26

Odp: 30 rocznica Gwiezdnych Wojen - Kino Iluzjon Warszawa

nie zaponinając o Babylon 5 i Battlestar Galactica...

gep/lamers^dial

27

Odp: 30 rocznica Gwiezdnych Wojen - Kino Iluzjon Warszawa

BSG Classic to faktycznie klasyka, ale reimagining wciąż leci (choć imho dobre było do połowy drugiego sezonu i później wytraciło impet). A jak już przeszliśmy do współczesności, to coprawda tematyka niby infantylna, ale Heroes miażdży. Boję się tylko, że drugi sezon może nie być fajny, jak to zwykle bywa gdy nadmiernie rozciąga się jakiś temat (BSG jest tego klasycznym przykładem).

28

Odp: 30 rocznica Gwiezdnych Wojen - Kino Iluzjon Warszawa

Heroes spoko...nie da się wygrać w chińczyka z japończykiem bo czituje:P

gep/lamers^dial

29

Odp: 30 rocznica Gwiezdnych Wojen - Kino Iluzjon Warszawa

Tdc, jest cos takiego jak  polska strona Red Dwarfa :). Lao coś pisał o hardcorowcach. Tak samo pomyslała o mnie moja przyszła żona gdy probnie obejrzala jeden odcinek ("Jezu co on oglada") a potem sama kupila wszystkie DVD i nie był to prezent z myślą o mnie. Później mnie nawet w tym swoim fanostwie przerosła. Co śmieszniejsze, ze mną było podobnie. Kiedyś, dawno temu naciąłem sie na jeden odcinek na WOCie (ze 12 lat temu nadali kilka serii) i stwierdziłem, że to jakiś badziew. A potem przypadkiem był nastepny odcinek, nastepny i nastepny, aż nie wiedzieć kiedy stałem się uzależniony.

Ostatnio edytowany przez gl.h (2007-05-26 00:52:15)

30

Odp: 30 rocznica Gwiezdnych Wojen - Kino Iluzjon Warszawa

"uzależniony" ??
Muszę się mieć na baczności ! :P ;)

Też looknąłem na YouTube i już coś mi się kojarzy, ale nigdy nie widziałem tego filmu. Pierwsze wrażenie jest takie jak pisał laoo...
Natomiast widać też że ci co robili ten film, nie traktowali tego jak kolejny serial... choć ten gość z literką na głowie jest...dość... oryginalny 8-'

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

31

Odp: 30 rocznica Gwiezdnych Wojen - Kino Iluzjon Warszawa

Wg polskiej stronki do grona uzaleznionych naleza:

# Sir Paul McCartney - piosenkarz
# Bill Clinton - prezydent USA
# Bill Gates - założyciel firmy Microsoft
# Stephen Hawking - fizyk
# Madonna - piosenkarka
# Terry Pratchett - pisarz fantasy
# Steven Spielberg - reżyser
# Patrick Stewart - aktor (kapitan USS Enterprise)


Nie byłbyś w złym towarzystwie. Może poza Clintonem, ale on miał po prostu taką pracę... :)

Ostatnio edytowany przez gl.h (2007-05-27 03:38:19)

32

Odp: 30 rocznica Gwiezdnych Wojen - Kino Iluzjon Warszawa

kiedys widzialem pare odcinkow rowniez w lokalnej telewizji (tvp 3 lublin - odpowiednik WOTu) i od pierwszego odcinka przypadl mi do gustu. to ten wlasnie humor, orginalnosc, niskobudrzetowosc i jednoczesnie wspanialy scenariusz!

niech no tylko do domu przyniese te 8 sezonow ;) - zapowiada sie kolejne katowanie kolejnego serialu ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep