Temat: Total Commander - wielkie PLEASE do autorow

w tym temacie prosilbym o sugestie dla autorów o poprawki / ficzery dla  IHMO najlepsiejszego commandera dla malucha...

sugestia nr 1:  zmiana katalogu (pod mydosem) ustawia katalog bieżący jako roboczy. Pozwoli to na uruchamianie programów z katalogu korzystających z dodatkowych danych. (np. NUMEN)
sugestia nr 2:  duplikat dysku ew. kopiowanie calych katalogów z plikami i ze struktura ....wiem ze pod sparta jest soft drac030...ale chyba nie kazdy lubi sdx


to tak ode mnie....moze ktos jeszce sie wypowie ?


ps. NAPISZ SE ???

Ostatnio edytowany przez lotharek (2009-01-28 23:53:16)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: Total Commander - wielkie PLEASE do autorow

oj za dużo Pieca w Twoim życiu Lotharek, skoro nadużywasz nazwy "Total Commander" w stosunku do XE/XL

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

3

Odp: Total Commander - wielkie PLEASE do autorow

O to już druga osoba prosi o to samo :)

Ad 1 i 2 będzie realizowane w następnej wersji, która ukaże się w tym roku. Cieszysz się :lol:


Update:
oczywiście, propozycje mile widziane...

Ostatnio edytowany przez pajero (2009-01-29 18:47:53)

4

Odp: Total Commander - wielkie PLEASE do autorow

obsluge pro w pluginie poprosze.... w emulatorze atari800 podobno juz to jest....

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: Total Commander - wielkie PLEASE do autorow

molestuje Pajero dokladnie o to samo, oraz o kilka innych spraw, wiec Lotharek - nie martw sie, bo mi takze zalezy na rozwoju tego programu. Z kopiowaniem danych wraz z drzewem podkatalogow w zasadzie najlatwiej skorzystac jest z tego, co jest faktycznie w nowej sparcie, bo pisanie tego od nowa - powodzenia zycze :) Moze lepiej zmodyfikowac mydlosa :). Pajero, procek wysle niebawem, bo autentycznie w tym momencie kasy mam totalnie kompletne zero i szczekam na pare groszy za ostatnia robote.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Total Commander - wielkie PLEASE do autorow

pajero napisał/a:

O to już druga osoba prosi o to samo :)

No o tobie właśnie pisałem. Ale na warstat AC wezmę dopiero za miesiąc...

7

Odp: Total Commander - wielkie PLEASE do autorow

no i jeszce...nie idze wybrac z klawy dysku nr 10....przy kmk i sdx

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

8

Odp: Total Commander - wielkie PLEASE do autorow

wiem, to też Pin zgłaszał - partycji może być i 16....

9

Odp: Total Commander - wielkie PLEASE do autorow

i zeby bylo smutniej nie idzie pod sparta zalozyc katalogu   NAZWA.ROZ

bo ROZ ucina do R....

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey