1

Temat: Polcon 2007 ? warszawa: SF, Gwiezdne Wojny i St. Mąderek

Zapraszam wszystkich na polski MEGA konwent Polcon 2007 ? bo trzeba sprawę nazwać po imieniu (kilka tysięcy ludzi), który tym razem odbędzie się w Warszawie i będzie współtworzony wraz z fanami Gwiezdnych Wojen.
Konwent odbędzie się w dniach 30 sierpnia ? 2 września w hotelu Gromada (niedaleko lotniska ? bo są dwa takie hotele w Warszawie).

Stonka konwentu Polcon 2007

Jedną z największych atrakcji będzie premierowe przedstawienie pierwszego pełnometrażowego filmu St. Mąderka pt. ?Gwiazdy w czerni?, co wiem że dla wielu z Was jest nie lada wydarzeniem :)

Więc zapraszam wszystkich zainteresowanych !:)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

2

Odp: Polcon 2007 ? warszawa: SF, Gwiezdne Wojny i St. Mąderek

Ojeżu wreszcie, przecież ten film kręcił chyba od nastu lat.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

Odp: Polcon 2007 ? warszawa: SF, Gwiezdne Wojny i St. Mąderek

Łajaj :) Wreszcie :). TDC, zrób kopie i wstaw na torrenty ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: Polcon 2007 ? warszawa: SF, Gwiezdne Wojny i St. Mąderek

Tia, chyba komórką z kamerą. :D

TDC, przewidujesz jakieś zniżki akredytacji dla stałych bywalców forum? ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

Odp: Polcon 2007 ? warszawa: SF, Gwiezdne Wojny i St. Mąderek

Tak na 50% będę!

6

Odp: Polcon 2007 ? warszawa: SF, Gwiezdne Wojny i St. Mąderek

Sorry chłopaki ale nie mam czasu opisywać :(
Dlatego tylko powiem, że wszystkich serdecznie zapraszam na imprezkę, która się fajnie zapowiada !:)

Oto plan imprezy
oraz:
Wywiad z St. Mąderkiem

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P