1

Temat: Covery ...

... po bliższej lekturze "Warhawk" (Warchlak :D ) formacji "Press play on tape" stwierdzam, iż trzeba w końcu zrobić coś tak, jak należy i zarejestrować w wersji instrumentalnej cover któregoś z Atarkowych klasyków. Jeśli będzie możliwość zarezerwowania terminu w studiu, to być może wyrobie przed Ornetą ... pytanie pozostaje jeszcze takie. Jaki cover zrobić????? Myślałem o "Jet Set Willy"; no chyba, że macie jakąś lepszą propozycję. ... tylko nie THC! 8O  :D hehehe, bo na to nie pójdę.

Skład, który będzie brał udział w nagraniu ... to oczywiście nie AnalStench ::  ;) . .. to dla "wtajemniczonych"

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: Covery ...

Pin -ukradles mi pomysl ;-P

Od 2 tygodni probuje JetSet'a zaaranzowac na rockowy kwartet (bas, bebny, gitara, klawisz) Moze pokolaborujemy....

Ibanez RG270 ;-) to dla 'wtajemniczonych' ;-)

3

Odp: Covery ...

Heh, też się niemrawo przymierzam do tego aby cosik zagrac na gitarce (coś czego jeszcze nie ma zremixowanego, myślałem na początku o Montezuma's Revenge). Tylko jest problem bo commodorowcy maja SID2MID, a nam to pozostają chyba tylko progi wyłapujące nuty z WAV i zapisujące do MID, potem import do tabulaturki, gro poprawek i jazda ;). Jak się naucze porządnie grać na gitarze to może uda się conieco sklecić  :lol:

4

Odp: Covery ...

To moze na Ornecie maly gig ? ;-)

5

Odp: Covery ...

moja ulubiona muza to z tej gry, gdzie sie lecialo w prawo, grafika byla tak z perspektywy, z boku, zbieralo sie ludzikow i strzelalo do nadlatujacych eskadr wroga :)

nie pamietam tytulu, ale muza wpadalo w ucho i pewnie juz ktos to zremixowal :)

a jetsetwilly to najdluzsza muza jaka chyba powstala, bo az 5min

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

Odp: Covery ...

Numen ma wiecej! 12 bodaj

7

Odp: Covery ...

no ale jest konwerter ym2mid ( jesli dobrze pamietam ). A na atari st tez sa obecne atarowskie klasyki, jak jet sety willy i cala reszta ;> Muzycznie nawet podobne, chociaz na 8bitach lepiej jednak to brzmi :>

--
Dhor/M.E.C.

8

Odp: Covery ...

Tebe >>> zapewne chodzi o PANTHER. A remix był - i to nie byle jaki, w demie HARDWIRED na Amidze.  :)

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: Covery ...

Myślałem o "Jet Set Willy"

kolega ma wlasciwa koncepcje. Jet Set Willy to moim zdaniem najlepszy kawalek z gry na Atari. swoja droga czy jakis muzyk nienapisal by go od poczatku na 8 kanalow :-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

10

Odp: Covery ...

moja ulubiona muza to z tej gry, gdzie sie lecialo w prawo, grafika byla tak z perspektywy, z boku, zbieralo sie ludzikow i strzelalo do nadlatujacych eskadr wroga :)

nie pamietam tytulu, ale muza wpadalo w ucho i pewnie juz ktos to zremixowal :)

a jetsetwilly to najdluzsza muza jaka chyba powstala, bo az 5min

Wiem że były dwie części tej gry mam sklerozę ale wiem o soochoodzii.
Fakt pamiętam tę giercę zagrywałem się w nią... ;)
I muza była naprawdę extra!!!
8O

11

Odp: Covery ...

ktos chce dzwonek Jet Set Willy na nokie?? niedlugo rozstaje sie z tym telefonem i pewnie bede musial konwercic na nowo...

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

12

Odp: Covery ...

A moze ma ktos w Mp3 zapis gitarowego covera tytulowej muzyczki z gry "Draconus" (wykonywanego na ostatnim 4Ever party na Slowacji przez goscia z SATANTRONIC) ?????

13

Odp: Covery ...

