Temat: Grabber na PCI LEADTEKA

http://allegro.pl/item471126704_nowa_ka … p_wwa.html

Ktos uzywal kiedys z ATARI ??? Moze sie ktos wypowie nt urządzenia ??

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: Grabber na PCI LEADTEKA

Winfast'a 2000 Experta używa chyba Dely i sobie chwali - tylko pewnie ma jego jakąś starszą wersję!
Bo to była swojego czasu najlepsza karta TV do pieca.

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: Grabber na PCI LEADTEKA

To juz nie lepiej pelna karte TV sobie kupic? Ja za Winfast'a 2000 Experta dalem chyba mniej niz 50zl (nowka). Od 2 lat jest uzywany codziennie jako tv. Po dobrym skonfigurowaniu filtrow wg wlasnych preferencji obraz jest znakomity.

4

Odp: Grabber na PCI LEADTEKA

nosty a atarka ci na niej działa bo umnie nie masm też experta na CX2388X

5

Odp: Grabber na PCI LEADTEKA

Piguła napisał/a:

Winfast'a 2000 Experta używa chyba Dely i sobie chwali - tylko pewnie ma jego jakąś starszą wersję!

Zgadza się, tego również polecam, działa pod Windows i Linugzami out-of-the-box. Ogólnie im nowsza karta tym będzie więcej problemów :) Do Atari i ogólnie starszych konsol oraz komputerów najlepiej kupić coś używanego w analogu, będzie taniej i lepiej.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Grabber na PCI LEADTEKA

no jako karta to jest cool kupiłem ostatnio gatewaya monitor fhd2400 ma kupe wyjść i pip równiesz próbowałem atarke przez svideo ale wywala pip nosync i tyle przez composite to samo

a lotharek sorry za brak odzewu w sprawie dyskietek ale ponad 2 miechy netu nie miałem walczyłem z taką firmą na n.... wszystko przez sierpniowe burze poleciał mi modem i najlepszy lg fp700

Ostatnio edytowany przez sake78 (2008-11-04 08:15:24)

7

Odp: Grabber na PCI LEADTEKA

cholera a gdyby tylko były na rynku w rozsądnej cenie karty przechwytujące RGB to byłoby super...