26

Odp: plik xex

I znowu obrażanie. A ja właśnie też czasami jestem leniwy i kupuje sobie np. całe SIO2IDE a nie pojedyncze rezystory, ale to nie znaczy że jestem głupi albo prosty. Po prostu czas = pieniądz - nie masz czasu, to płać. I nie ma się co obrażać i denerwować.

A jak ktoś odpowiada na forum, to chyba dlatego, że ma chwile czasu i nie chce za to kasy? Więc może odejdźmy od reguły "za darmo - to bierz i sp..." i róbmy coś profesjonalnie i bez zrażania nikogo.

I'm not so bad, once you get to know me.

27

Odp: plik xex

kto się obraża? lub kto kogo obraża?  proszę czytać ze zrozumieniem,  bo jeśli pijesz do moich wypowiedzi, to mają zupełnie inny wydźwięk.
no ale swoją drogą to fakt faktem, ze trochę zofftopicowalem.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

28

Odp: plik xex

z powyzszy wypowiedzi wynika jasno jak czarne na bialym co nalezy zrobic z plikami *.xex


Forum AA offtopicuje - jak zawsze


ale : DOBZRE JEST

z mojej tez :-)

Ostatnio edytowany przez alp (2005-11-29 16:07:19)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

29

Odp: plik xex

alp: tak jak to wspomnial dely w innym watku - wpisanie w googlach: atari xex ładowanie
i znasz odpowiedz...

co bys zrobil gdyby koles zadal ci pytanie: mam szklanke wody przed soba, ale nie mam slomki. jak moge sie napic?

pytanie z pierwszego postu jest miej wiecej tej samej klasy (choc nieco inny kaliber ;) )

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

30

Odp: plik xex

nosty> Mikey, Draco, Miker, Vasco, tebe i inni - do Was naprawde naprawde trzeba przywyknac i Was polubic  Pamietam swoje poczatki na forum. Wogole sie Was nie powinno pokazywac nowym bo pouciekaja z podkulonymi ogonami! Wychowanie i zasady - TAK, ale powoli

Ejze, czy ja kogos strasze czy co? Bom zwatpil...

31

Odp: plik xex

BUUU !

bez sensu to bylo... IHMO Vasco  zawsze w calej zadymie zachowujesz jedyny (sorry jak kogos pominalem) bezstronnosc i rozsadek.

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey