1

Temat: Meśka w Rozmowach w tłoku !

Kilka dni temu zupełnie przypadkiem (bo telewizję oglądam bardzo rzadko) odkryłem że na TVN jest Meśka !
Było to dla mnie zdziwienie bo mignęła mi przed oczami znajoma osoba i przez chwilę nie wiedziałem czy mi się zdawało, czy nie :)

Musicie to zobaczyć !

Niestety nie wiem, o czym mówiła itp. Choć jak ją znam to potrafiłaby zagadać Panią Drzyzgę 4 razy :) Nawiasem mówiąc Pani Drzyzga mi zupełnie nie podchodzi a jej napęczniały brzuch napawa mnie obawami... o następne Drzyzgi...

Wracając jednak do tematu, pamiętam że z Meśką rozmawiałem o tym że nagrała taki program, ja jednak tak rzadko oglądam telewizję że dopiero teraz natrafiłem na ten program (kiedyś muszę go obejrzeć od początku !). Zapewne była to już któraś z kolei powtórka...

Meśka ! Gdy rozmawialiśmy na ten temat mocno narzekałaś na TVN ? interesuje mnie czy już Tobie zapłacili, czy może podobnie się z nimi ?zabawiasz? jak co poniektórzy z AA z Allegrowiczami :D ;)
Więc jak to wygląda ?:)


Pozdrawiam :)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

2

Odp: Meśka w Rozmowach w tłoku !

Wszystko jest zbakapowane, akurat #atari8 też oglądało i "przypadkiem" nagraliśmy :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Meśka w Rozmowach w tłoku !

Linka!

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: Meśka w Rozmowach w tłoku !

Meś wspominała o tym w wakacje... (zakaz pedałowania czy jakoś tak..?)
-Zapodajcie linkowię..

5

Odp: Meśka w Rozmowach w tłoku !

Leci na jutjub.

Edit. No i mamy

cz. 1 http://www.youtube.com/watch?v=fpMkg3Kdxk8
cz. 2 http://www.youtube.com/watch?v=MGqn1vCE2YI
cz. 3 http://www.youtube.com/watch?v=VEa7Xr2yEFo

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Meśka w Rozmowach w tłoku !

Ach! ta popularność...! :D

Wiela płacą za takie występy? ;)

ogólnie to k...a jesień idzie!

7

Odp: Meśka w Rozmowach w tłoku !

OMG, nie ma mnie na forum jakiś czas a tu mi Lis na GG podsyła linka że o mnie piszą, normalnie się doczekałam włąsnego tematu, zaraz z dumy pęknę ;>.

Jeśli o pieniądze chodzi, to mnie zapłacili od ręki 300 złotych :D. Tyle jest jak jesteś gość na scenie, chyba 30 złotych za sztuczny tłum na widowni, jak coś powiesz, to chyba stówka, czy jakoś tak O_o'. Nie wspomnę że ja jeszcze miałam taksówkę pod dom i odwieźli mnie również oni :D.

Nie wiem, na pewno nie na TVN narzekałam w wakacje, bo raz, ze ich lubie, dwa, że zapłacili mi 10 minut po nagraniu. Narzekanie było chyba na co innego ;D. A samo nagranie było w sierpniu :). I na pewno nie promuję hasła "Zakaz Pedałowania", bo się składa, że jestem w tym drugim 'obozie' ;).

Boże, nie sądziłam, że ktokolwiek z was to to oglądał jednak XD. Komu autografa? :)

W ogóle tona tapety jaką mi założyli cokolwiek dała? ;D

Ostatnio edytowany przez Meśka (2006-11-19 13:03:29)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

8

Odp: Meśka w Rozmowach w tłoku !

Ani słowa o Atari nie było - żółta kartka!

:D

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: Meśka w Rozmowach w tłoku !

Wystarczy, że podczas nagrania byłam jeszcze na lekkim kacu po zlocie w Głuchołazach :D

There's special place for me in hell. It's called the throne.

10

Odp: Meśka w Rozmowach w tłoku !

Kto nastepny w TeWaleNie?

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

11

Odp: Meśka w Rozmowach w tłoku !

300 zł zapłacili za reklamę rowerów i pedałowania ;) A kto to sponsorował - Romet ? ;)

12

Odp: Meśka w Rozmowach w tłoku !

Meśka napisał/a:

I na pewno nie promuję hasła "Zakaz Pedałowania", bo się składa, że jestem w tym drugim 'obozie' ;).

Poka foty :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

13

Odp: Meśka w Rozmowach w tłoku !

Meśka to nasza gwiazda ! ;)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

14

Odp: Meśka w Rozmowach w tłoku !

Pfft, gwiazda, co miała swoje 5 minut w TV :3.
Ale ogólnie chyba będę próbowała dopaść robotę w TVN :D.

Póki co robię w .... monopolowym XDDDDDDDDDD

There's special place for me in hell. It's called the throne.

15

Odp: Meśka w Rozmowach w tłoku !

Myślałem, że prawdziwi Atarowcy mają kontrakty w Polsacie ;)

16

Odp: Meśka w Rozmowach w tłoku !

Meśka napisał/a:

Jeśli o pieniądze chodzi, to mnie zapłacili od ręki 300 złotych (...)

Nie wiem, na pewno nie na TVN narzekałam w wakacje, bo raz, ze ich lubie, dwa, że zapłacili mi 10 minut po nagraniu. Narzekanie było chyba na co innego ;D. A samo nagranie było w sierpniu :)

Coś musiałem pomylić :( Ostatnio mi się to coraz częściej przytrafia... stary już jestem :D
Ale dał bym sobie głowę uciać że czekałaś na jakieś pieniądze - że na kogoś byłaś zła !

Meśka napisał/a:

(...)
Ale ogólnie chyba będę próbowała dopaść robotę w TVN :D.

Póki co robię w .... monopolowym XDDDDDDDDDD

Z takim doświadczeniem zawodowym - przyjmą Ciebie od ręki ! :D

Czyli spodobało się Tobie i teraz idziesz w ślady Drzyzgi ? :P :)

Meśka napisał/a:

Pfft, gwiazda, co miała swoje 5 minut w TV :3.

Naszą gwiazdą TV jesteś i tak ;)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P