Temat: Dwa pytania

1. Czy to normalne, czy może jest to efekt uszkodzenia czegoś. Otóż jak uruchomię program np: paker MSA, w trakcie pracy wyskoczy okno dialogowe, ja klikam dajmy na to OK, program idzie dalej, a okno nie znika w całości. Znika tylko ta część gdzie zmieniło się coś na ekranie. W innych programach przy wyskakiwaniu okna tło się robi białe. Tak jakby nie odświeżał ekranu. Na drugiej TT-tce tego nie ma. Czy może to wynikać z tego, że jest to wcześniejsza wersja TT-tki, czy jaki czort ?
2. Jak wywołać test drukarki SLM605 ? Tak, aby można ją było sprawdzić bez podłączania do kompa.

Było miło :) Do widzenia.

2

Odp: Dwa pytania

ZTCP to atarowskie lasery bez komputera nie potrafią nic KOMPLETNIE.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Dwa pytania

1. To normalne i zależy od kilku czynników, porównaj wersje TOSu.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: Dwa pytania

Wracam do tematu, gdyż doszły nowe fakty :)
Chodzi o to co napisałem w punkcie 1, odnośnie "nieodświeżania ekranu" w TT.
Teraz zauważyłem, że w GFA-Basic'u "nie działa" komenda CLEARW (czyszczenie okna). To kolejny objaw tej dziwnej choroby. Jak sprawdzam na ST to jest OK. Co ciekawe dzieje się tak tylko w trybie ST-High.
To raczej nie jest wina TOS-u (sprawdzałem na innych), podejrzewam że to przypadłość TT w wersji "doughterboard".

Ostatnio edytowany przez artik-wroc (2009-08-09 11:12:04)

Było miło :) Do widzenia.

5

Odp: Dwa pytania

Ściągnij sobie poprawione GFA ze strony Lonnego Pursella http://userpages.bright.net/~gfabasic/

KMK
? HEX$(6670358)

6

Odp: Dwa pytania

Nie widzę związku z daughterboardem a czyszczeniem ekranu.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.