1

Temat: Czy wiecie ze....?

stosunek postów na forum w dziale 8 bit do postów w dziale ST/Falcon to jakies ponad 6000 do cos ponad 400....
wniosek krótki,zwiezły i jasny:  8 BIT ROXX!!!!!!!!!

gep/lamers^dial

2

Odp: Czy wiecie ze....?

eee... jakos brakuje mi w tym zestawieniu liczby 69 - nie wiem dlaczego?  :rolleyes:

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

3

Odp: Czy wiecie ze....?

a co to jest ST/Falcon ?;)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

4

Odp: Czy wiecie ze....?

kolego Gep! ładnie to tak, za naszymi plecami?  ;) heh, aktywność (a raczej jej brak) ze strony polskiej sceny ST/Falcon spowodowana jest m.in. brakiem aktywności ze strony Trophy'ego, który pisał kiedyś newsy z tej sceny... anyway postaram się obronić nasze dobre imię i zwiększyć aktywność na aarea  :)  pierwsze efekty już w tym tygodniu!  :P

Dely, sprawdzaj skrzynkę... do piątku na pewno coś dostaniesz  :lol:

grtx

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

5

Odp: Czy wiecie ze....?

Hehe - to może ja też wreszcie uruchomię mojego ST-eka, ale nie liczcie na wysyp postów z tego powodu, no chyba że...  :lol:  :lol:  :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: Czy wiecie ze....?

a co to jest ST/Falcon ?;)

a co to jest 'tebe' ? :twisted:

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

7

Odp: Czy wiecie ze....?

kolego Gep! ładnie to tak, za naszymi plecami?  ;) heh, aktywność (a raczej jej brak) ze strony polskiej sceny ST/Falcon spowodowana jest m.in. brakiem aktywności ze strony Trophy'ego, który pisał kiedyś newsy z tej sceny... anyway postaram się obronić nasze dobre imię i zwiększyć aktywność na aarea  :)  pierwsze efekty już w tym tygodniu!  :P 

grtx

.......hmmmmmmm.....Grey-tylko bez teorii spiskowych....moze kiedys sam nabęde jakaś duzą ataryne......z małym tylko ALE....nie bedzie to chyba Jaguarek....chyba że ktos mnie dobrze przekona co do pozytywów tej maszynki......

gep/lamers^dial

8

Odp: Czy wiecie ze....?

ale zawsze tak było my od malutkich 8 bitów byliśmy zawsze górą ;)

9

Odp: Czy wiecie ze....?

Czesc Michal!

Jak juz nawijacie o duzych atarynkach to pozwole sobie zapytac.
CZy ktos wie co sie dzieje ze strona Rafala Kaweckiego?
Co sie stalo ze jest juz nieaktywny.
To samo dotyczy dobrze zapowiadajacej sie stronki "demonstracja".
Zabraklo checi do dalszych aktualizacji????

10

Odp: Czy wiecie ze....?

Yo, Moonie!

Niedługo napiszę Tobie letta, w końcu się odezwałeś po tylu tygodniach! (miesiącach?!). Trzeba ruszyć sprawę mag'a do przodu, klepię powoli artki, ale motywacji brak... nie wiem, może znowu skopię tyłki francuzom, bo wypuścili kolejnego slide'a... (geesus!!). co do site'a RafalaK to wyemigrował gość do Niemiec i słuch po nim zaginął. jeśli chodzi natomiast o "demonstrację" to wydaje mi się, że Mr Byte olał ten projekt ze względu na mały support i zainteresowanie (w Polsce nie ma przecież sceny ST/Falcon, zostaliśmy tylko my niestety!).

best rgs!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

11

Odp: Czy wiecie ze....?

Czesc Michal!

Jak juz nawijacie o duzych atarynkach to pozwole sobie zapytac.
CZy ktos wie co sie dzieje ze strona Rafala Kaweckiego?
Co sie stalo ze jest juz nieaktywny.
To samo dotyczy dobrze zapowiadajacej sie stronki "demonstracja".
Zabraklo checi do dalszych aktualizacji????

niestety od dluzszego czasu strony sa martwe. jesli chcesz szczegolow to zapytaj autorow, bywaja regularnie na pl.comp.sys.atari

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org