26

Odp: ale żem se

Pan Samochodzik był w ORMO. :D A ZOMO to nie znaczy "Zdziczałe Oddziały..."??? :D

A w ogóle... co za brak szacunku dla godła, wy lewaki jedne!!!  :twisted:  :twisted:  :twisted:
To co, walimy to godło na koszuki na następnego Forevera? POLAND!

27

Odp: ale żem se

Jasne, zeby juz w ogole bylo wstyd przyznawac sie, ze jest sie Polakiem... :)

Elban byl w czymsik takim chyba ze 2 lata temu - to wystarczajacy powod, zeby tak nie wyskakiwac...

28

Odp: ale żem se

Najlepiej udawajmy japońskich turystów, którzy przypadkiem zabłąkali się w okolice zlotu i podziwiają najnowsze osiągnięcia techniki. :D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

29

Odp: ale żem se

Logo XXLa fajne, logo XANa niestety fatalne pod względem graficznym...

: 404. Stopka not found

30

Odp: ale żem se

Lizard, ale ja nie mam fotoaparatu!

31

Odp: ale żem se

Vasco: ale aparaty (nawet cyfrowe) to wsrod japonskich turystow sa juz niemodne. Teraz kazdy ma kamere cyfrowa...

32

Odp: ale żem se

Vasco: jesteś japońskim turystą, więc aparat masz wczepiony w czoło, a trzask migawki wydajesz zębami. Po ciemku nie zapomnij włączyć flesza i świeć oczami. :D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

33

Odp: ale żem se

A ja glupi myslalem, ze poza aparatami/kamerami to japonscy turysci wyrozniaja sie tez skosnymi oczyma i innymi takimi detalami... : )

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

34

Odp: ale żem se

Logo XXLa fajne, logo XANa niestety fatalne pod względem graficznym...

nie moje tylko narodowe ;) i przyznaje, ze przerobka byla w 5 min :)

35

Odp: ale żem se

lewis: wiesz, ja taki wczorajszy jestem :) od 15 lat mam ten sam aparat...

lizard: ja mam tylko czerwone oczy na zdjeciach ;p

grubshy: a widac te slepia zza tych aparatow/kamer?

36

Odp: ale żem se

Vasco powinien raczej zapuścić brodę i udawać krasnoluda. Mam kumpli w bractwie rycerskim, mogę się wystarać o stosowny topór. Przy okazji będzie można straszyć pijanych komodziarzy (a zagraniczni to już w ogóle uciekną...).