1

Temat: XEGS poszukiwany

...działający i z klawą... może być z sio2sd na pokładzie :D

Są jakieś realne szanse na "znalezienie" ? Za rozsądną cenę oczywiście...

___
Press play on tape...

2

Odp: XEGS poszukiwany

Rozsądna to jaka 500, 1000, 1500 ;-) Ostatnio tylko takie cyfry się pojawiają.... wydają się być rozsądne ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

Odp: XEGS poszukiwany

Ja za swojego dalem 400 zlotych (fakt, ze bylo do tego sporo drobiazgow typu cartridge, magnet 1010 i tak dalej). Czy to jest dla Ciebie rozsadna cena?

Ostatnio edytowany przez Krzysztof (Kaz) Ziembik (2008-04-02 20:07:19)

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/

4

Odp: XEGS poszukiwany

a moze xegs z 1mb, sdx, stereo, kmk z hdd 2gb, sio2pc,  sio2sd ??

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

5

Odp: XEGS poszukiwany

@Kaz: tak
@Loth: a masz taki w dwóch egzemplarzach ? ;-)

___
Press play on tape...

6

Odp: XEGS poszukiwany

@maw: Tak z ciekawosci - czemu akurat XEGS? Zajmuje duzo miejsca, a jedynym plusem nad 130 jest chyba wiecej miejsca w obudowie na rozszerzenia.

A co do cen: sa bardzo rozne w przypadku XEGS. Jesli komus nie zalezy na ladnym wygladzie to i za 100-150 mozna wyhaczyc. Ale mozna tez sobie sciagnac nowke w folii za 5x tyle.

7

Odp: XEGS poszukiwany

pomyślałem sobie, że skoro xc12 mi zdechł, 800tka ledwo zdycha (brejka nie ma, bo się zbyt często "sam" wciskał,  pasek łączący klawę z płytą częściowo rozklejony...), to już lepiej coś, co nowocześniej wygląda, z czego da się wczytywać... jak sobie pomyślisz, że jeszcze tą myszkę bym podłączył, no to na takim sprzęcie to można już grać... a poza tym, to zawsze marzyłem o tym, żeby mieć atarynkę z osobną klawiaturą :)

@nosty: "Jesli komus nie zalezy na ladnym wygladzie" - możesz coś więcej przybliżyć ?

PS. wiem, że myszka "prawie kolekcjonerska", no ale jak mi ktoś zrobi drugą taką chodzącą z atari, to tą oddam w ramach ceny za xegsa (no chyba, że ją wcześniej sprzedam)  ;-)

___
Press play on tape...

8

Odp: XEGS poszukiwany

czy mówiąc o tych 4 stówach mówiliście o tym ebay xegs gb ? yyy....

___
Press play on tape...

9

Odp: XEGS poszukiwany

no niestety, kolejny raz przegrałem batalię o XEGS-a :( - niestety, nie stać mnie na więcej niż 100-120 PLN :,(

___
Press play on tape...