51

Odp: Szukam kontaktu z osoba o nicku vulgar

dely - po czym mozna poznac kiedy ktos sie logowal na Alegro???

52

Odp: Szukam kontaktu z osoba o nicku vulgar

http://www.allegro.pl/show_user.php?search=vulgar <-- to data i godzina dla niepoznaki ukryta pod hasłem "Ostatnie logowanie" ;)

KMK
? HEX$(6670358)

53

Odp: Szukam kontaktu z osoba o nicku vulgar

Rzygać się chce... Uczciwość, psia mać...

Ostatnio edytowany przez Jacques (2008-06-03 13:27:27)

54

Odp: Szukam kontaktu z osoba o nicku vulgar

Tak sobie przęgladam co się tutaj dzieje i zastanawia mnie dlaczego człek o bądź co bądź bardzo dobrej reputacji na Alleeee... tak postępuje jak piszecie??? Coś jest nie tak. Przejrzałem sobie jego komentarze i nie budzą one zastrzeżeń. Negatywy w ilości sztuk 4, które otrzymał są datowane na rok 2006 i wcześniej z czego tylko 2 można jeszcze potraktować wiarygodnie. 2 pozostałe są od "zerówki" i "minusa" więc odpadają w przedbiegach. Zastanawia mnie ten człowiek. No ale nie takie pozytywy kręcą wały więc z drugiej strony nie ma się chyba czemu dziwić. Mnie kiedyś puścił z torbami koleś z ponad 3000 pkt. Chyba wpadł w jakiś finansowy tarapat bo do ponad 3000 pkt miał same pozytywy a potem przeprowadził szybką akcję i wyj.....ł w kosmos prawie 100 kupujących, w tym i mnie. Tak czasam bywa.

Ostatnio edytowany przez hororus (2008-06-03 13:40:51)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

55

Odp: Szukam kontaktu z osoba o nicku vulgar

Może dlatego, że jak ktoś ma taką moralność, to technicznie łatwiej oszukać kogoś w gronie (teoretycznie) darzącym się większym zaufaniem, dodatkowo bez świadka w postaci oficjalnego serwisu aukcyjnego... Szkoda słów.

56

Odp: Szukam kontaktu z osoba o nicku vulgar

no ale dochodzenie swoich praw na drodze sądowej juz chyba rozpoczelo sie?
o ile 80pln Jacquesa ciezko bedzie odzyskac/wyciagnac konsekwencje, o tyle 1.4k pln Rafala - za to juz powinien solidnie beknac (tyle czasu ladowac kogos w c***... przegiecie...)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

57

Odp: Szukam kontaktu z osoba o nicku vulgar

Tu już nie tyle chodzi o 80 PLN, ale o fakt, że wobec organów ścigania to już mogą być dwie oddzielne sprawy potwierdzające nieuczciwość.

58

Odp: Szukam kontaktu z osoba o nicku vulgar

wiem ze to na plus dla pokrzywdzonych i dlatego mam nadzieje ze obaj przestaliscie liczyc na polubowne rozstrzygniecie tej historyjki i ze obaj zaczeliscie zalatwiac sprawe "jak trzeba".

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

59

Odp: Szukam kontaktu z osoba o nicku vulgar

Witam,

Dawno sie nie odzywalem ale mialem strasznie duzo pracy i troche zapomnialem o tej sprawie. Mialem zreszta nadzieje, ze sie Pawel Kazanowski (vulgar) odezwie. Niedawno wyslalem mu list, na ktory zreszta nie odpowiedzial, ze zamierzam sprawe skierowac do sadu. Mialem juz kontakt z prawnikiem. Pozostaje kwestia co moze byc dowodem w sprawie.  Moj kolega ktory wysylal pieniadze w moim imieniu ma dostep do wyciagu z banku, gdzie jest wyraznie napisane, za co, komu i ile i kiedy. Kolega jest zreszta swiadkiem bo sam robil przelew. Vulgar nie bedzie w stanie przedstawic dowodu wysylki komputera bo takiej nie bylo. Pytanie pozostaje na ile listy email, ktore swego czasu przytoczylem moga byc dowodem w sprawie. Pozostaje kwestia na ile sprawnie dziala nasz wymiar sprawiedliwosci i czy wezmie to pod uwage. Z kolega, ktory zostal oszukany na kwote 80 zl moglibysmy sie jakos wspolnie umowic. Ja jutro bede sie widzial z tym prawnikiem znowu to go zapytam czy zbiorowe wniesienie sprawy (spraw) ma jakies znaczenie.

Pozdrawiam
Rafal Dlugosz

60

Odp: Szukam kontaktu z osoba o nicku vulgar

jak tam postepy?
cos sie zmienilo?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

Odp: Szukam kontaktu z osoba o nicku vulgar

zmienil "nick" na allegro + ebay ( voila zmiana )

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

62

Odp: Szukam kontaktu z osoba o nicku vulgar

Nic nie zmienił, na Allegro dalej jest Vulgar (Agone).
Miesiąc temu kupiłem od niego co nieco i muszę powiedzieć że kontakt z nim oceniam na bardzo dobry, a transakcja też szybka i bezproblemowa, więc jestem naprawdę zdziwiony tym co tu czytam.

Ale nie zmienia to faktu, żę 1400zl poszło w kosmos. I też bym mu nie odpuścił.

Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie sprawy.

Odp: Szukam kontaktu z osoba o nicku vulgar

agone_cz ???

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

64

Odp: Szukam kontaktu z osoba o nicku vulgar

Poprostu Agone (sklep).
Tu jedna z jego aukcji:
http://allegro.pl/item406182121_adapter … inux_.html

Odp: Szukam kontaktu z osoba o nicku vulgar

wiec zmienil tez na agone_cz czlowieku czytaj forum ;
na ebay ma chyba z 3 nicki ...

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

66

Odp: Szukam kontaktu z osoba o nicku vulgar

A to coś nowego...


http://allegro.pl/show_user.php?uid=121286

67

Odp: Szukam kontaktu z osoba o nicku vulgar

Pewnie nie chciało mu się zapłacić opłat allegro ;)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

68

Odp: Szukam kontaktu z osoba o nicku vulgar

PS. sprawa falcona się wyjaśniła ?

Ostatnio edytowany przez BTC (2009-02-06 18:04:41)