1

Temat: Grayscalowa kolekcja - GFX potrzebny!!

Chciałbym się zapytac czy znależliby się graficy na naszej scenie chętni do stworzenia grafiki do Grayscale Music Collection??
Jak już gdzieś kiedyś wcześniej pisałem chcielibyśmy aby to powstało i to w dwóch wersjach: Atari i PC. Jednakże bez porządnej grafiki nie da rady!. Byli już tacy co to się ofiarowali, lecz ... niestety siedzą cicho i chyba zapomnieli o tym. buuuu .
Jeśli chodzi o atarkę to liczę na pomysłowość grafika i zostawiam wolną rękę na zaprojektowanie "Panela sterującego" ew. jakies inne grafiki fuull screen, logosy etc.  KOdera chętnego do zakodowania tego na atarce tysz potrzeba.    Druga sprawa  PC   potrzebny jest panel (albo kilka skinów do wyboru) cos ala winamp, czy dla przykladu można sobie obejrzeć kolekcje chipowe rebellsow czy razorow.  - dowolność projektu. 
Mam nadzieję, że będzie jakiś odzew ;)) 
Pozdrawiam i czekam na poważne propozycje;)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

2

Odp: Grayscalowa kolekcja - GFX potrzebny!!

Ew. moge to zakodowac. Jednak czasem dysponuje tylko w czerwcu, a pozniej w sierpniu.

3

Odp: Grayscalowa kolekcja - GFX potrzebny!!

ja chyba nie musze tutaj pisac, ze zawsze jestem chetny do pomocy

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

4

Odp: Grayscalowa kolekcja - GFX potrzebny!!

.... tu powiem tak; jest MPT, jest TMC, /// czy wiele innych dobrych trackerów do msx, lecz co do grafy to pozostaje ten problem, iż (moim zdaniem) jest mało softu z cyklu user fr. i to powstrzymuje co poniektórych od popełnienia tego, czy tamtego. Proszę mi tu nie inputować, iż chciałbym tworzyć gfx z pod znaku THC ... a może jednak?

Dla przykładu jest taki Kleks - za*jebiście się rysuje, szczególnie myszą, czy "trak-ball"'em .. (co ANJ?), lecz pozostaje ten problem, iż 3 kolce + tło - to trochę mało. Tzn. trochę mało dla człowieka np. takiego jak ja. Wiem oczywiście, iż nawet w tym trybie można dokonać cudów (Replay?), lecz ja tego niestety nie potrafie. Może ktoś się w końcu do tego zabierze (TeBe? - jak tam MAX??? - ten gag z myszą; co prawda fajny, lecz odświeżanie jakby nie to ... i coś się wisza panocku :P ... może na 816 będzie lepiej? Ale lepiej nic na ten temat nie pisz, bo jeszcze Epi :evil:  się włączy w dyskusję i będzie znów jakiś dym 8O ) - bo komentarze typu "Napisz se" do mnie nie trafiają. Nie napisze tego przecież pod Turbobasicem; hehehe;- bo był by to soft dla masohistów.

Acha;- przepraszam za ewentualną ortografię, nigdy się nad tym jakoś nie zastanawiam. Cóż to jest właśnie tak, jak czyta się jedynie literaturę Zientary (oczywiście dalej chodzi o ort.) :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Grayscalowa kolekcja - GFX potrzebny!!

> bo jeszcze Epi  się włączy w dyskusję i będzie znów jakiś dym

To dostanie banana i sie skonczy :) :) :) :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Grayscalowa kolekcja - GFX potrzebny!!

... on i tak podważy zasadność tego bana, lecz od tej pory będzie informował o swych poczynaniach via poczta polska - mój list, mój priorytet!! 1.80zeta??? hehehe

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: Grayscalowa kolekcja - GFX potrzebny!!

.. Dely? odwiedzałeś "moją" stronę www? polecam :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Grayscalowa kolekcja - GFX potrzebny!!

Joł, Gray Scale Boys!
Chetnie bym pomógł w tej sprawie, ale niestety obecnie jestem "zaangażowany" w zbyt dużą ilość projektów i po prostu nie chciałbym, by wyszła jakaś lipa z mojej strony, czy to jakościowa czy też czasowa [dopiero dziś zaliczyłem ZIMOWĄ sesję  :!: ]. Ewentualnie jeśli nie ma z tym pośpiechu [potrzebowałbym ok. 4 tygodni + /- 7 dni] i nie znajda się chętni do pomocy, którzy jak sobie dobrze przypominam byli i nawet się na forum oferowali, to wtedy na 1oo% się zgłaszam. Pozdrówka.

9

Odp: Grayscalowa kolekcja - GFX potrzebny!!

iksie... na PC zaden problem.. mowisz i masz... odezwij sie na priv.

btw. nici z niespodzianka - jednak nie da sie tego tak ladnie zrobic na xl/xe... a szkoda.

10

Odp: Grayscalowa kolekcja - GFX potrzebny!!

....Proszę mi tu nie inputować, iż chciałbym tworzyć gfx z pod znaku THC ... a może jednak?

Zrobcie Pinokiowi THC Paintera z gotowymi brushami w ksztalcie zielonych listkow  8)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

11

Odp: Grayscalowa kolekcja - GFX potrzebny!!

