Temat: Święty pracuj, pracuj ...

http://www.vorc.org/en/cgi/log_reader.c … ore+Swiety
Po takim newsie na jednym ze znanych portali "Chip-Tunes" mam(y) nadzieję, że będziesz wolne chwile (ale bez przesady ;)) spędzał nad rozwijaniem tego playerka :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: Święty pracuj, pracuj ...

ciekawe co można by zrobić na 14MHZ i POKEYU. Ale myśle, że raczej całość. :) (chodzi o emulowanie sid/ay - oczywiście).

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Święty pracuj, pracuj ...

No jasne ale to chyba dopiero po świętach bo na razie mam zajob - i w pracy i w domu. Ale spokojnie - projekt będzie rozwijany.
W każdym razie dzięki chłopaki za duchowe wsparcie  :D i że ktoś docenia to co robię.

4

Odp: Święty pracuj, pracuj ...

no to ja bym nieśmiało oczekiwał 'nie tylko playera' ale również tra....

All I hear is the sound of me falling on the ground

5

Odp: Święty pracuj, pracuj ...

wki? No wiesz? ;)

No, nononono przydałoby się! :D

Czekamy na kolejnego exampla. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: Święty pracuj, pracuj ...

Czekamy? Mam nadzieję, że następne example odpalą na real atarce? W końcu po to nie zdjąłem jej z biurka, żeby miała zajęcie. :D
Jakieś tam bzdety to można na emulu odpalić, ale musique to nie ma to jak prawdziwy pokey?

[ Dodano: Czw Mar 24, 2005 11:03  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :rolleyes:

7

Odp: Święty pracuj, pracuj ...

Może nastepne example będą dłuższe czasowo i krótsze pamięciowo - myślę o zapodaniu jakiegoś prostego aczkolwiek skutecznego algorytmu kompresji dotyczącego rejestrów Aygreka. Jak to zrobię to może i ten music odpali na real atari! (Po za tym to chyba Qmeg powiniwn to wczytać! - nie sprawdzałem)

8

Odp: Święty pracuj, pracuj ...

mikerku ... glodnemu chleb na mysli ?

9

Odp: Święty pracuj, pracuj ...

Święty: niestety, Qmeg 4.04 nie chce mi go odpalić. Wiem, że powinien, ale on chyba nie wie. ;) Sprawdzałem, bo chciałęm dodać notkę w newsie. Wczytuje dość długo, zaczem słuchać brzęczyk (błąd) i wraca do menu. W sumie jeszcze nie próbowałem starszym Qmegiem, ale to raczje nic nie da?

[ Dodano: Czw Mar 24, 2005 15:58  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :rolleyes:

10

Odp: Święty pracuj, pracuj ...

Sprawdziłem pod QMEGiem 3.2 - też lipa. Wywala się chiba po przekroczeniu adresu $cfff (jednak coś wczytuje - to fakt).

Święty - dawaj teraz z inną muzyczką i może żeby już na real sprzęcie odpalało!  :rolleyes:

I Ty zostaniesz big endianem...