1

Temat: Konwent: Fantastyka, RPG itp. 4-6 lipca Warszawa

Zapraszam wszystkich na nadchodzący konwent: Avangarda 2008.
Impreza będzie miała miejsce 4-6 lipca 2008 (piątek-niedziela) w Zespole Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej przy al. Stanów Zjednoczonych 24 w Warszawie.

Tematyka to: fantastyka (w tym Star Wars), RPG, LARP, horror, bitewniaki itp.

Czeka nas wiele atrakcji, wielu znanych artystów, pisarzy itp. Więcej info na stronie WWW.

Wszystkich serdecznie zapraszam!:)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

2

Odp: Konwent: Fantastyka, RPG itp. 4-6 lipca Warszawa

O boże, tylko nie Avangarda ;P Byłam na jedynce - nigdy więcej.
W podobnym czasie jest w Krakowie Telep2k8, podobna tematyka, a i nawet ja mam panel o WoWie :P

There's special place for me in hell. It's called the throne.

3

Odp: Konwent: Fantastyka, RPG itp. 4-6 lipca Warszawa

Tym razem organizatorzy połączyli siły z innymi organizacjami itp. oraz mają więcej amibicji. Poza tym ma być np. St. Mąderek - a On wszystkich rozkręci ;)
A jak to wszystko wyjdzie ?? będziemy się mogli sami osobiście przekonać ;)

Gratuluję Meśka swego panelu :) chętnie bym to zobaczył ale na razie do krakowa się nie wybieram :(

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

Odp: Konwent: Fantastyka, RPG itp. 4-6 lipca Warszawa

Będę. Na pierwszą część Twojej prelekcji raczej nie dotrę (wolę Polcha ;) ), ale na drugą powinienem się wybrać.

5

Odp: Konwent: Fantastyka, RPG itp. 4-6 lipca Warszawa

Vasco: Fajnie że będziesz :) Parę osób jeszcze się wybiera. Np. Mono zapowiedział że chętnie się pojawi ale jeszcze nie sprecyzował (bo praca itp.).

Odnośnie pierwszej części to jest to głównie mowa o tym jak Atari powstało (+ dodatkowe informacje), dalszy rozwój itp. Niekoniecznie musi Ciebie taka tematyka interesować :) Natomiast w drugiej części będę głównie pokazywał gry na małe Atari oraz na automaty.
Chyba o godzinie 15:00 mam godzinną przerwę pomiędzy częścią I i II, nie wiem czy będzie to wykonalne, ale postaram się zająć część tej przerwy bo dostałem za mało czasu. Jeśli się uda to będzie ciekawiej dla tych, których interesuje tematyka z I części bo nie przelecę po łebkach tylko trochę powspominam tamte czasy ;) oraz może będzie też czas na jakieś rozmowy czy dyskusje :)
Dlatego może uda się Tobie załapać na kawałek części I (o ile chcesz).

Co do Polcha - to ja też bardzo, bardzo go cenię, postaram się złapać parę autografów :)

Ostatnio edytowany przez Tdc (2008-06-30 22:22:58)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

6

Odp: Konwent: Fantastyka, RPG itp. 4-6 lipca Warszawa

TDC wez i dla mnie, z pozdrowieniami od Funkego Kovala.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

7

Odp: Konwent: Fantastyka, RPG itp. 4-6 lipca Warszawa

Prześlij mi kurierem komiks Funky Koval to Tobie odeślę go z autografem. Ale nie mogę zbyt wiele obiecywać, bo jak wiesz to będę miał trochę na głowie.

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P