Temat: Ape - wersja dosowa

ja tylko z niesmialym zapytaniem - swego czasu skladalismy sie na nowa wersja winape. Tymczasem potrzebowalbym wersje dosowa. Ma ktos pelna ? w trialu nie dziala zapis ultra i inne potrzebne mi ficzery. Pozdroo

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: Ape - wersja dosowa

podobno nie wolno Ci sie bawic juz atari

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

Odp: Ape - wersja dosowa

Poszla na priva. Tylko ze to stara wersja dosowa i prawie na pewno na czyms szybszym od 300-350 MHz nie pojdzie (blad 200).

4

Odp: Ape - wersja dosowa

borland czy ktos wypuscil na to pacza, zarowno na zrodla jak i na runtime/binarki.

5

Odp: Ape - wersja dosowa

potwierdzam - na 100% byl fix na to - powinno sie dac wygooglac...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

6

Odp: Ape - wersja dosowa

był mały pliczek exe - wystarczyło stworzyć prostego bat'a i wszystko śmiga aż miło!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

7

Odp: Ape - wersja dosowa

http://www.pascal.eu.org/error200.htm

Odp: Ape - wersja dosowa

No, tylko APE jest kranczowane... Axe to dziabał czym się dało i się nie udało.

9

Odp: Ape - wersja dosowa

Jak upx-em to można rozkranczować.

A jak nie to freezerem ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: Ape - wersja dosowa

ogolnie jesli chodzi o runtime error to wystarczy w pliku exe znalezc sekwencje rozkazow $f7, $f1 i zamienic ja na piecowe nopy czyli $90,$90. Dziala w 99% przypadkow. I czesto sie okazuje ze to nie program ma bledy tylko depaker programu ktorym zostal spakowany.Pisalem z pamieci jak cos pomieszalem to sorki, ale tak jakos sie to robilo :)