1

Temat: szaleniec ?

niektórym ludziom to się poprzestawiało w głowie :

http://www.allegro.pl/item407615332_cal … atari.html

2

Odp: szaleniec ?

Optymista po prostu.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

3

Odp: szaleniec ?

Optymista albo wyrachowany biznesmen. To dobra strategia, ja ostatnio również wystawiłem aukcję w cenie wyższej od innych i nawet udało mi się sprzedać. Taka próba kosztuje ~1zł więc warto spróbować.

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

Odp: szaleniec ?

Próba na Allegro nic nie kosztuje dopóki się nie uda.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

5

Odp: szaleniec ?

No cóż - może napatrzył się na inne aukcje, jak ludzie podbijali ceny tworząc "własne muza" i mamy teraz skutki - założona cena wyjściowa na takim, a nie innym poziomie ;)

6

Odp: szaleniec ?

Tia... jak widac nie szaleniec tylko facet z glowa :P

I raczej sie przyzwyczajac nalezy. Juz nie chce mowic co bedzie jesli bessa potrwa duzej i ludzie zaczna szukac jakis "alternatywnych inwestycji" jak niedawno w monety, i tvn pokaze jakas migawke jak to wzrasta popularnosc kolekcjonowania strych komputerow i gier video....
Wtedy ja zaczne WIELKA WYPRZ ;)

Ostatnio edytowany przez nosty (2008-08-02 12:17:39)

7

Odp: szaleniec ?

Ale jajka , ktos to jednak licytuje. Podejrzewam ze 3/4 ceny to magiczne slowo "w boxie". Pieruna, tylko patrzec jak zaczna kartony podrabiac.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

8

Odp: szaleniec ?

Adam Klobukowski napisał/a:

Próba na Allegro nic nie kosztuje dopóki się nie uda.

No jak nie jak tak..  od ceny wywoławczej zależy opłata za wystawienie, której nie zwracają w razie zakończenia aukcji bez ofert.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

9

Odp: szaleniec ?

ale sprzedawcy udalo sie... kupujacemu tez, bo dziwnym trafem nikt go nie przelicytowal ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep