygodnego uruchamiania się z plików ATR autorstwa truba:

Narzędzie pod Winde, za pomocą którego poprawnie zaprogramujecie ATMELA, który zarządza SIO2IDE (autor - Marek M):

. . . .
. . . .
. . . .

Z autorem kontrolera SIO2IDE, jak i oprogramowania można się skontaktować pisząc pod ten adres. Warto też napisać do autora znakomitych rozwiązań pod jedyny słuszny DOS czyli SpartaDOS X - truba. Z kolei jeśli chodzi o fajne strony o Atari to warto zajrzeć na atari.area ;)

Poniżej kilka zdjęć harcore`owego pomysłu na lokalizację SIO2IDE 4.2 w wykonaniu Stryker Electronix ;) Pomysł zaiste niesamowity (uwaga na rozmiar zdjęć - rodziałka 1600x1200!!!).

Jak chcecie mieć takiego ładnego magneta to polecam napisać bezpośrednio do Stryjka, z pewnością Wam taki zrobi ;)

Poniżej kilka fotek wykonanych przez autora kontrolera - Marka M. Można sobie pooglądać jak będzie wyglądać Wasza Atarka po zamontowaniu SIO2IDE ;) Zdjęcia przedstawiają zamontowane SIO2IDE 4.2.


sio2ide (c) MMSoft / strona by atari.area