Temat: Mazda 323F

Czołem all

poszukuje dla siebie autka - mazde 323f z pewnego zrodla.

Moje oczekiwania :

- rocznik powyzej 2000
- klima
- ksiazka serwisowa z udokumentowanym przebiegiem

Ktos widzial, slyszal ??


pozdrawiam

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: Mazda 323F

trafny wybór, piękne autko :D i do tego całkowicie japońskie.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: Mazda 323F

Ja mam, ale bez klimy i troche starsze, ale nie sprzedam :P

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

Odp: Mazda 323F

na aukcje wskocz :)  :

http://www.fiveauction.fr/vehicules/lis … nte=930316

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

5

Odp: Mazda 323F

auto takie sobie (:
cześci drogie i trudno dostępne  zamienniki to syf ( np. mega kupa firma 555 lepiej nie pisac.. )

Jak coś się zesra w silniku to jest niezla beka.. swego czasu pomagałem znajomemu z cześciami do silnika 1.8 16fał w tej budzie który pierdział olejem... pierścienie dopiero z aso były ok. nawet Goetze dało ciała z nimi,  gumki zaworowe zrobił bym lepiej sam ( nie mam pojęcia o mechanikowaniu) a kosztowały  300pln za komplet... (najlepszeych firm kosztują max 80pln za komplet) jak bym dobrał na hama od jakiegoś vagA z Elringa bądź Goetz-a, najciekawsze że w końcu auto trafiło do aso, które za 2gim razem zrobiło je dobrze....

Ale nie każdy musi jeździć vag-iem :)

-Lewis dostałeś maila?

Ostatnio edytowany przez AS... (2007-03-13 12:45:33)

6

Odp: Mazda 323F

japońce niestety jak się sp****ą, to części kosztują fortunę...

Podstawowa kwestia to przeznaczenie auta - dla żony na zakupy, dojazd do pracy, street racing, zaimponowanie teściowej etc ;)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2007-03-13 16:44:13)

7

Odp: Mazda 323F

Hej!

To ja wtrącę swoje 3 grosze... jestem posiadaczem Mazdy 626 (ma już swoje latka) i nie mogę narzekać. Jestem z niej bardzo zadowolony, a serwis wcale nie jest taki drogi (a do tego bardzo rzadko się psuje, a jeżeli coś to najwyżej zawieszenie, bo wiadomo w jakim stanie są polskie drogi ). Z częściami nie mam żadnego problemu. Problemem było tylko znalezienie dobrego warsztatu :) (solidnego a zarazem taniego), ale tu marka samochodu nie ma znaczenia, bo znalezienie porządnego warsztatu w dzisiejszych czasach graniczy z cudem :)

Także reasumując to ja z "japończyka" jestem bardzo zadowolony i jeżeli będę zmieniał brykę to również na coś produkowanego w Japonii :)

pozdrawiam
Seban

8

Odp: Mazda 323F

no coz...temat uznaje za zamknety. wlasnie moja zona zaliczkowala honde jazz w wersji cool 1.4 :-) jak bede w polsce - 10 maja odbieram nuuufke z salonu :-) mam nadzieje ze z 6 lat posluzy :-)

Ostatnio edytowany przez lotharek (2007-04-04 21:37:57)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey