1

Temat: Atarowcy lubią spam :-P :)

Na tej oto stronce znajdują się adresy właściwie całej czołówki sceny...
Dlatego proponuję aby ktoś kto za tę stronkę odpowiada usunął z niej nasze adresy email lub wykonał inny równoważny ruch.

~usuwam adres aby zadowolić niektórych...

Ostatnio edytowany przez Tdc (2007-12-06 01:34:10)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

2

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

Było nie wpisywać ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

Taaak ;) Zapewne delyscenepl lubią te same *enisy i rolexy co mój adres...

Ostatnio edytowany przez Tdc (2007-12-06 01:34:43)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

4

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

Jakoś nie lubią. Są narzędzia do odfiltrowywania niepożądanych wiadomości. Całkiem skuteczne.

Sprawa jest prosta, Ty wpisałeś ten adres, a nie ktoś za Ciebie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

Inna sprawa, że przydałoby się info czy podawany adres e-mail podczas wprowadzania danych do formularza będzie widoczny bezpośrednio czy też nie.

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

Zaraz zadzwonie do Eijka.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

7

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

Dely: błąd logiczny ? odfiltrowywanie nie powoduje tego że np. Twój i mój adres zostanie usunięty z jakiś baz...
Natomiast co do filtrów to faktycznie u mnie w tej chwili jest: 13502 i myślę że 100% z tego ma swe źródło w omawianej stronce.

dely napisał/a:

Sprawa jest prosta, Ty wpisałeś ten adres, a nie ktoś za Ciebie.

Czy sugerujesz, że owe wpisy przeszły proces weryfikacji autora ? :P ;)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

8

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

Paradoksalnie robisz coś przed czym się burzysz, czy bulwersujesz. Mogłeś napisać priv do Eijka (właściciela strony) i zwrócić mu uwagę na ten problem, ale nie, lepiej było pisać na forum i jeszcze linkować te stronę... chyba tylko po to żeby jeszcze więcej spamujących robotów znalazło łatwo drogę do tych adresów. Gratuluje.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

9

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

btw. dzieki za kopalnie maili, bo częsci adresów nie miałem:P kto chciałby dostawać info o loterii AGD prosto z Tirany?

gep/lamers^dial

10

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

Xray: po pierwsze nie znam Eijka (być może ostatnio z nim rozmawiałem ale nie przedstawił mi się więc nie wiem). Po drugie nie ?burzę? i nie ?bulwersuję? się, lecz obserwuję już sprawę od dłuższego czasu a skoro nikt jakoś tego nie zauważył (a sam też mam tam swój adres) to stwierdziłem, że powinien się w końcu znaleźć taki Adam który sprawę załatwi jak się należy. W końcu my z Delym sobie tylko żartujemy ? nie traktuj tego tak poważnie !:) Po trzecie jak bym stronki nie dolinkował to jaki miał by sens ten temat ?? Po czwarte ten temat w żaden sposób nie wpłynie na ilość spamu jaką dostajemy, natomiast ów link może (choć pewnie nie) jedynie zmienić czas dochodzenia do ciebie takich listów (mierzony pewnie w minutach)... Pamiętaj o tym że w końcu to internet a nie gigantyczna książka... inna sprawa, że te adresy już od lat są w bazach spamerów i pewnie były już wiele razy zhandlowane...


Gepard: Faktycznie niezła kopalnia, jednak wiele z tych maili jest pewnie już nieaktualnych (właśnie za sprawą spamu), wiem że niektóre osoby rezygnowały ze swych skrzynek oraz zakładały nowe, informując innych że nienawidzą spamu ;)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

11

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

ech... głupi ci Rzymianie...

1. Nie trzeba kogoś znać, żeby doń napisać, ze strony jasno wynika kto jest organizatorem - właścicielem strony i do kogo należałoby napisać.  Dziecinne wytłumaczenie - nie napisze bo nieznam go.. ,założe sobie topic żeby sie kimś wysłużyć (do czego zreszta sam się przyznałeś)

2. skoro temat Cię nie rusza, to po co zakładasz taki topic ?
3. "W końcu my z Delym sobie tylko żartujemy" - nawet jeśli to prawda to proponowałbym Wypowiadać się jeno za siebie.
4. "jak bym stronki nie dolinkował to jaki miał by sens ten temat"  - no niemiałby, i teraz też go nie ma
5. moim zdaniem może to wpłynąć na ilośc spamu. Mój adres też tam jest i od wczoraj dostałem już 227 maili o jakiejś loterii AGD w Tiranie, czego wcześniej nie było.

