1

Temat: Kupie...

Moaj 130 zostala dzisiaj zalana przez 2 letniego syna herbatka...poszla sie ogolnie ......

tak wiec pomocy - kupie atarke -moze byc gola ale w dobrym stanie..oczywiscie XE..moze byc z ramem 320 kb wzwyz...

nareszcie bede mial stereo jak z mojej starej 130 dawce zrobie......

2

Odp: Kupie...

Patrz strona www.emergency.atari.pl Są inni potrzebujący !!!  8O

3

Odp: Kupie...

... ale co - nie działa ?? Serio; teraz rada taka - jeśli nie odpalałeś tego - to proponuje extrakt płyty głównej, detergent, bardzo miękka szczotka - nie zetrzyj telko ścieżek / scalaków :D i umyj to pod bierzącą wodą. Po 24h schnięcia - odpal i zobacz co z tego będzie. Ja odratowałem w ten sposób ARISTO pIII .. po sesji z kawą (gorzej bo była z cukrem, a laptop włączony)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Kupie...

Pin: a co, cukier lepiej przewodzi? ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

5

Odp: Kupie...

... ale co - nie działa ?? Serio; teraz rada taka - jeśli nie odpalałeś tego - to proponuje extrakt płyty głównej, detergent, bardzo miękka szczotka - nie zetrzyj telko ścieżek / scalaków :D i umyj to pod bierzącą wodą. Po 24h schnięcia - odpal i zobacz co z tego będzie. Ja odratowałem w ten sposób ARISTO pIII .. po sesji z kawą (gorzej bo była z cukrem, a laptop włączony)


dzieki za rade.. Atarke sie wlasnie kapie z zona :-)

a tak serio to ja susze suszara..prolem tylko ze folia pod klawa jest popalona w kilku miejsach...a komp byl wlaczony jak herbatak poleciala...eeehh......niezly comeback..

ps. dzieki za smsika.. pozdrooofka dla zonki i malego :-)

[ Dodano: Pon Lut 21, 2005 9:27 pm ]

Moaj 130 zostala dzisiaj zalana przez 2 letniego syna herbatka...poszla sie ogolnie ......

tak wiec pomocy - kupie atarke -moze byc gola ale w dobrym stanie..oczywiscie XE..moze byc z ramem 320 kb wzwyz...

nareszcie bede mial stereo jak z mojej starej 130 dawce zrobie......


jest dobrze i zle...

atraka dziala...ale nie dziala klawaitura - a w zasadzie spacja, h,j...reszta OK.. Folia- ma przyrumienione kilka sciezek...

tak wiec prosba - ma ktos na zbyciu klawke z XE, albo samo folie ??? pleaase...jestem noga jesli chodzi o rekodzielo, tak wiec wolalbym gotowca podmienic a nie naprawiac.

papatki

6

Odp: Kupie...

Pogrzebie po skladzie i dam Ci znac.

7

Odp: Kupie...

tak wiec prosba - ma ktos na zbyciu klawke z XE, albo samo folie ??? pleaase...jestem noga jesli chodzi o rekodzielo, tak wiec wolalbym gotowca podmienic a nie naprawiac.

No wlasnie. Z takimi sprawami to do Emergency (czyli Xana)...

8

Odp: Kupie...

Pogrzebie po skladzie i dam Ci znac.

bylbym dzwieczny jak 2 pokeye w stereo :-)

9

Odp: Kupie...

Powinno ruszyc po dobrym wypucowaniu PCB.

Ja wiele lat temu grajac na STku w Knights of the Sky tez wylalem sobie cala szklanke browara na stka (jakis slodzony grzaniec w dodatku czy co to tam bylo) :) ale tak mi zalezalo na ukonczeniu misji iz nie zwracalem uwagi na to iz wyplywa mi wszystko spod kompa... po przejsciu dopiero wylaczylem i przemylem. :)) Oczywiscie dzialalo bo jakby inaczej :>

Xan: jesli sztabik wypali i dojade to nie zapomnij podrzucic mi tych pamiatek zaleglych :)

ślamk!

10

Odp: Kupie...

Dracon__ nie mam netu a zapomnialem na smierc ktore i ile pamieci to ma byc (4 bit czy 1 bit?). Wyslij mi smsa w tej sprawie, numer w watku o sztabie.
--

Co do klawiaturki to cos bede mial, chcesz sama folie czy cala klawiature?

11

Odp: Kupie...

Dracon__ nie mam netu a zapomnialem na smierc ktore i ile pamieci to ma byc (4 bit czy 1 bit?). Wyslij mi smsa w tej sprawie, numer w watku o sztabie.
--

Co do klawiaturki to cos bede mial, chcesz sama folie czy cala klawiature?

Xan- sama folia bedzie OK. jesi chodzi o szcegoly to na priv prosze o info dot kosztow :-)

12

Odp: Kupie...

sama folia bedzie OK

tyle ze bylo kilka rodzajow foli jak i klawiatur.

"wszystko się kiedyś kończy......."

13

Odp: Kupie...

sama folia bedzie OK

tyle ze bylo kilka rodzajow foli jak i klawiatur.

LUDZISKA !! IT`A ALIVE !!!


rozebralem, poczyscilem alkoholem sciezki (mniam...) i dziala !! wszytsko jest OK.

mam teraz kilka pytan :

- mam drugiego 65 xe - bedzie dawca pokeya...czy opis Pasia jest wam znany, tzn chce to zrobic ale nie wiem czy dam sobie rade .. POMOZECIE ???

- czy upgrade malucha qmegiem 4.04 poprawi wydajnosc sio pod ape 2.2 na xp ?? nie moge zmusic go do pracy w trybie warp - sio*3 ??

- kto mi zamontuje 1ms simm i qmega ?? oczywiscie odplatnie..posle mu maluszka poczta i oplace wszysko ??  z pewnych przyczyn nie moge na zloty jezdzic...robota...

- jeszce jedno - nie ma jkis zlotow blisko krakowa lub katowic ??
opalenica IHMO za daleko zebym zdazyl na telefon do firmy..

MM: nie pisz wiecej tego samego w dwoch watkach...  :evil:  :evil: