Temat: Black Lamp

Moje pytanie brzmi czy ta gra wogóle, kiedykolwiek (czyt. oficjalnie) ujrzała światło dzienne na Atari?? Gdzieś (juz nie pamiętam) wyczytałem, że jest to genialna wersja (właśnie ta na Atari), ale w życiu w nią tym komputerze nie grałem. Zresztą w owych czasach wiele było tytułów, o których się mówiło, że są ale nigdy tak naprawdę ich nie było. Osobiście mam tylko tę komodorowską a chętnie zapoznałbym się bliżej z wersją na szaraka jeżeli jest. Any help???

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

2

Odp: Black Lamp

nie wierze, ze nie chcialo Ci sie sprawdzic:

http://www.atarimania.com/detail_soft.p … ION_ID=652

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

3

Odp: Black Lamp

Eeeehhhhh. Jakoś tak mi nie przysżło do głowy, że trzeba by poszperać po innych stronach. Ledwo co wróciłem z urlopu i nie mogę się wstrzelić w ten pieprzony rytm pracy. Mam depresję pourlopową i nie mogę kompletnie zebrać myśli. Dzięki za pomoc anyway. Ta wiadomość poprawiła mi trochę humor :-)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

4

Odp: Black Lamp

hororus napisał/a:

Ta wiadomość poprawiła mi trochę humor :-)

Nawet dwa razy :)
Do Admina: Cytowałem pierwszą wiadomość!

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

5

Odp: Black Lamp

Mono: ale Ty jesteś obeznany z regulaminem ;)
Powinni Tobie tu jakiś medal dać :D

...bo skoro jest czym karać, to nagradzać też czym być powinno ;)


hororus: a wiesz o tym, że to jest naukowo udowodnione, że po powrocie z urlopu spada nam inteligencja ? :) Powaga !

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

6

Odp: Black Lamp

Mi wszystko spadło po powrocie. Jestem w skandalicznym stanie psychicznym. Do tego pomimo urlopu jestem cholernie zmęczony. BEDZIE WOJNA chyba:-)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

7

Odp: Black Lamp

Atari jest dobre na wszystko ;)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

8

Odp: Black Lamp

Tako rzecze Zaratrusta!

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

9

Odp: Black Lamp

pytanie do Kierownika: nie dało by się zrobić merge'a tego wątku z tamtym ? Już wolę czytać cytaty odpowiedzi nad cytatami, niż duble wątków.

___
Press play on tape...

10

Odp: Black Lamp

Nie można niestety.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Black Lamp

opcja "szukaj" nie boli i nie będzie podwójnych wątków..