1

Temat: Zmarł warszawski wykładowca z np. WAT, PCK

Właśnie się dowiedziałem, że zmarł mgr inż. Andrzej Ćwik. Jest to dla mnie szokująca informacja, gdyż rozmawiałem z nim jeszcze kilka miesięcy temu, a dodatkowo bardzo dobrze go wspominam. Inna sprawa że facet był bardzo młody... nie wiem może zmarł tragicznie ?

Piszę o tym bo może ktoś z Was się również z nim gdzieś, kiedyś zetknął...

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

2

Odp: Zmarł warszawski wykładowca z np. WAT, PCK

Tdc, lacze sie w zalu, ale co go laczylo z Atari??
Wiem ze jest sezon ogorkowy, piszemy sobie o Starwars, o napisy.org itd. Jest dzial baklagan, ale nie przeginajmy prosze.
Ja sie wlasnie dowiedzialem, ze moj 90-letni dziadek bardzo zle sie czuje. Przez cale swoje dlugie zycie tez nie mial nic wsplnego z Atari :P

3

Odp: Zmarł warszawski wykładowca z np. WAT, PCK

Tdc: z całym szacunkiem dla zmarłego, ale wyluzuj. Za każdym razem będziesz pisał jak umrze ktoś z grona Twoich znajomych, bliskich Ci osób ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

4

Odp: Zmarł warszawski wykładowca z np. WAT, PCK

A ja byłem tydzień temu na pogrzebie babci. Ojciec jest nie w humorze, też bym był, gdyby matka mi umarła.
Niech umarli spoczywają w pokoju.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

5

Odp: Zmarł warszawski wykładowca z np. WAT, PCK

Tdc: kup sobie psa - bedziesz mial z kim sie podzielic waznymi dla ciebie sprawami...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

6

Odp: Zmarł warszawski wykładowca z np. WAT, PCK

nosty napisał/a:

co go laczylo z Atari??

Widzisz, problem jest w tym że nie zdążyłem go o to spytać...

nosty napisał/a:

ale nie przeginajmy prosze.

Napisałem jasno dlaczego tę informację tu zamieszczam. Powiem jedynie (tak aby wszyscy byli tego świadomi :P) że uczył w szkołach informatycznych (informatyki - dla jasności) a tu tak jakoś się chyba składa, że właśnie informatyków jest tu więcej niż dwóch...
Prawdopodobieństwo że uczył tu jeszcze kogoś jest niemałe i już wiem że się nie myliłem.

gRzEnIu napisał/a:

Za każdym razem będziesz pisał jak umrze ktoś z grona Twoich znajomych, bliskich Ci osób ?

Nie mam i nie miałem nigdy zamiaru.
Ten wykładowca nie był w żaden sposób bliską mi osobą znałem go tak samo dobrze jak inni studenci.

Facet jest bardzo dobrym ... ... napisałem że "jest"....
Facet był wspaniałm wykładowcą, cenili go zarówno: Atarowcy, Amigowcy jak i linuxowcy. Jeśli kogoś z Was on uczył to będzie to dla niego bardzo ważna itp. wiadomość.
Choć mówiąc "Was" nie mam na myśli za bardzo: Łódźi, Lublina itp.

Niestety uważam wasze zachowanie za nie na miejscu. Jeśli wam nie odpowiadam to sobie piszcie o tym że tdc jest taki czy inny w e-mailu czy w innym wątku. Natomiast ktoś ktogo uczył ten wykładowca, gdy tu wejdzie i poczyta sobie Wasze posty to...

Ostatnio edytowany przez Tdc (2007-05-29 18:31:23)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

7

Odp: Zmarł warszawski wykładowca z np. WAT, PCK

Tdc napisał/a:

Niestety uważam wasze zachowanie za nie na miejscu. Jeśli wam nie odpowiadam to sobie piszcie o tym że tdc jest taki czy inny w e-mailu czy w innym wątku. Natomiast ktoś ktogo uczył ten wykładowca, gdy tu wejdzie i poczyta sobie Wasze posty to...

Takie teksty zamieszczaj raczej --> http://www.klepsydra.pl/ a nie tu.

P.S. Nikt tu nie pisze o swoich nauczycielach ze szkoly, tylko dlatego ze tamten uczyl cala klase atarowcow i spectrumowcow gdzies na zachodzie Polski. No offence ale w wielu watkach przeginasz. Przydalby sie przycisk IGNORE, wtedy nie kusiloby na napisanie odpowiedzi :P

8

Odp: Zmarł warszawski wykładowca z np. WAT, PCK

mazi: uważam że to nie miejsce na nasze pogaduszki...

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

9

Odp: Zmarł warszawski wykładowca z np. WAT, PCK

Zgadzam sie i nie tylko w temacie pogadauszek, ze to nie miejsce.

10

Odp: Zmarł warszawski wykładowca z np. WAT, PCK

nosty napisał: co go laczylo z Atari??
Tdc napisał: Widzisz, problem jest w tym że nie zdążyłem go o to spytać...

ROTFL. Jak dla mnie tekst tygodnia, a może nawet i miesiąca.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Zmarł warszawski wykładowca z np. WAT, PCK

hmm...znów "wielki atarowiec" powrócił, a już myślałem że wyjechał/zmienił ekipę/dał sobie siana itp...chesux

gep/lamers^dial