Temat: Kto mi zamontuje TURBO?

Jak w tytule. Czy ktoś jest jeszcze w stanie przerobić moje CA12 na jakiegoś KOSa lub podobny + zaopatrzenie w soft? Ja się na tym nie znam, ale chcieć bym chciał. Ile by to ew. kosztowało???

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

2

Odp: Kto mi zamontuje TURBO?

Zenon? Jer ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: Kto mi zamontuje TURBO?

tape hardcore.... moze jednak sio2pc ?

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

4

Odp: Kto mi zamontuje TURBO?

raczej fetysz ;-)
sio2pc również przyjmę. Nie mniej chcę zacząć od potęg XX wieku

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

5

Odp: Kto mi zamontuje TURBO?

Hororus, wal do Zenona, blizzarda polecam, ja mam sliczny cart i turbo od niego.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

6

Odp: Kto mi zamontuje TURBO?

oj tak, blizzard

7

Odp: Kto mi zamontuje TURBO?

Ok. Dzięki ziomki za podpowiedzi. Niech będzie "blizzard beast" ;)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

8

Odp: Kto mi zamontuje TURBO?

A czy produkuje jeszcze ktoś kartridże do takich rzeczy? Ja bym zanabył do Turbo 2000 - takiego z Dolnego Śląska.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

9

Odp: Kto mi zamontuje TURBO?

Tak samo, Zenon , mnie do Blizzarda zlożyl 4in1, Cztery carty w jednym z przelacznikami, super sprawa.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

10

Odp: Kto mi zamontuje TURBO?

Tutaj coś w stylu Blizzard: http://www.allegro.pl/item586334128_bli … xe_xl.html

11

Odp: Kto mi zamontuje TURBO?

Ciekawą konstrukcję ma ta "dyskietka" :-)))) Uwielbiam, po prostu uwielbiam takich pacjentów. A i z ortografią nie za bardzo

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

12

Odp: Kto mi zamontuje TURBO?

To są po prostu dzieci czasów myszki i Windows. Trochę techniki...co ja piszę trochę...ociupinka wiedzy ponad to co serwują im wszelkie gazety i już to ich przerasta.
A zwłaszcza przerasta ich opanowanie słów dłuższych niż czteroliterowe i ich sprzęt czyli komp składa się z klawy, muzy, grafy, wgranych sterów (oopppsss 6liter), CD (to 2 litery kompensuje poprzednich 6). Posadzić ich przed czystym znakowym OSem na ATARI, PC lub innych komputerach i koniec...nie będą w stanie zrobić nic poza wyłączeniem sprzętu.

13

Odp: Kto mi zamontuje TURBO?

BartoszP - posadzic Ciebie przed rozebranym samochodem, rozkrojonym czlowiekiem, analiza podatkowa duzej korporacji - i rowniez nic nie zrobisz: ).

14

Odp: Kto mi zamontuje TURBO?

No cóż...ale na akumulator nie będę mówił bateria, na karoserie pudełko, na ciało nie powiem worek z organami a na plan kont nie powiem faktura lub paragon.
Wydaje mi się, że ktoś kto używa komputera powinien odróżnić dyskietkę od jakiegoś elementu o grubości 5 razy większej i wystających złączach.
A jeśli nie potrafi, to nie używa słów, których nie rozumie.
Ile już było aukcji z małymi Atari z opisem: sprzedaję sama klawiaturę reszty komputera poszukam ....

15

Odp: Kto mi zamontuje TURBO?

No i Bartosz na takie aukcje sie poluje bo mozna czasami trafic cos fajnego w zlym dzale zle opisane itd to raz a dwa pogadamy za 20 lat jak na telefon bedziesz nadal mowil telefon i nikt cie nie bedzie rozumial  bo to sie bedzie wtedy nazywalo  ujolikadelko np.
U siebie od paru alt obserwuje ze kompa ze stacja dyskow nie kupie, ewolucja . Co to jest dyskietka?

Ostatnio edytowany przez zaxon (2009-03-19 01:42:42)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993