A może Lasermania ??   he he.  Jak byscie ostatecznie chcieli cos zorganizowac (jakis gig) na Ornecie, a nie mieli perkusisty to moge zasiasc za garami. Czasami grywam i nie idzie mi jeszcze najlepiej ale po 3 browarkach nie mam już łoję jak lokomotywa ;)))    no ew.  jakby był jakis zawodowy perkusista to moge sie zajac sekcja smyczkowa i zabrac ze soba skrzypce. co prawda nie gralem z 10 lat ale pewnie sobie jakos poradze.
Notabene Pin, Mickey,  na czym gracie ???   
i czemu ja nic o tym nie wiem.  ??   może zaożymy okazyjną kapelę ?

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

14

Odp: Covery ...

Ja jestem za Lasermanią!

15

Odp: Covery ...

X-ray: Pin na garach, ja na gitarze.

16

Odp: Covery ...

No to ja moge sprobowac na basie.  Napewno sobie poradze. W sumie basowka najbardziej podobna do skrzypiec.   4 struny, stroi sie tyz podobnie.  No i do tego lubie ten instrument.  a w lasermani  to bardzo wazny instrument.  ;))))

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

17

Odp: Covery ...

Chlopaki, zaje**sty pomysl!!! Sam bym sie z wami spial (gralem kiedys w paru kapelkach, hehe) ale na 90% nie bedzie mnie w Ornecie. Kombinujcie a chwala Was nie ominie :D

18

Odp: Covery ...

XRAY? Jeśli chcesz, to możemy podszlifować twój warsztat; na bębnach gram 12lat; co ty na to?

... może dlatego więc moja syntch twórczość wygląda w ten właśnie sposób :D  :D  :D ;-> THC?

... a co do zagrania na party ... cóż już nieraz o tym myślałem, lecz dam na wstrzymanie do czasu przynajmniej powstania jakiegokolwiek coveru czegoś, co ma bezpośrtedni związek z /|, tudzież dla przykladu Jet Set. Poza tym chłopcy ze squadu, z którym gram lubią dobrą zabawę, więc podejżewam że przy tej okazji na zlocik chętnie się zbiorą. 8O  :D  :).
Jest tu może inny problem - sprzęt. targanie tego całego majdanu (piece, ... gary i take tam) jest dość kasożerne, bo w tym przypadku na party należałoby zebrać się dość dużym pojazdem. Teoretycznie jest jakieś wyjście - TAKLAMAKAN i chłopaki z Acid Drinkers - lecz tu musiałbym wcześniej dogadać się z panem Maciejem Starostą (Ślimak).... Zobaczymy, pomyślimy. Jak na razie to dobrze byłoby na dobry początek coś zrobić, bo bez tego nic z tego nie będzie; więc...

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

19

Odp: Covery ...

Co racja to racja.  możnaby sprobowac pogadac z Eijkiem może jest w MDKu jakas rezydująca miejscowa kapela, która użyczyłaby sprzętu na chwil kilka. A może znalazłby się jakiś scenowiec który jeżdzi jakimś transporterem co by ofiarowal sie zabrac twoja ekipe.
A moj warsztat bardzo chetnie podszlifuje, ale na nauce sie skonczy bo fachowcom w parade wchodzil nie bede ;))
Pozdrawiam.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

20

Odp: Covery ...

... Nastąpiła zmiana. Z pewnych względów (solo(? :D ?) w środku kawałka) i fakt, że istnieje bardzo duża rozpiętość dźwięków (arpeggio), oraz szalone tempo w/w zmieniliśmy obiekt docelowy i robimy cover...... hmmm;- to nie wazelina (za Kocerany?? :D )... powiem tyle, że jest to jeden z lepszych kawałków z twórczości ....X-ray'a. Powiem tak: chodzi o to, co bardzo lubi OxF/tabasco i...., a raczej biorąc pod uwagę następstwa i plansza do pewnej gry dla osób wykazujących niezły reflex. :lol:  :lol:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

21

Odp: Covery ...

Po nagraniu (nawet dyktafonem, o studiu nie marze) robic mp3 i puszczac w siec :D  Plizzzzzz

22

Odp: Covery ...

Może puszcze wcześniej wersje w postaci półproduktu; zobaczymy ::

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

23

Odp: Covery ...

;;  a ja jakos nie kumam o co biega ;S

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

24

Odp: Covery ...

Ja jestem za Lasermanią!

Jak Lasermania, to z Eru mozemy zrobic wokale. :)

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

25

Odp: Covery ...

Ja jestem za Lasermanią!

Nie ty jeden ;)  Lasermania roxx