1

Temat: Okablowanie do ST

Nabędę lub zlecę wykonanie następujących kabli:

Atari STE - S-Video / lub SCART (czy będzie duża różnica jakości pomiędzy SCART i S-Video?)
Atari STE - RGB (wtyczka w standardzie Philips CM8833-II :) )

I teraz pytanie - czy ktoś testował wyświetlanie w trybie ST-High na telewizorach LCD z przejściówką ST-VGA?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Okablowanie do ST

S-Video niestety łatwo się z st wyprowadzić nie da :(

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

3

Odp: Okablowanie do ST

Fakt, z wyprowadzeniem s-Video walczylem w Falconie  i co telewizor to inne efekty  , mam 2 ST do testow to pomysle jeszcze z tym tematem.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

4

Odp: Okablowanie do ST

No to w takim razie SCART będzie OK :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Okablowanie do ST

polecam ST2VGA jest very Ok

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

6

Odp: Okablowanie do ST

Natknąłem się swego czasu na coś takiego: http://aim.pelech.net/monitor_svga.html

Nie wiem, czy to działa, ja się póki co zadowoliłem VGA mono + przymierzam się do zbudowania kabla do SCART.
Jeśli ktoś zna rozwiązanie z linka lub zechce to zbudować, to jestem ciekaw rezultatów.

7

Odp: Okablowanie do ST

Uprzejmie proszę o nieoftopikowanie. Nie masz kabla na sprzedaż lecz chcesz podyskutować o takowych - zapraszam do działu sprzęt. Ja chcę kupić :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Okablowanie do ST

Tylko uważaj na kolegę Vulgara... Dokładnie coś takiego mu kiedyś zlecałem i 80 PLN przepadło...

9

Odp: Okablowanie do ST

dely napisał/a:

Uprzejmie proszę o nieoftopikowanie. Nie masz kabla na sprzedaż lecz chcesz podyskutować o takowych - zapraszam do działu sprzęt. Ja chcę kupić :)

Ah, zrozumiałem, że jesteś gotów sam zmierzyć się z lutownicą ;)