1

Temat: Klawiatura do Atari ST

Kupiłem sobie wreszcie STE. Fajne, ładne i nie żółte :) Mankament jest taki, że wypadywuje mu jeden klawisz (złamany trzpień w środku klawisza). W związku z tym nabędę klawiaturę pasującą do STE (jest identyczna z ST?). Może być niemiecka i nienajgorzej jakby była w miarę biała.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Klawiatura do Atari ST

ST/STE, nawet Falconowa - pasują, tyle, że Falconowa ma inny kolor ;)

Odp: Klawiatura do Atari ST

Mam chyba w garażu, musze sprawdzić.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

4

Odp: Klawiatura do Atari ST

O królu złoty!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Klawiatura do Atari ST

Jak jeszcze potrzebujesz konkretne klawisze to mam klawe od st a wlasciwie jej gorna plastikowa czesc z klawiszami bez elektroniki i blachy, moge pare guziczkow wydlubac i podeslac.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

6

Odp: Klawiatura do Atari ST

W tym sęk, że jest tak ułamane, że podmianka klawisza nie pomoże. Ale dzięki za zainteresowanie!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Klawiatura do Atari ST

Witam,

Gratuluję zakupu STE, jeszcze trochę, a byłoby moje :> Przebiłeś mnie w ostatnich sekundach o 2 zeta (czyżby bot? ;))

Zagajam nie bez powodu i bezczelnie podpinam się pod wątek, licząc na odrobinę współczucia i pomoc. Otóż, zalicytowałem innego STE - z monitorem i twardym dyskiem. Dzisiaj maszyna przyszła. Działa świetnie, gra i buczy, ma jednak jedną wadę, którą trudno nazwać ukrytą - ma połamaną obudowę. W drzazgi. Chodzi o tę ramkę wokół klawiatury, cały górny panel. Nie sądzę swoją drogą, żeby panowie z Masterlinka siadali na paczkach w przerwie na papierosa... nie niszcząc przy tym kartonu...

Moja prośba jest taka - czy u kogoś w piwnicy/garażu/na dnie szafy nie znalazłaby się obudowa (starczy sama góra) z jakiegoś ST/STE, którą oddałby/odsprzedał po rozsądnej cenie?