1

Temat: SIDPLAYER0.99beta !

Poprawiłem niewielką część dotyczącą inicjalizacji sida(dokładnie przerwań z c64) - teraz chodzą takie sidy jak np. Laserdance - HITHOUSE i jescze parę innych tego autora.

2

Odp: SIDPLAYER0.99beta !

a gdzie wersja 0.98 ;)

[ Dodano: Pią Mar 18, 2005 2:08 pm ]
player gra bardzo ładnie a kretyńskie gęby niektórych komodziarzy (mam na myśli tylko tych którzy komentując twierdząc że ten player to syf) niech się teraz wypowiedzą :-)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: SIDPLAYER0.99beta !

No i jest wersja 1.0 , grzeniu popraw newsa !

4

Odp: SIDPLAYER0.99beta !

jakie zmiany w stosunku do 0.99 ? :)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

5

Odp: SIDPLAYER0.99beta !

pewnie kosmetyczne ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

6

Odp: SIDPLAYER0.99beta !

wczytujemy RASTAN.SID, wychodzimy przez ESC i mamy ZWIS

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

7

Odp: SIDPLAYER0.99beta !

Przy Outrun Europe by Jeroen Tel jest zwis po wczytaniu.

8

Odp: SIDPLAYER0.99beta !

Przy kawałku "void" takoż. W załączeniu.

9

Odp: SIDPLAYER0.99beta !

To pewnie dlatego, że nie pojechaliście na forevera ;)

10

Odp: SIDPLAYER0.99beta !

Czy poprzednia wersja odtwarzała te sidy poprawnie ???
Jeśli nie to znaczy że nic dodatkowo nie spieprzyłem więc trzeba zobaczyć czemu tak się dzieje - jeśli chodzi o Rastan to kiedyś już pisałem że relokuje się on tak że trudno wszystko upchać żeby chodziło !

11

Odp: SIDPLAYER0.99beta !

hmm.. mi się trochę "rąbie"....
ale okryłem że na starych sterach "livedrive" działą lepiej...


wiem jestem emulgulatorem :lol:  ;)

12

Odp: SIDPLAYER0.99beta !

Shadows of the Beast nie działa - czarny ekran po odpaleniu sid'a. A szkoda, bo ta muzyka jest niesamowita jak dla mnie...  8O

13

Odp: SIDPLAYER0.99beta !

od razu sie przyp... :) - wiadomo, że 100% *.sid nie moze ot tak sobie od razu działać;- ja tam nie narzekam :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: SIDPLAYER0.99beta !

A czy ktoś tu narzeka? Mówimy, co nie działa, żeby można było ew. błędy stwierdzić i poprawić? Czekam na jakąś pełną wersję sid2pokey jeszcze?  :P

[ Dodano: Pon Mar 21, 2005 22:40  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :rolleyes:

15

Odp: SIDPLAYER0.99beta !

Pewnie że nikt nie narzeka! I tak już jest świetnie, ale zawsze może być lepiej, więc im więcej ludzi testuje i zgłasza narzek... przepraszam problemy  :) tym lepiej chyba :?:  Nie róbcie z nas malkontentów ;)

16

Odp: SIDPLAYER0.99beta !

Swiety, thank you for your great work on Atari SIDPlayer.
BTW - I showed SIDplayer to a few C64 fans at Forever Hex demoparty, and they was amazed. One of them ask me, if it is Atari with build-in SID chip and he was surprised that Atari sw emulation of SID is possible with such cool result.  :)

And now my wish:
I have found some problems with new version 1.00 (strictly speaking between 0.93 beta and 0.97 beta, but it survive in 1.00 too):
Great SID modules THRUST.SID, ACESHIGH.SID and CHIMERA.SID was working under the 0.93 beta version, but since the 0.97 (also in 1.00) it crash. Please, can you discover what is a problem?
Thank you once more.
Keep your great work!  8)

http://raster.atari.org