1

Temat: Endless Dream - nowa wersja !

Właśnie za namową Dracona skończyłem robić wersję poprawioną demka Endless Dream - w tej chwili wczytuje się spod Dosa więc może pójdzie z Hdd (problemem jest że kożysta z pamięci pod Romem)
Tylko raz się doczytuje w trakcie dema , poprawiłem shade boby,wektory i zoomera.....

Jak są jakieś uwagi to je zgłaszać ....

2

Odp: Endless Dream - nowa wersja !

no i kul :)

aha - dobrze jest wyłączyć stereo, bo player CMC-a inicjuje komórkę $d21f zamiast $d20f, ale to już "tank you" dla Pana Pelca... :P

I Ty zostaniesz big endianem...

Odp: Endless Dream - nowa wersja !

ech.... przypomniała mi się (pierwsza?) prezentacja dema w Tarnowie na Visual Party 4.0, to były czasy ;-)

Bac... Bac... czy słyszysz me wołanie ;-)

4

Odp: Endless Dream - nowa wersja !

Ech, jedno z moich ulubionych dem? Zwłaszcza część z wektorkami - super muzyka i fajne efekty: tęcza na ściankach i falujące krawędzie? Prosty pomysł, a efekt ekstra. Zawsze żałowałem, że nie mogę tej części zapętlić?

[ Dodano: Nie Lut 27, 2005 22:44  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :rolleyes:

5

Odp: Endless Dream - nowa wersja !

Hmm, dawno ogladalem Endless Dream, a nie mam pod reka starej wersji. Z tego co zauwazylem to shadeboby staly sie oczojebne, wektorki wyginane sa z DLI i dodany zostal logos ZOOM do zoomera. W sumie dwie ostatnie poprawki uszlachetniaja to zacne demo, ale shadeboby oryginalne sa ładniejsze...
No i jeszcze kwestai stereo, to zawsze kulalo w starych demach Zelaxu. No ale mimo wszystko frasunek za ten release... :)

6

Odp: Endless Dream - nowa wersja !

Z tym stereo to byłaby szansa ale musiałbym dokładnie całe demo rozpakowywać kawałek po kawałku - mam napisanego od nowa playera do cmc który jest szybszy i krótszy , więc dodać wpisywanie do 2 pokeya to już nie problem a wrzucenie go w miejsce oryginalnego jest dziecinnie proste . Nie mam niestety wszystkich źródełek demka więc mogą być kłopoty z podmianą tego ale jak znajdę czas i chęci to może coś wykombinuję.

7

Odp: Endless Dream - nowa wersja !

Święty, wielki szacun - demko ślicznie działa z HDD. A poprawki w samym demie napewno na plus.

8

Odp: Endless Dream - nowa wersja !

Demko ruló, aż się normalnie łezka w oku kręci....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

9

Odp: Endless Dream - nowa wersja !

rulu...dobre stare czasy...frasun oczywisty:)

piguła: przez ten warez nie dosypiasz ;) sugestia> co drugi *bin strzel sobie browara ;)

gep/lamers^dial

10

Odp: Endless Dream - nowa wersja !

Gepcio za dużo autkiem jeżdże browar hmmmm powoli zapominam jak on smakuje...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim