1

Temat: Program do logosowania

Czy ktos moze mi podeslac dobrze dzialajaca wersje programu GR8LOGOSER Foxa lub polecic jakis dobry prog chodzacy pod Sparta do logosowania? Program Foxa mam w kilku kopiach i zadna nie dziala dobrze. Nie wiem dlaczego nagle zaczal mi odwalac jakies dziwne jazdy. Po zlogosowaniu rysunku zajmujacego jeden zestaw znakow (na wiekszej ilosc zestawow tez patrzylem) pisze mi, ze fonty beda mialy dllugosc ponad $2000. Po zgraniu owszem dane do fontow sa, a dalej do konca tej dlugosci sa zera. Mozna oczywiscie recznie je wyciac, ale mnie to denerwuje... Kiedys dzialalo dobrze, a teraz nie wiem co mu sie stalo...  Pod innymi DOSami tez probowalem: jest to samo. :(

2

Odp: Program do logosowania

hello panie Jowisz/Animkomials jest taki prosty program pod tytulem GFX grupy WFMH bodajze do logosowania, mozna pod nim nawet pixlowac, polecam :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

3

Odp: Program do logosowania

a graph slight'ow zly jest?

:)

4

Odp: Program do logosowania

Slaves - GRAPH SLightow jest tylko pod kolorowy tryb, a Lewisowi chodzi, jak rozumiem, o zlogosowanie czegos w trybie hires...

5

Odp: Program do logosowania

Generalnie nie chiodzi o program do logosowania danego trybu bo graphem Slightow mozna w sumie i logosowac hires. Chodzi mi o program, ktory bedzie umial zapisac dane skrina zaraz za danymi fontow i poda adres tego skrina. To wlasnie umie program Foxa, ale sie zepsul.

6

Odp: Program do logosowania

tak, tak, uzytki Slightow i WFMH sie nie nadaja, tylko TQA sa da bezt. ;) ;) ;) ;) ;)
lewis: sprobuj ftp://a8.scene.pl/pub/Tools-files/gr8log11.com
jest tez .doc

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

7

Odp: Program do logosowania

no to zobaczymy, koncze program do logosowania grafik Atari na PC-ta :D

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C