26

Odp: COS w stylu TTP (Tight Tools Packet) ...

A jakie to sa plyty glowne? Chodzi mi o sprecyzowanie slowa 'stare'. Czy sa to plyty rzedu Pentium II a moze 486?

27

Odp: COS w stylu TTP (Tight Tools Packet) ...

A czy w dobie wszechobecnych twardzieli, takie cus jak TTP ma w ogole racje bytu??
Pytanie dodatkowe, co TTP robi z uruchomionym wczesniej DOSem, w przypadku uruchamiania programow??
To lepiej porzadny FlashCard np. ze sterownikiem pod Sparte. Tyle tylko, ze bedzie on mial szybkosc karty CF podlaczonej przez KMK. Szkoda zachodu wiec, na maloprzydatny niszowy, nawet w obrebie naszej niszy :) projekt, moze lepiej cos ciekawego w tym czasie zaprogramowac (uzytek jakis ;) ).

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

28

Odp: COS w stylu TTP (Tight Tools Packet) ...

Hmm. Jest w tym sporo racji.

A co do TTP. ZTCP to laduje sie on jakos w obszar kartridza (chyba od $a000) i nie niszczy tego co lezy nizej. Chociaz na dluzsza mete nie wiem czy to ma jakies zastosowanie...

29

Odp: COS w stylu TTP (Tight Tools Packet) ...

No tak... zakladam ze mam SparteX odpalona i chce z TTP zaladowac AC, tak jak zaladowalbym go pod SDX z dysku. Cos mi sie widzi ze to wszystko sie wylozy :) :) :)

W tej chwili pisze sobie "-AC" i mam po sekundzie program. Do wszystkich innych potrzebnych na szybko toolsow mam tez pliki wsadowe porobione. Przyspieszenie ladowania o 1-2 sekundy kosztem problemow sprzetowo programowych to chyba niejest dobry pomysl.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

30

Odp: COS w stylu TTP (Tight Tools Packet) ...

No z tego co mi sie wydaje to TTP+Sparta to bedzie wybuchowa mieszanka (ja mialem TTP jak nie mialem Sparty).

31

Odp: COS w stylu TTP (Tight Tools Packet) ...

Można by powiększyć rozmiar urządzenia CAR: w SDX i tam władować więcej programów. Wymagałoby to zmiany w przełączaniu banków, żeby było więcej niż 8, np. wziąć kość 128kB lub większą.
Mi się już udało uzyskać pełne 16 banków (ponad 100kB na programy) w wersji SDX dla flashcarta Atarimax. Na razie zapełniłem to w 40% :lol:. Jak ktoś to ustrojstwo ma mogę wysłać romik.
W podobny sposób można by powiększyć pasiową intSDX (tak pod soft SDX 4.30 ;) ). Tyle że max długość jednego pliku to 8kB, co wynika ze sposobu ładowania plików z CAR:

32

Odp: COS w stylu TTP (Tight Tools Packet) ...

Lewis - z tym (TTP) to racja; więc coś się alternatywnie już robi. Jeśli skończe pierwszy etap przed powrotem kobity :) - to podeśle do tst.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

33

Odp: COS w stylu TTP (Tight Tools Packet) ...

Pinokio nie wszystko wam jeszcze powiedział o swoich "pakiedach"...
Bo on nie robi tego sam... ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

34

Odp: COS w stylu TTP (Tight Tools Packet) ...

Więc Epij - wychodzi na to, że tym razem program skończymy ?  :twisted:

na czas

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info