1

Temat: zlecę rozszerzenie Atari 800 XL

witam
jak w temacie. ponieważ sam nie jestem w stanie budować rozszerzeń, chętnie zlecę to zadanie innemu pasjonacie. chciałbym zainstalować następujące elementy:

1. Rozszerzona pamięć (minimum 320 kB, pewnie opłaca się od razu 1 MB - do uzgodnienia) z przełącznikiem
2. Stereo (z gniazdem audio i przełącznikiem)
3. Qmeg (z przełącznikiem)

w tej kolejności, jeśli nie będzie mnie stać teraz na całość, część prac można odłożyć na inny termin. oczywiście pokrywam koszty części, włożonej pracy, oraz wysyłek. sam nie posiadam żadnych części zamiennych - jedynie układ POKEY wchodzący już w skład komputerka. sprawę chciałbym ruszyć w ciągu 2-3 tygodni. ponieważ zamierzam jeszcze naprawić (lub wymienić) klawiaturę w moim sprzęcie). chętnego do współpracy i do uzgodnienia ceny zapraszam na mail 2michomisWYTNIJ@WYTNIJinteria.pl

mam w planach jeszcze montaż sio2sd ale z tym już chyba sobie sam poradzę :)

Jeszcze dwa pytanka...
1. Chcę zamienić ciężki zasilacz na jakiś poręczniejszy - czy jeśli kupię inny (typowy np. do telefonów) na stałe napięcie 5V, prąd 2A i podłączę go wg gniazda 3 piny zasilające i 3 masy to będzie funkcjonować? czy może powinienem jeszcze o czymś pamiętać?

2. Czy istnieje jakieś rozszerzenie, które umożliwia zapisanie w pamięci "Save State" jak w emulatorze Atari na PC?

2

Odp: zlecę rozszerzenie Atari 800 XL

Lepiej wpadnij w maju na Grzybosniade to ci stuninguje Atarke ze tak powiem na poczekaniu. Koszta obgadamy przy grillu.

Ostatnio edytowany przez zaxon (2009-04-08 23:45:17)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

3

Odp: zlecę rozszerzenie Atari 800 XL

sęk w tym, że się tam nie wybieram :( dlatego wolałbym to zrobić metodą wysyłkową (no chyba że ktoś z Gdańska - sprzęt dowiozę). poza tym przeróbka nie musi być zrobiona od razu, ważne żeby była zrobiona solidnie :)

Ostatnio edytowany przez stRing (2009-04-09 00:15:19)

4

Odp: zlecę rozszerzenie Atari 800 XL

stRing: usmiechnij sie do Stryjka vel Strykera. Tylko mocno sie usmiechnij bo chlopak zajety jest. Ale podejrzewam, ze jak dobrze zagadasz to Ci ziom z Orunii 'zrobi dobrze' :^)

5

Odp: zlecę rozszerzenie Atari 800 XL

Pisza na priva

http://atarionline.pl/v01/index.phtml?s … ct=stragan

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

6

Odp: zlecę rozszerzenie Atari 800 XL

stRing - podeslij Atarke Candle ... :-) tam jest tez moja tak wiec koszt przesylki powrotnej sie zmniejszy ... oczywiscie jak Candle wyrazi zgode na tuning ;D
Azbest ty tam cicho siedz :-) ja juz nic w atarce nie robie ;D moje kabelki odstraszaj wszystkich ;D :D
Ale za to Ty tam miales zrobic cos co mialo robic sciezki na plytkiach drukowanych... i gdzie to jest ? ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: zlecę rozszerzenie Atari 800 XL

do candla to nie podsylaj bo bedziesz ruski rok czekal na zrobienie :)

8

Odp: zlecę rozszerzenie Atari 800 XL

prawda to
jakbys chcial grafe to do vidola tez nie pisz! :D

przechodze na tumiwisizm