1

Temat: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

Hej kochani! 
Tak sobie wpadłem na pewien pomysł.
Ponieważ słuchy już w Ornecie mnie doszły, że wrześniowy sztab ma się odbyć w Koceranach. pomyślałem sobie, że wszyscy, którzy planują się pojawić zabraliby ze sobą różne śmieszne przebrania, np ala lata 60te, albo inne odpałowe kostiumy.  Ktoś wziąłby kamerę i nakęcilibyśmy sporo wyrąbanych w kosmos ujęć do Atarowskiego klipu Onrecianskiego hitu MahnaMahna!   
Pomyślałem sobie też, że możnaby podobne akcje zrobic w Trójmieście (tu uśmiech do Geparda), Wrocław, Looblyn, itd, itp..

Zebralibyśmy do kupy materiał i zmontowałoby się 1 zajefajny klip!!

Cowy na to ??

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

2

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

Nie no spoko stary....pomysł genialny X-Ray.......bedzie tyle łatwiej,że niektórzy nie muszą sie wcale przebierać....temat zarzuce na najblizszym sztabie,bo slyszalem ze sie jakis szykuje w 3miescie.....taki filmik to byłby wypas jak 1200 diabłów!!!!!!

gep/lamers^dial

3

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

> bedzie tyle łatwiej,że niektórzy nie muszą sie wcale przebierać

Mega LOL !

Mi sie pomysl bardzo podobywuje i jestem za :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

Przyznać muszę, że nad projektem już dyskutowaliśmy w drodze powrotnej z Ornety i padło już kilka fajnych pomysłów na urozmaicenie tego.  np. gagi typy Łaaazzzzzaaa  z tym, że zamiast tego textu byłoby MahnaManha  i tu tu turu tu..   Oraz  patent z wykonaniem znanych z atarki utworów w wersji vocalnej lub vocalno instrumentalnej z MahnaMahna..   np  motyw z Lasermanii (basik)..  pam pam param pam pam param pam, pam pam param pam pam param pam i nagle wyskakuje np. miker i przerywa to MahnaMahna ...   Przydałby się też bardzo Pin niczym zwierzak z mapetów zasówający na perkusji!!    także ekipa z Krakowa do boju !!!   Obowiązkowo musi sie dołączyć też Poznań z Vaskiem na czele, Bewuu, i Tebe i inni..  Także do boju Atarowce.  Możnaby nawet sięgnąć poza nasze granice i wciągnąć w to słowaków i czechów.  No ale to chyba już pobożne życzenia.  Trza stworzyc centrum koordynacji projektu. i ... no coż   czekam na wasze pomysły!..
Jeśli uda się taki projekt to potwierdzi się to, że mamy najfajniejszą i najbardziej imprezową scenę !!!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

5

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

... mana manam

oczywiscie mnie w to wliczajcie. jestem do dyspozycji od strony zarowno performance'u jak tez i techniczno-realizacyjnej :)

tu tuu tururuu ...

6

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

pomysł róló! :D

7

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

cedyn: ofcoz...   a  tego apropos..   kase z naszych nagrod wygranych w ornecie [(w tym i twoich 40 zl) - 50zl za ktore zjedlismy obiad w drodze powrotnej] postanowilismy przeznaczyc na tego typu balange - razem 240 zl.   popijemy wiec przy okazji realizacji projektu!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

8

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

Uaaaaaaaaaaazzzzzzzzaaaaaaaaa!
Mahna mahna....
I wszystko gra! Ja sie pisze!

9

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

Mahna Mahna, może przyjadę. A za ego kudłacza przebierzemy WASKA XD

There's special place for me in hell. It's called the throne.

10

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

Nie no... Przeciez ta posada jest juz zarezerwowana dla Wilsona!

11

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

Lewis : i Mikera!,   Mess poza tym fajnie byłoby jakbyście w krakowie zebrali ekipe i te parę ujęć szalonych ...  w mokrych podkoszulkach nagrali.   Aha koniecznie każda z ekip musi nakręcić, 2 sceny z telefonem,  jedna jak u kogos dzwoni telefon i odbieracie, druga jak dzwonicie ... do kogoś.   Zmontuje się później tak aby wyglądało to, jabyśmy dzwonili między sobą (między sztabami imprezami)  między kilkoma miastami, a w każdym zupełnie inna klima a motyw ten sam !!
Mahna Mahna!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

12

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

Spoko, się zrobi :]

A moze nakręćmy też "Wassupp"?
Ja się na to piszę XD.

