Temat: Ratunku!!

Zaistalowalam Atari800Win Plus 3.1 i za diabla nie moge dojsc jak tam sie poruszac klawiszami. Przestawilam wszystko jak trzeba ale w pewnym momecie pisze mi zebym wybrala klawisz do gry. A i tak cokolwiek bym nie wcisnela to i tak nic sie nie dzieje. Co mam z tym zrobic? Dodam ze chodzi o gre M.U.L.E.

2

Odp: Ratunku!!

Wybierasz z menu input->joysticks
jezeli grasz sama to joystick 1 na numpad, reszta na none,
jezeli 2 graczy to 1. numpad 2. arrows+Rctrl

jak nazwa wskazuje ruchy joysticka masz na klawiaturze numerycznej,
fire dla ulatwienia jest zerem (ins) numerycznym..
dla gracza drugiego strzalki+prawy control...

co jeszcze..
F2    Option   
F3    Select   
F4    Start   
F5    Reset

no to chyba tyle.

poza tym na przyszlosc nie pisz w temacie: 'Ratunku!!!' tylko cos bardziej opisujacego problem (w stylu 'konfiguracja klawiszy w M.U.L.E' albo 'pomocy! gwalca mnie na ulicy <i tu podaj adres>')

powodzenia

3

Odp: Ratunku!!

Xan sie podszywa pode mnie albo Delyego... :)

4

Odp: Ratunku!!

Nie offtopicuj! Ostatnie ostrzezenie, nastepnym razem bedzie urlop!

5

Odp: Ratunku!!

:mrgreen:

6

Odp: Ratunku!!

Nie no wszystko pieknie. Tylko ze wlasnie tak zrobilam, a w grze dalej nic sie nie dzieje. Co ja mam z tym zrobic? :(

7

Odp: Ratunku!!

wiedzma, daj sie zaprosic na pizze :) to ci wszystko wytlumacze :)

8

Odp: Ratunku!!

wiedzma, powiedz dokladnie i po kolei co i jak wlaczasz, naciskasz itd

9

Odp: Ratunku!!

wiedzma, daj sie zaprosic na pizze :) to ci wszystko wytlumacze :)

oj mikey mikey...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

10

Odp: Ratunku!!

Nie no wszystko pieknie. Tylko ze wlasnie tak zrobilam, a w grze dalej nic sie nie dzieje. Co ja mam z tym zrobic? :(

instrukcja do M.U.L.E. pod tym linkiem: http://krap.pl/mirrorz/atari/horror.mir … _mule.html

moze sie do czegos przyda.

na poczatku warto SELECT'em zmienic liczbe graczy na jednego (domyslna opcja to 4), wcisnac START, a potem fire. i cos sie powinno juz zmienic. :)

--
= krap.pl =

11

Odp: Ratunku!!

ooo dziewczyny interesują się Atari.....
a może Wiedzma napisze co nieco o sobie 8)

12

Odp: Ratunku!!

Sie rzucilo stado wyglodnialych wilkow na kobiete..

13

Odp: Ratunku!!

znalazl sie. ;) a kto chcial, zeby opowiadala, co naciska? :>

--
= krap.pl =

14

Odp: Ratunku!!

Dzieki chlopaki, juz wszystko jest ok.

15

Odp: Ratunku!!

Ale wroc jeszcze ;)

16

Odp: Ratunku!!

Chłopcy wiosnę po(sz)czuli?  :D

[ Dodano: Wto Mar 29, 2005 16:53  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :rolleyes:

17

Odp: Ratunku!!

W takich przypadkach, jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o Num Locka. : )

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

18

Odp: Ratunku!!

Dobra. Przyznam sie bez bicia. Niemaialam zielonego pojecia co to jest atari i do czego sluzy zanim moj ojciec nie wymyslil sobie ze chce pograc w m.u.le. I szczerze powiem ze dalej niewiem :(  Trafilam tu przypadkiem szukajac informacji jak uruchomic emlator. Serdecznie wam dziekuje za pomoc. Jak tata cos zepsuje to pewnie znowu do was zawitam.

19

Odp: Ratunku!!

Wiedźma: Przyjedź na QP2k5 w Ornecie - poznasz nas osobiście, pokażemy Ci co potrafi Atari i atarowcy ;)

20

Odp: Ratunku!!

Możesz wziąć tatę? Paru tatusiów już na zloty jeździ, hehe.

[ Dodano: Pią Kwi 01, 2005 22:40  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :rolleyes:

21

Odp: Ratunku!!

Wiedźma: Przyjedź na QP2k5 w Ornecie - poznasz nas osobiście, pokażemy Ci co potrafi Atari i atarowcy ;)

Chyba jednak czulabym sie dziwnie, wsrod tylu facetow i to jeszcze totalnie nie znajac tematu :D

22

Odp: Ratunku!!

Jezdzi na quasta taka jedna co nie zna tematu i zupelnie jej to nie przeszkadza.. ba nawet czesc uczestnikow imprezy bez niej sobie zlotu nie wyobraza.