1

Temat: eBay zglupial?

Czy ktos zauwazyl cos dziwnego dzisiaj z amerykanskim eBay'em?

Przed chwila dodalem kilka przedmiotow do obserwowanych (na stronie pojawilo sie, ze zostaly dodane). Ale po wejsciu do moich obserwowanych nie widac ich tam. Probowalem kilka razy za kazydm moglem je dodac i sie nie pojawialy.

Teraz przy probie dodania do obserwowanych dostaje blad:

"Errors in Input Data

Please try again."


Inna rzecz: dostalem wlasnie emaila: "An item you've been watching has been relisted"
Tyle ze ja ten przedmiot wygralem! I po kliknieciu w link przenosi mnie na strone wygranego przedmiotu. Sprzedawca nie wystawil zadnych innych.

I nie byl to fejkowy list.

Ktos ma podobne problemy?

2

Odp: eBay zglupial?

Ja nie zauwazylem takich problemow u siebie

3

Odp: eBay zglupial?

Generalnie z tego co mi piszą amerykańscy sprzedawcy z ebayem dzieje się coś bardzo złego. Ostatnio znany i Wam B&C rozpoczął kolejny bojkot tego serwisu. I sądząc z tego co mi pisali, w pełni uzasadniony. Widać i ebay'a dosięgnął kryzys giełdowy i w chaotyczny sposób próbuje usprawnić coś co było sprawne i działało, a pod wpływem własnych działań - ulega degradacji. W medycynie to się nazywa podobno autoagresja :-)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

4

Odp: eBay zglupial?

@hororus - bojkot bojkot ale ich aukcje widze ;)

5

Odp: eBay zglupial?

bojkot bojkotem ale niemozliwosc wystawienia negatynego feedbacku na angielskim mnie hmm  denerwuje.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

6

Odp: eBay zglupial?

nosty napisał/a:

@hororus - bojkot bojkot ale ich aukcje widze ;)

żyć jakoś i dostarczać nam towarów jednak trzeba. Nie każdy zna ich stronę internetową.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

7

Odp: eBay zglupial?

Ja zauważyłem jedynie, że snip.pl ma ostatnio problemy z licytowaniem na eBayu (z Allegro współpracuje bez problemu). W przypadku zadeklarowania zbyt niskiej kwoty zaplanowany strzał kończy się spodziewanym komunikatem "Offer to low", jednak już w przypadku podania kwoty teoretycznie wystarczającej do wygrania licytacji dostaję komunikat "To late". Nie pomaga zwiększenie bufora do kilkudziesięciu sekund. Ostatnio przeszedł mi w ten sposób koło nosa komplet zafoliowanych gier ze stajni "Cosmi" ;)

Często bywam leniwy, ale za to intensywnie sypiam

8

Odp: eBay zglupial?

No ROTFL!
Musze wyslac podziekowania Snipowi. Jesli to te ponizej, to ja je kupilem i to z uzyciem snipa ;)
Standardowo mam chyba 20s bufora na eBay ustawione.
Ale od razu Ci powiem, ze mialem ustawione maximum sporo wieksze.

http://nosty.neostrada.pl/kolekcja/177928593_o.jpg

Ostatnio edytowany przez nosty (2008-10-18 16:16:01)

9

Odp: eBay zglupial?

To prawda, nazwa ebayowego konta zwycięzcy nie pozostawiała wątpliwości, do kogo trafił ten piękny komplet :) Gratuluję wygranej - chociaż licytacja nie zakończyła się zgodnie z moimi oczekiwaniami, to cieszę się, że te cuda trafiły w dobre ręce :)

Często bywam leniwy, ale za to intensywnie sypiam

10

Odp: eBay zglupial?

nosty napisał/a:

No ROTFL!
Musze wyslac podziekowania Snipowi. Jesli to te ponizej, to ja je kupilem i to z uzyciem snipa ;)
Standardowo mam chyba 20s bufora na eBay ustawione.
Ale od razu Ci powiem, ze mialem ustawione maximum sporo wieksze.

Zauważyłem 2 Spider Invasion. Miałbyś może ochotę kogoś (mnie;-)) uszczęśliwić jednym egzemplarzem za odpowiednią gratyfikację pieniężną??

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

11

Odp: eBay zglupial?

Sprawdz emaila.

12

Odp: eBay zglupial?

Sprawdziłem i ...... NIC
W razie problemów pisz: hororus@onet.pl
By the way, widzę 3x Aztec Challenge i 2x Crypt of Plumbous  - any idea of what to do with so many copies? ;-)

Ostatnio edytowany przez hororus (2008-10-18 20:26:15)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

13

Odp: eBay zglupial?

Z tego co wyczytałem parę dni temu, eBay tnie koszty co wiązać się będzie z zamknięciem regionalnych placówek ( zapowiedzieli juz zawieszenie eBay.pl i innych ościennych) wiązać to ma się jak wynika z oficjalnego komunikatu nie z krachem na giełdach a wręcz odwrotnie; mają przejąc jakieś 2 duże spółki i planują przerzucić tam kasę i część ludzi. Ale zwolnienia i tak są przewidziane, więc wygląda to na zasłonę dymną w czasach recesji.

gep/lamers^dial

14

Odp: eBay zglupial?

Link!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

15

Odp: eBay zglupial?

gepard: czyżby chcieli kupić allegro? ;)

16

Odp: eBay zglupial?

czytałem w 2 miejscach, jednego nie moge zlokalizować ponownie a drugi jak najbardziej: http://tiny.pl/s9pm

gep/lamers^dial