Ostatnio edytowany przez xray (2007-11-28 09:26:05)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

12

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

Kurczę, a ja nic nie dostałem o loterii AGD, a chętnie telewizor tanio wylosuję :) :) :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

13

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

nie ma sie czym podniecac, przynajmniej takie adresy przydaja sie do testowania regulek antyspamowych :)

14

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

Tdc napisał/a:

W końcu my z Delym sobie tylko żartujemy

Akurat ja piszę całkowicie poważnie. Topik jest IMO bezsensowny z założenia - powiedz wreszcie czego od nas oczekujesz? Że sami napiszemy do Eijka?  Tzw. "Zróbta za mnie"?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

15

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

jak dla mnie to bez sensu, spam byl, jest i bedzie. Uzywanie filtrow spamowych duzo pomaga wiec po co zakladac topic o stronie ktora istnieje w sieci od wiekow i jak ktos mial wykorzystac te dane to juz dawno to zrobil. Proponuje zajac sie czym blizszym 6502 a nie takimi bzdetami. Over.  Hi Slaves to ty zyjesz? :)

16

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

Robię tyle rzeczy że nie wiem skąd Wam przychodzi do głowy że moim celem jest się wysługiwać... aaaa no przecież Wy mnie w ogóle nie znacie i niewiele o mnie wiecie... zapomniałem...

Niektórzy są jacyś tacy agresywni na tym forum, a jakoś w realu jesteście spokojniejsi...


Zgadzam się z Vidolem ? chłopak rozsądnie gada!
A przy okazji, dzięki Vidol, ostatnim razem nikt mi nie potrafił pomóc ? jedynie Ty wiedziałeś co w trawie piszczy :) Dzięki !:)

Tatqoo: LoL

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

17

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

Tdc napisał/a:

Robię tyle rzeczy

A istnieje coś, co zrobiłeś? :P

KMK
? HEX$(6670358)

18

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

"Więc z punku, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było?tylko aplauz i zaakceptowanie"

19

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

drac030: tak, kiedyś ułożyłem znak Atari z puzzli :P ;)

Odpowiem jeszcze Tobie, bo kontakt z nami jest sporadyczny i zdawkowy: z chęcią kiedyś Tobie coś o tym opowiem, tak jak to w Głuchołazach sam mi opowiadałeś o tym co robisz i jak to np. Ciebie drażnią marchewki na UW :P ;) Jednak najpierw musimy sobie wyjaśnić pewne sprawy bo jakoś coś mąci między nami (mówiąc delikatnie), a absurdy jakie kiedyś mi przysłałeś w liście wzbudzają we mnie dreszcze ? przy takim dziwnym zagmatwaniu trzeba pewne sprawy omówić i jak dwóch rozsądnych ludzi definitywnie zakończyć te bezsensowne i abstrakcyjne napięcia. Pewnie kiedyś będziemy mieli okazję :) może po kolejnych 12 latach ? :) ;)

mikey: ja jestem osobą z którą można jak najbardziej rozmawiać o wadach, krytykować itp. Nikt z moich znajomych nie powie że ze mną się nie da rozmawiać, dyskutować itp. (dla kontrastującego przykładu mam takiego kolegę, któremu jak się powie coś poważnego, to potrafi dosłownie uciec...). Jednak ja tu apelowałem o brak agresji i spokój bo jeśli się chce z kimś mówić o np. krytyce to jest to już dyskusja, a ona wymaga spokoju a nie agresji (w jakiejkolwiek formie i nasileniu). Np. przy ostatniej (moim zdaniem absurdalnej i niepotrzebnej) awanturze pewne osoby zgłosiły się do mnie na priv i nikt z nich nie może powiedzieć że wymagałem od nich poklasku czy czegoś podobnego. Dlatego jeśli ktokolwiek chce ze mną podyskutować rzeczowo i spokojnie na dowolny temat to zapraszam na priv (adres macie na tej stronce WWW...), szczególnie się to tyczy Ciebie mikey bo poruszyłeś ten temat (i nie mieliśmy nigdy okazji jakoś dłużej pogadać). Widzisz nie znacie mnie ale nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy się poznali ? najlepiej w realu.

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

20

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

Tdc: ja nie pisalem tego do Ciebie, to taki abstrakcyjny (cytat zreszta) komentarz do calego zamieszania jakie znowu sie tu zrobilo ;) I tyle. Mam taki zwyczaj ze jak zwracam sie konkretnie do kogos, to pisze jego nick przed wypowiedzia ;)

21

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

mikey: A... to sorry, tym razem ja nawaliłem bo już taki jestem przyzwyczajony do tej agresji, która jest tu kierowana w moim kierunku. Ale moja propozycja poznania choć elementarnych kwestii (na dobry początek) dotyczących siebie na wzajem jest oczywiście nadal aktualna :)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

22

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

Tdc napisał/a:

i jak to np. Ciebie drażnią marchewki na UW

eh..to wpadnijcie na UG, tam Was dopiero podrażnią...tu jest dopiero JEB..A KOMUNA:P

gep/lamers^dial

23

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

Tylko gdzie Ona jest?

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

24

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

Gepard: Komuna to ciekawa rzecz, chętnie ja zobaczę :) Szczególnie że podobno już się skończyła w 1989 roku :P
Ale poważnie ? napisz coś o tym.

Ale drac030 miał co innego na myśli on po prostu jest załamany poziomem naukowym w UW. Ale niech lepiej On sam to dokładnie wyjaśni.

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

25

Odp: Atarowcy lubią spam :-P :)

u nas jeden z prof. który przybył z UAM-u też jest załamany; stwierdził że " unosi sie tu jeszcze swąd WSP a kupa aparatczyków okopała się na amen, tak że nawet kilka wiązek granatów nie ruszy żelbetu"P

gep/lamers^dial