Temat: Oburzające ! ;-)

Ktoś tu uważa ;) że gry na Atari nie są w dobrej jakości...

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

2

Odp: Oburzające ! ;-)

Po co się irytować? Koleś po prostu nie wie co dobre... niech żyje nadal w nieświadomości, będzie uboższy o jedną życiową przyjemność :D

3

Odp: Oburzające ! ;-)

Ale karta bardzo ciekawa (jak to starsze ati), sam mam prawie identyczną (tyle że ośmiomegową) - jest wprost niesamowicie "gumowa" (siedzi w blaszaku przez ponad 90% czasu - przez pozostały równie leciwy dwuprocesorowy voodziak ;), który nawet w 1/10 nie jest tak "gumowy" :( ).

wszystkie trzy strony świata

4

Odp: Oburzające ! ;-)

a najbardziej w opisach lubię takie, nie wiadomo komu potrzebne, złote myśli jak w rzeczonej aukcji:
//Jeśli  tej grafiki nikt ode mnie nie odkupi,  nie zdziwię się, bo na cóż komu taki zabytek.  Sprzedaję w ramach porządków.//

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

5

Odp: Oburzające ! ;-)

mowny napisał/a:

Ktoś tu uważa ;) że gry na Atari nie są w dobrej jakości...

A mnie się wydaje, że nobilitował te gry do Pentiuma z 2MB grafiką.

6

Odp: Oburzające ! ;-)

no, gościu nie zna się. miałem kiedyś podobną. ta karta ma bardzo ostry obraz. nie to co teraz radeony cz geforce'y. do 2d się świetnie nadaje.

7

Odp: Oburzające ! ;-)

inaczej mówiąc. Ćwok :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Oburzające ! ;-)

Ultra 5 ( i 10 też) oraz PowerMac G3 (Beige) mają ten układzik i też świetnie idzie :). Pokolenie Pentium 4 ;).