1

Temat: HANS KLOSS-nieznany "ficzer"

:) - jak się okazało - da się niekiedy wyjść z miejsc, z których się "nie da" Jak praktyka wykazuje "nie da" - to się parasola w d.... rozłożyć :) - więc: stajemy po lewej stronie drzwi - i mając specjalnie spreparowany Joystick, lub po prostu joypad działający na klawisze naciskamy jednocześnie kierunki góra i dół. Kloss dzielnie pokonuje zamknięte drzwi, jak i ściany. Po wskoczeniu w ścianę można wyskoczyć wyżej, lub po prawym skosie w prawo :)- Autorem znaleziska jest mój 7 letni szkodnik :)

PS. Uwaga - można wyskoczyć poza pole gry tak, że "nie da" się zrobić nic. Tzn - można zawsze nacisnąć ESC :D :) -

miłego grania :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: HANS KLOSS-nieznany "ficzer"

Jednoczesne wciśnięcie przeciwległych kierunków warto również wypróbować w Klątwie. :P

3

Odp: HANS KLOSS-nieznany "ficzer"

Pin: Z tym parasolem to się da ! Zapytaj kobietę ! Podobno taki efekt jest w czasie porodu z tym że dodatkowo się go wyciąga .... ;) ;) ;) :D:D:D:D

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

4

Odp: HANS KLOSS-nieznany "ficzer"

Z tym, że nie każdą kobietę da się do tego parasola przekonać :lol:

Odp: HANS KLOSS-nieznany "ficzer"

Phi, żartujesz :P

6

Odp: HANS KLOSS-nieznany "ficzer"

grzeniu :) - ja wiem?? - przy porodzie byłem, a mimo to moje dziecko nie miało głowy w kształcie parasola. Więc coś poszło nie tak :D :) ---

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info