Yo!

Ja też pamiętam, że przeprowadzano "nabór" do grayscalowej produkcji,  :P  :lol:
ale i ja też jestem obecnie dość zawalony czasowo (nauka!).
Niech na PeCe Slaves pokaże na go stać, ja może Wam pomogę przy kolejnej produkcji.... o ile taka ma jeszcze powstać....

P.S. Pinokio:
Replay teraz bawi sie pod Photoshopem, ale kontakt z nim jest utrudniony...  A co do cudow w 4 kolorach - pewnie, ze sie da, przeciez kiedys wszyscy graficy atarowscy zaczynali w takim trybie....   :P  8)

12

Odp: Grayscalowa kolekcja - GFX potrzebny!!

Oficjalnie oglaszam ze XLP MAX dziala zajebiscie i sie nie zawiesza, chyba ze uzywasz go na prawdziwym Atarku, przeciez XLP MAX to jedyny program ktory dziala prawidlowo tylko pod emulatorem.

Prawdziwy Atarek nie przyjmie tak nieoptymalizowanej DLIsty, to potrafi tylko emulator, ktory nie jest tak rygorystyczny ;)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

13

Odp: Grayscalowa kolekcja - GFX potrzebny!!

Yo!
Ja też pamiętam, że przeprowadzano "nabór" do grayscalowej produkcji,  :P  :lol:
ale i ja też jestem obecnie dość zawalony czasowo (nauka!).
Niech na PeCe Slaves pokaże na go stać, ja może Wam pomogę przy kolejnej produkcji.... o ile taka ma jeszcze powstać....

o nie nie... na PeCe nic nie bede pokazywal... zasugerowalem tylko, ze na 100% ktos to 'ladnie' narysuje ;) .. jest w czym/kim wybierac :)

14

Odp: Grayscalowa kolekcja - GFX potrzebny!!

Heh niedobrze chlopaki ;((

Pytanko:  Czy oprócz ANJ i Dracona   są jeszcze jacyś aktywni atarkowi graficy ???

chyba sam to bede musial narysowac ;(((   a ja nie umiem.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

15

Odp: Grayscalowa kolekcja - GFX potrzebny!!

Heh niedobrze chlopaki ;((

Pytanko:  Czy oprócz ANJ i Dracona   są jeszcze jacyś aktywni atarkowi graficy ???

z tego co wiem jeszcze sa... Vidol (wciaz chyba pracuje nad gfx do "DUPLANDU"),  Rocky z Madteamu, Xi (wygral ostatnie gfx-compo na Slowacji), Tiger/NG (miał zamiar pomóc w VECTOR'ze, hehehe), Gepard, dwoch panow "R", czyli Replay i Raven (choc wlasciwie nieaktywni) ...  8)

chyba sam to bede musial narysowac ;(((   a ja nie umiem.

No nieee, nie strasz nas... ;-)   
Chociaz swoją drogą nieźle poszlo Ci przy gfx do giery "ABC"...  :)
Jesli chodzi o atarowska wersje panelu, to nie napisales jakis szczegolow,  np. jaki tryb preferowany (np. czy wystarcza 4, czy 5 kolorow albo "migawa po oczach" ?) . . .
:?:

16

Odp: Grayscalowa kolekcja - GFX potrzebny!!

Heh niedobrze chlopaki ;((

Pytanko:  Czy oprócz ANJ i Dracona   są jeszcze jacyś aktywni atarkowi graficy ???

chyba sam to bede musial narysowac ;(((   a ja nie umiem.

Ejno, iXie, a nie pamiętasz już o "Malarzu Renciście", twoim braciszku zresztą??? Hhmm... może Angoos da dobry przykład i coś namaże -> myślę, że inni pójdą w jego ślady, tylko trzeba zacząć akcję!  :D

I Ty zostaniesz big endianem...

17

Odp: Grayscalowa kolekcja - GFX potrzebny!!

Mikuś - jakby to było możliwe to nie zawracałbym nikomu głowy.  Brata swego widuję tylko przez godz. dziennie od 23:00 do 24:00 pozniej kima i przez 15 min rano przed wyjsciem do pracy.  Niestety taką ma pracę, że nie ma nawet kiedy wydawać zarobionych pieniędzy nie mówiąc już o rysowaniu czegokolwiek.

Dracon:  w odpowiedzi na twoje pytanie: Jak pisalem wcześniej liczę na wyobraźnię i sugestje grafika ew. wymagania kodera.
pełna dowolność!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

18

Odp: Grayscalowa kolekcja - GFX potrzebny!!

ok, tylko pytałem  :oops:

I Ty zostaniesz big endianem...

19

Odp: Grayscalowa kolekcja - GFX potrzebny!!

miker ty to na temat "robienia" to sie nie odzywaj bo i tak masz przesrane, wiesz o co mi chodzi ? Jak nie to ctx me.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

20

Odp: Grayscalowa kolekcja - GFX potrzebny!!

Moze uda mi sie cos wypikselowac dla Grayscale,ale to chyba po Ornecie,bo teraz siedze nad video-demkiem a i grafe na duze Atari musze dokonczyc...ale chcialbym cos pixlnac dla Grayscale...heheheh.Pogadamy w Ornecie w tym temacie.

gep/lamers^dial