1

Temat: Łosiek roku :)

Taki tytul sam sobie dzisiaj nadalem.

Sluchajcie jaka akcja.
Od kilku lat uzywam swojej wysluzonej CA-2001. Kupilem ja kiedys przypadkiem na allegro, spodobala mi sie, wiec stanela na biurku zamiast LDW. Stacji uzywam rzadko, bo mam SIS2IDE. Glownie zeby przetestowac jakas gre nabyta na dyskietkach, albo zarchiwizowac ja do ATR'a. Stacje mam ustawiona zazwyczaj jako D4: dla wygody. Wkladam dyskietke, wlaczam, zgrywam, wylaczam. Bardzo rzadko z niej cos bootuje.
A dzisiaj wlaczylem stacje i kompa ale zapomnialem wlozyc przygotowanej dyskietki. Jak sie okzuje wykonalem taki manewr pierwszy raz w zyciu. ;) Bo po wlaczeniu piknelo i na ekranie pokazal sie napis "TOMS Turbo Drive. START or SELECT". :D
Kopara mi opadla. 4 lata mialem stacje z TOMS'em i o tym nie wiedzialem ;)

Pomozcie łosiowi: gdzie znajde pelny opis TOMS'a? Na atariki nie ma. I co znaczy to START i SELECT do wyboru? ;)

2

Odp: Łosiek roku :)

Nosty, "Start" to startować, a "select" to wybierać :D:D

A to że nie wiedziałeś o tym to chyba nie tak źle, Draco kiedyś napisał artykuł w którym wyjaśniał, że lepiej nie wiedzieć !;)

A tak poważnie to, nie pomogę Tobie bo nie miałem Tomsa.

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

3

Odp: Łosiek roku :)

Procedura turbo  lokuje się w inne miejsca pamięci http://www.serious-dial.atari.pl/ wybierz książki/instrukcje potem Jagerowi podziękuj
Zazwyczaj wybieram START dla odpalenia turbo

Ostatnio edytowany przez Zenon/Dial (2008-10-19 21:38:41)

4

Odp: Łosiek roku :)

THX Zenon! To mi wszystko rozjasnilo.

Odp: Łosiek roku :)

Zdjąłeś folię z loadera ;)

6

Odp: Łosiek roku :)

KRK potępia trzymanie rzeczy w folii.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

7

Odp: Łosiek roku :)

przyrodzenia także :)- (Głuchołazy 2007.... hmmmm) :D

Kontakt: pin@usdk.pl

8

Odp: Łosiek roku :)

jak miałem gołą LDW to patrzyłem z chciwością na Toms Turbo Drive, mogłem przegrać 90% tego co sprzedawał Zbik na giełdzie...jak zainwestowałem w Toms Multi to przegrywałem 100% w zasadzie + to co zabezpieczał Zbik dodatkowo...(no chyba że sie bardzo nudził i kombinował na 1050 z Happy Warpem etc.)...a teraz się dowiaduje że TTD & TMD to kupa....ładne rzeczy:) zaraz mi światopogląd pieprznie jak indeksy na Wall Street:);)

gep/lamers^dial