MAHNA MAHNA!!

There's special place for me in hell. It's called the throne.

13

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

EE ....  Wasuuupp jest za bardzo oklepane ...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

14

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

nie kręccie wassup,to juz tak oklepane jak Vasco w demkach.....nakrecmy Mahna Mahna z gadzetami (!) z muppetów....ja z racji wieku moge robic za dziadka-komentatora z pewnej sławetnej loży...

gep/lamers^dial

15

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

Do tej roli musi byc Vasco. Tylko nie wiem kogo dac jako drugi dziadek.

16

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

Tekst:

Chorus:
Mahna Mahna
Do doo be-do-do
Mahna Mahna
Do do-do do
Mahna Mahna
Do doo be-do-do be-do-do be-do-do be-do-do-doodle do do do-doo do!

(Improv. by Mahna Mahna)

Repeat Chorus

(Improv. by Mahna Mahna)

Repeat Chorus

(Improv. by Mahna Mahna)

Repeat Chorus

(Improv. by Mahna Mahna)

Repeat Chorus twice

<FX>phone rings<FX>

Kermit: "Hello?... Just a second... It's for you..."

Mahna Mahna (from the other end of the phone line): Mahna Mahna!

Wallace: "The question is, what is a Mahna Mahna?"
Statler: "The question is, who cares?"

: 404. Stopka not found

17

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

aha i protestuje przeciwko przeniesieniu poprzedniego watku "Mahnamahna" ze Scena do Bałagan!!!

: 404. Stopka not found

18

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

<b>The question is</b>,  Kto załatwi kamere ??    bo nie wiem czy mi kumpel znowu pożyczy na taką impreze zbiorową, Poza tym może ma ktoś coś trochę lepszego niż ten soniaczek ktorym krecilismy Numena.
Aha dla wszystkich ustalmy, że rozdzielczość robocza będzie min. 640x480  a koncowa wlasnie 640x480  ew. zbliżona. żeby się nie cięło na wolniejszych sprzętach potem..

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

19

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

Tu popieram. Ja mogę się ubrać za Kermita, albo Larę XD A komu szkodzi? XD Gunsy mam od MakGajwera jusz :]

There's special place for me in hell. It's called the throne.

20

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

ehehehehe mój kumpel says: że gunsy...masz róló.........hehehehe
oki doki....w loży Vasco i Wilson....hehehehehe
tylko kto zagra Piggy? he? film bedzie roxx.....Delemu damy śmigiełko i bedzie róló Fazi na fazie......

gep/lamers^dial

21

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

Gepcio: Thx za komplementa :]

No to Piggy to może.... Eru? :] Taki z niego śliczny chłopak XD Ew. Lewis : P

There's special place for me in hell. It's called the throne.

22

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

Och dzieki! Ale szczerze mowiac ja tam Piggy nie widzialem...  :/

23

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

Oy Lewiiiiis.... Piggy jest zabójcza XD Proponuję Eru XD

There's special place for me in hell. It's called the throne.

24

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

hejka
co do kamerki to ja mam ... jak cos to dajcie znac...
a co do rozdzielczosci to aby byl dobry efekt to proponuje...

720x320 16:9 panorama
512x240 16:9

640x480   4:3
480x320   4:3

przy panoramie jest lepsza jakosc obrazu, przy kodowaniu divxem nie widac blokow 8x8 ale to tylko moje propozycje najlepiej zlozyc material w PALu czyli 720x512(cos w tym stylu) 25 klatek i skompresowac divxsem 5.05 przy 1400bitrat powinno byc dobrze a jak ktos bedzie chcial to przeskaluje sobie....

pozdrowka

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

25

Odp: 1 Ogólnopolski Sztabowy Project Mahnamahna

to co ? trzeba miec juz kamere cyfrowa ? bo ze zwyklej to 640x, 720x wyciagnie sie tylko po resamplingu

to moze napiszemy wspolnie list do Spielberga :D zeby nam sprzet wypozyczyl, muza bedzie w standardzie THX, pasi ?

a czy widac bloki czy nie, zalezy od rozdzialki i bitrate, wiekszy obraz wiecej danych, mniejszy obraz mniej danych, przyjelo sie kodowac do rozdzielczosci 640x...

p.s.
apetyt rosnie w miare jedzenia

p.s.#2
pomysl fajny, tylko gdzie kucharek szesc tam nie ma co jesc

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C