26

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

"p.s.#2
pomysl fajny, tylko gdzie kucharek szesc tam nie ma co jesc"

gdzie kucharek szesc, tam cycków dwanascie. i laoo z kamerą.

27

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

ja sie pisze do roli pana od ... mahnamahna ...

tebe: marudzisz wasz mosc ... jesli chodzi o THX, to proponuje raczej DTS ze wzgledu na popularnosc. pozatym jesli wola Wasza taka, finalnie mozemy to zwalic do 5.1, 6.1, 7.1 oraz pozostale z podwojnym dolem ... nie widze ZADNYCH problemow.

na koniec dodam, ze jak przyjdzie co do czego to pozostanie nam wielka improwizacja i ogolna zamota  :D

28

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

ja tez chce brac udzial :) :)

29

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

No właśnie!   Aby nie było zbyt wielkiego chaosu proponuję stworzyć centrum dowodzenia i koordynacji projektu w Wawie (z racji stworzenia pomysłu jak i największego skupienia sceny)
Proponuję już zacząć zbierać brygady w innych większych miastach i powyznaczać w nich osoby najbardziej obrotne i odpowiedzialne do czowania nad projektem,  poniżej moja propozycja, jeśli ktoś nie chce lub jest ktoinny chętny niech da znac na maila:

Warszawa - X-Ray (i mam nadzieje, że Fox i Eru).

Trójmiasto:  POd dowództwem Geparda.

Poznan: Vasco - Tebe!  (Pozbierajcie ludzi do okoła!)

Wroclaw: Laoo ?

Kraków: Pin, Epi, Mess

Looblyn:  Slaves, Mikey

Z mniejszych miast znajdujących się w pobliżu tych ośrodków proponuję wyciągnąć ludzi. I zacząć organizować sprzęt, (1 kamera, i wmiare szybki pecet z możliwością zrzoocenia filmu na twardziela)
Mam nadzieję, że sobie poradzicie.  Jesli zaistniałaby taka sytuacja, że nie macie możliwości zrzoocenia filmu proszę o przesłanie kasety, czy innego nośnika do centrum dowodzenia. Adres moj podaje na prv ew. pewnie jest w bazie.

NIedługo wrzoocim tu linka to pliku mp3 z orginalu, Sęk w tym, żeby przesłuchać go tuż przed kręceniem, aby wszyscy spiewali w miare w tej samej tonacji. zwłaszcza choorki.

Proszę was aby nie był to tylko słomiany zapał, tylko postarajcie się o doprowadzenie tego projektu do końca!

Awe!!   i do boju!   Czekam na większy odzew!!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

30

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

aha i nie wydziwiajcie juz z rozdzielczoscia!   640x480 i tyle,  kamera mniejsza z tym, bez przesady, jaka bedzie taka bedzie, żadnych panoram, nie każda kamera mo mozliwosc panoramy, a rozciagac obrac lub obcinac marginesy to juz kicha.  Tżymajmy się jednej wersji, bo zrobi się bałagan.
Ave!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

31

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

ja też mam to na mp3, mogę wystawić zawsze. jest na Kazie, na Soul Seeku. Poprawny tutuł: "Mupetts Show - Mahna mahna" ;]

There's special place for me in hell. It's called the throne.

32

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

aha i nie wydziwiajcie juz z rozdzielczoscia!   640x480 i tyle,  kamera mniejsza z tym, bez przesady, jaka bedzie taka bedzie, żadnych panoram, nie każda kamera mo mozliwosc panoramy, a rozciagac obrac lub obcinac marginesy to juz kicha.  Tżymajmy się jednej wersji, bo zrobi się bałagan.
Ave!

swiete slowa....bedzie problem jak sie zrobi kazda czesc w innej rozdzialce,bitrejcie z innym przeplotem i zjedzie sie to jakim s destrukcyjnym kodekiem...wtedy ekipa skladająca to do kupy bedzie miala problem...trzeba bedzie rozkompresowac,rozkodowac (niech nikt nie wpada na pomyly typu ASF bo w ryj bedzie...)i popoprawiac....ale na razie trza krecic!

gep/lamers^dial

33

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

na Kaazie jest tez Mahna Mahna w mpegu,czyli kawałek Muppetów z tym numerem...mozna podpatrzyc co,kto i jak....zajmuje to to 22 megsy...niech pare osob sciagnie do wgladu....

gep/lamers^dial

34

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

Ja już mam Geciu :]

There's special place for me in hell. It's called the throne.