Temat: Złącze krawedziowe

Ktos wie gdzie kupic ? poszukuje zlacza krawedziowego do druku, prostego , 60pin..

Ma byc do divide...mam juz dosc meczenia sie nad plytami z 286,..., pentium.

Ktos cos wie ?? moze linka do jakiegos sklepu ? mi sie pomysly skonczyly....a wysylka z UK ne bardzo na dzis mi sie widzi

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: Złącze krawedziowe

Czasem idzie kupić świeże gniazda kartridża od famicomów(pegazusów).
Jeśli w grę wchodzi wylutowywanie. to dość tanio możno kupić padnięte klony , tzn. wszelkiej maści terminatory BS-500, PloyStation/PolyStation(sic!) itp. wynalazki.


ps. przykładowy "tani dawca" z Twojej okolicy: http://www.allegro.pl/item677475021_kon … tolet.html

Ostatnio edytowany przez Lt_Bri (2009-07-06 20:31:30)

wszystkie trzy strony świata

3

Odp: Złącze krawedziowe

napisz do Jurka Dudka, ma na zbyciu.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

4

Odp: Złącze krawedziowe

pci ile miało pinów ? mam płytę padniętą i kilka kart pci-owych, można z tego zrobić dawców...

___
Press play on tape...

5

Odp: Złącze krawedziowe

Maw, te zlacza sa do kupiena ,sam divide skladam i kupuje tych zlacz na kopy, ponad 50 divide mam rozeslane ludziom kolejne 30 w produkcji , 20 interfejsow AY do spectrum, teraz montuje 10 DIVIDE Plus, kazde wyposazone w 56 pin zlacze ktore swoje  kosztuje  ale nie   ma tu co oszczedzac.

Ostatnio edytowany przez zaxon (2009-07-06 21:44:45)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

6

Odp: Złącze krawedziowe

Zaxxoniasty - gdzie kupuijesz ww zlacza ??

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

7

Odp: Złącze krawedziowe

Ja je robie, hehe, a powaznie kupuje 64 pin,(Maplin albo Ebay) ostatnio bralem z Maplina bo przy 100 sztukach duzo taniej wyszlo, okolo  funta za sztuke ,  potem piłka włosowa i obrobka skrawaniem,wklejenie klucza,  56 pin szukalem juz wszedzie , nie do dostania a przy masowce demontaz sie nie oplaca.

Ps. jesli plytki do divide robiles w gamie to je dobrze sprawdz czy nie ma zwarc do polygonow jak w moich bo upalisz spectrum zanim sie obejrzysz.

http://picasaweb.google.com/zaxoniec/At … 2876164418   ot fuszerka.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

8

Odp: Złącze krawedziowe

Z Twojej Picasy to mi się najbardziej podoba fota nr 64 ;)

9

Odp: Złącze krawedziowe

Pajero ,fota 64 juz nieaktualna,  teraz to tak wyglada,  http://picasaweb.google.com/zaxoniec/At … 9058586034 , jedno biurko do montazu drugie do testow, trzecie na gwalt potrzebne,  wszedzie kartony z TME, w koncu nadal pracuje nad sklepikiem z rozszerzeniami , jak na razie mam w ofercie : Satan disk, sio2sd, divide 57c, divide plus, sd2iec do c64, sdrive, sio2usb prototyp (http://picasaweb.google.com/zaxoniec/At … 4798551538)ciagle za duzy,  ,magic AY 3-8910 do spectrum  i pare innych w opracowaniu.

Ostatnio edytowany przez zaxon (2009-07-09 22:08:34)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

10

Odp: Złącze krawedziowe

Apropos divIDE; zastanawiam się czy warto inwestować w plusa (trochę grosiwa to kosztuje) czy zrobić sobie nieplusa. Plusa samemu się nie zrobi bo niezbędnych materiałów autorzy nie udostępniają :/ Plus ma chyba parę rzeczy godnych uwagi

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

11

Odp: Złącze krawedziowe

Hmm, warto, plus ma podtrzymanie bateryjne,wiecej pamieci,  kilka systemow, wejscie na karte pamieci i twardy dysk master/slave na plytce ,obsluguje tryby zx plus2 i zx plus 3 no i jest przelotowy

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993