51

Odp: XEGS nowka!

Odpadlem. Przy obecnej cenie $ kupienie na eBay USA + transport wyceniam nizej niz 600zl.

52

Odp: XEGS nowka!

pajero napisał/a:

Na e-bayu jest także aukcja obecnie za $125, ale bez folii z odrapanym pudłem....

Nosty, a gdzie "masz u mnie piwo" ?   ;)

53

Odp: XEGS nowka!

Koszt przesłania paczki o wadze 15kg przez Polamer to ok 50$ (ok 75zeta) razem z przesyłką od sprzedającego do placówki Polameru. USPS chce 189$ :mad:

54

Odp: XEGS nowka!

Od kiedy 50$ to 75zł? Jer, nadajesz z przyszłości? ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

55

Odp: XEGS nowka!

Oj tam, te parę groszy i już się czepiasz ;) No dobra, 125 zeta. Jak kupowałem atarynkę w 86 to buck stał 600 zetów.

56

Odp: XEGS nowka!

Myślałem, że masz jakieś tajne info nt. spadków kursu ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

57

Odp: XEGS nowka!

jer - to jeszcze sprobuj namowic Amerykanina do wyslania paczki do Polski ta usluga. Szczescia zycze.
Ja czasami tlumacze im szczegolowo co musza wypelnic aby wyslac przez USPS do Polski, albo, jak ostatnio ze moga isc na poczte USPS bezposrednio zamiast wysylac z punktu UPS co jest duzo drozsze. Masakra.
To samo z UK - jednego usera na 10 uda sie namowic na skorzystania z innej firmy niz Poczta Krolewska, czy jak sie to teraz nazywa...