1

Temat: Nowy automat mame-machine do kupienia

Niedawno byla dyskusja, czy produkcja takich automatow moze sie oplacac i za ile.

A tu jest do kupienia w Lodzi taki:
http://www.allegro.pl/item355473923_sup … games.html

Prezentuje sie bardzo przyzwoicie.

2

Odp: Nowy automat mame-machine do kupienia

No, fajny - jak dla mnie to zupełnie styka:)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

Odp: Nowy automat mame-machine do kupienia

Też znalazłem automat  http://cgi.ebay.pl/A-P-B-original-Atari … dZViewItem

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

4

Odp: Nowy automat mame-machine do kupienia

Aj, Ryszar, automatow (starych, orygionalnych) do kupienia za 200-1000zl jest cala masa nawet na allegro. Rzecz w tym, ze tam masz oryginalna ale zwykle 1 gre. A w takiem mame-machine masz wprawdzie pieca z emu ale masz np 1000 gier do wyboru. No i wyglada ladnie, mozesz postawic w domu.
Jedyna "wada" tego ktory przytoczylem, kotra moze psuc zabawe to monitor - tez piecowy. Wyglada pewnie malo "automatowo" - jak na emulatorze wlasnie.
Ja mam stary automat z monitorem RGB 15kHz i zlaczem jamma i specjalny mini-komputer z konwerterem sygnalu na jamma wlasnie. W srodku jest 100 gier. I wyglada to znakomicie. Jak komus nie mowie ze to emulator, to ciezko poznac.

A ten co Ty znalazles ma inna "wade" - jest w Niemczech. Transport do Polski bylby wielokrotnie drozszy niz cena automatu. One sa specjalnie dociazone i waza po chyba >100kg.

Ostatnio edytowany przez nosty (2008-05-08 15:16:02)

5

Odp: Nowy automat mame-machine do kupienia

ten na allegro daje rade :)

Odp: Nowy automat mame-machine do kupienia

Nie znam się na "tych klimatach"  tak tylko przy okazji podałem linka.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

7

Odp: Nowy automat mame-machine do kupienia

Taki fajny automat a nikt go nie chciał...
Może następnym razem gość wystawi go taniej :)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P