26

Odp: Arc - 13.58 ??

ja :-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

27

Odp: Arc - 13.58 ??

mnie Pasiu na Quaście wtajemniczył i też se dorobiłem ARC protektora ;)

28

Odp: Arc - 13.58 ??

Sluchajcie bo ja dalej ciemny jestem, troche doczytalem ale krece sie w kolko. Co zrobilem, SDX 4.22  wewnetrzny od Pasia, do tego ARC Pasia , podlaczone, Sparta dziala. ARC prawdopodobnie tez?

Sciagnalem driver qcyka ale jak to ze sparta zgrac? Zrobic dyskietke sformatowana pod Sparta z plikiem config.sys?   Jak to powinno wygladac?  Wiem ze pytanie raczej proszace o odpowiedz "doczytaj se" ale jakby ktos pomogl bylbym wdzieczny.

Albo sie wsciekne i kupie orginalny scalak do rtc-8, jest do  do dostania choc za lekko wariacka cene.

Ostatnio edytowany przez zaxon (2008-07-27 19:24:47)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

29

Odp: Arc - 13.58 ??

1. na dysku z ktorego startujesz sparte zrob sobie plik config.sys
2. jesli masz qmega pamietaj o komendzie "boot inidos.sys" na partycji glownej /tam tez miej ten plik - gdziekolwiek/
3. musi dzialac tylko czytajac ponizszy post zobacz uwage dely`go nt sciezek dostepu

http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopi … 72&p=2

Ostatnio edytowany przez lotharek (2008-07-27 19:51:38)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

30

Odp: Arc - 13.58 ??

Ok, powalcze, moj blad, jak powinien config.sys wygladac dla atarki z SDX i 1mb ramu plus zegar?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

31

Odp: Arc - 13.58 ??

Zaxxon..poczytaj post z linka...

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

32

Odp: Arc - 13.58 ??

A te pliki które ci podałem nie uruchamiają ARC? MUSZĄ bo u mnie chodzi to

33

Odp: Arc - 13.58 ??

Zwalczylem temat, przy okazji podszkolilem sie w sparcie ,  dzieki panowie, Zenon, zrobilem glupote i zamknalem GG po rozmowie z toba a ze nie mam archiwum, za to mam skleroze wyszly komplikacje. Dzieki jeszcze raz.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993