Temat: Proszę o pomoc szukam pewnej gry na atarynke

problem jest w tym że nie pamiętam jaki tytuł miała ta gra ale pamiętam ją jakbym grał w nią wczoraj:D

akcja gry toczyła się z perspektywy widoku na mur obronny jakiegoś zamku, gracz sterował postacią rycerza mając do dyspozycji ruch w prawo i lewo, oraz chyba kule armatnie którymi można było ciskać w przeciwników próbujących dostać się na szczyt stawiając drabinki, aż do momentu w którym mieliśmy dostęp do bomby zapalającej i patrzyliśmy z zadowoleniem :) jak płomienie pochłaniają wrogie jednostki

2

Odp: Proszę o pomoc szukam pewnej gry na atarynke

Czy chodziło Ci o grę Kaboom! ? Do pobrania np. tutaj: http://atari.fandal.cz/detail.php?files_id=2167

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: Proszę o pomoc szukam pewnej gry na atarynke

bardzo podobna ale to nie to, dzięki za odpowiedz, dokładnie tak jak opisałem wyglądała ta gra.

4

Odp: Proszę o pomoc szukam pewnej gry na atarynke

Quasimodo

5

Odp: Proszę o pomoc szukam pewnej gry na atarynke

No to może Orc Attack ?
Do pobrania tu: http://tiny.pl/1r4f

"Witaj w Niebie - oto Twoja harfa.
Witaj w Piekle - oto Twój akordeon..."

6

Odp: Proszę o pomoc szukam pewnej gry na atarynke

jezeli chodzi o ten motyw z ludkami na drabinach to tak jak w quasimodo ale gra wyglądała jak kaboom, co by tu jeszcze dodać charakterystycznego hmm, przeciwnik ustawiał drabinke po segmentach w góre mniejwiecej trzy jak juz był na szczycie niszczył mur można było go wtedy smagac mieczem po głowie tak że spadał w dół a jak tylko pokazały sie kulearmatnie bo były tolko 2 jedna na samym koncu po lewo i druga po prawo, należało rzucic jak najszybciej i wtedy odpadał jeden segmęcik drabinki i przeciwnik musiał znów biec z drabinką aż do puki nie pojawiła sie "bomba zapalająca" zamiast jednej z "kul armatnich" rzucało się ją gdzie kolwiek w dół i wszystko zaczynało płonać cały ekran od lewej strony do prawej w ogniu a przeci wnicy którzy zostali na drabince spadali wraz z drabinką świetna gra

7

Odp: Proszę o pomoc szukam pewnej gry na atarynke

tak to orck atack wielkie dzieki :D :D yupii

8

Odp: Proszę o pomoc szukam pewnej gry na atarynke

Jaaa... miałem tę grę kiedyś. Fajnie jest zobaczyć gierke po prawie 20 latach :)

9

Odp: Proszę o pomoc szukam pewnej gry na atarynke

oryginał ?

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2007-09-24 19:45:55)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

10

Odp: Proszę o pomoc szukam pewnej gry na atarynke

oryginał, oryginał.... na giełdzie kupiony za legalną forsę i za legalny bilet wstępu.

11

Odp: Proszę o pomoc szukam pewnej gry na atarynke

Bez przesady - moze miec oryginal. Ja mam to na oryginalnym carcie.

12

Odp: Proszę o pomoc szukam pewnej gry na atarynke

a ja mialem to na kasecie nascie lat temu skopiowane od kumpla z podstawowki. fajna gra!

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...