26

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

Na przykład mi.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

27

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

No a jak zes to uczynil ??? Bo wiele osob ma problemy i wychodza z tego "nici" :(

28

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

Phi.

Aplikacje -> Akcesoria -> Terminal

$ killall firefox # ;)
$ wget http://fpdownload.macromedia.com/get/flashplayer/current/install_flash_player_7_linux.tar.gz && \
    tar xf install_flash_player_7_linux.tar.gz && \
    cd install_flash_player_7_linux && \
    ./flashplayer-installer

A potem kładziesz cegłę na Enter i po chwili ją zdejmujesz. Na kawę, czy papierosa nie wychodzisz, bo nie zdążysz nawet wstać. ;)

Testowane na http://video.google.com/ i http://mondo.happytreefriends.com/

Ostatnio edytowany przez Lizard (2006-07-16 17:48:34)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

29

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

No widzisz, gdyby to bylo takie proste to ja bym nawet o to sie nie pytal. No ale nie jest :( Robilem to z kilka razy na roznych maszynach i to samo, dupa, dzwieku ni ma :(

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2006-07-16 18:33:22)

30

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

A podłączyłeś głośniki?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

31

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

Monsoft:

sudo ln -s /usr/lib/libesd.so.0 /usr/lib/libesd.so.1
Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

32

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

Ja robiłem mniej więcej tak jak lizard. SOA#1

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

33

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

A ja dorzucilem Alsa-ossa i zmienilem paramatr FIREFOX_DSP w konigu firefox'a no i teraz dziala.

I proponuje obejrzec to http://www.smog.pl/wideo/2479/do_czego_sluzy_kamera/ ;)


Oj Epi, Epi. Ja jeszcze ich nie kupilem a ty o podlaczniu mowisz ;)

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2006-07-16 20:31:42)

34

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

monsoft: fajny miecz swietlny :P

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

35

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

No przeca o tym mowie ;)

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2006-07-16 20:45:51)

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

Rzecz jasna że sie udało.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

37

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

Udalo sie, ale nie w sposob ktory opisal Lizard. Musialem zainstalowac ponownie flash playera (nie plugin mozilla-flash player), ale zadne linkowanie bibliotek nie pomoglo. Dopiero zainstalowanie Alsa-oss'a i zmiana w pliku konfiguracyjnym paramteru FIREFOX_DSP z "none" na "aoss" dala pozytywny rezultat.

38

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

No proszę, a to taka przyjazna dystrybucja dla początkujących użytkowników. :P

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

39

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

Pomimo malych problemow jako system na workstacji to jest niezly. W porownaniu z Fedora jest bardziej przyjazny i mniej zajmuje.

40

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

A dlaczego nie zainstalowałeś pakietu flashplugin-nonfree? Nie działa, czy co?

Ostatnio edytowany przez ilr (2006-07-18 20:40:35)

Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat,
a bylo jim to málo, poručili dětem modlit se jak si přálo Veličenstvo Kat.

41

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

U mnie nie dzialalo :(

42

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

Dobra. Dotarło do mnie dziś kilka płytek z Ubuntu. Ktoś chętny? Mam do oddania 8 sztuk wersji 6.06, 4 szt. - 5.10 i 1 szt. - 5.04. Mogę przekazać komuś z Warszawy w celu przetransportowania na miejsce zgromadzenia.

Ostatnio edytowany przez Lizard (2006-07-24 22:02:49)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

43

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

Monsoft napisał/a:

A czy komus udalo sie uruchomic po Ubuntu plugina do Firifox'a Macromedia Flash Player z dzwiekiem ??

Odświeżę temat, bo właśnie bawię się tym systemem (6.06 LTS) i znalazłem wspomniany plugin w Dodaj/Usuń... Należy tylko zaznaczyć wyświetlanie pakietów komercyjnych.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

44

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

A wlasnie, dely, jak bedzie z obiecana sztuka? Do Easta daleko i nie wiadomo czy sie odbedzie a plytka by sie przydala. Jak sie dogadamy?

45

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

Mogę podesłać, daj adres na maila.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.