Temat: SIO2PC 4.x

W zasadzie to pytanie do MM :) Kiedy i czy w ogóle będziesz produkował/sprzedawał kompletne interfejsy w wersji 4.x, tak jak to miało miejsce na Allegro w lipcu 2003 roku :) ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: SIO2PC 4.x

Chyba temat powinien byc 'SIO2IDE 4.x'... :?:  8O  :rolleyes:

BTW: nie badz Heaven i jak masz pytanie do MM to wyslij mu maila albo PW. Boze, czy istnienie forum upowaznia do zalatwiania takich spraw publicznie?

Odp: SIO2PC 4.x

a moze by tak zrobic ankiete , ile ludzi byloby chetnych ?
i dopiero pisac petycje do MM  :idea:

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

4

Odp: SIO2PC 4.x

Why not  :D Z tego co zauwazylem to juz pare osob o SIO2IDE pytalo. Ja sam chetnie nabylbym np. 2 sztuki.

5

Odp: SIO2PC 4.x

Na SV autor przywiozl kilka samych plytek i kilka osob je kupilo. Pytalem sie o wersje PCB od razu pod CF'a... autor stwierdzil, ze moze kiedystam pomysli o tym rozwiazaniu. Wiec trzeba tylko go odpowiednia iloscia ludzi namowic, wtedy odpadna przelotki itp :)

ślamk!

6

Odp: SIO2PC 4.x

... heh - a ja się zastanawiam, czy do kompa nie dowalić oprócz KMK - równierz i SIO2IDE... :D - z dwoma kartami CF... -

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: SIO2PC 4.x

Boze, czy istnienie forum upowaznia do zalatwiania takich spraw publicznie?

No właśnie tę sprawę chciałem załatwić publicznie, bo jak widać są chętni.

[ Dodano: Wto Lut 01, 2005 3:53 pm ]

Chyba temat powinien byc 'SIO2IDE 4.x'...

Zgadza się. Trochę się zagalopowałem.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

8

Odp: SIO2PC 4.x

No właśnie tę sprawę chciałem załatwić publicznie, bo jak widać są chętni.

No wiec zadaj pytanie tak, coby moderatora nie wku... 'Czy ktos z uzytkownikow forum jest zainteresowany kupnem plytki do SIO2IDE?' :evil:

9

Odp: SIO2PC 4.x

Nie bardzo wiem o co ten hałas. Uważam, że temat sio2ide wer 4.x słusznie został tu poruszony bo ja też jestem zainteresowany i jeszcze kilka innych osób. Jak będziemy robić wszystko poza forum to z atari.area warto będzie zmienić nazwę na top.secret. A swoją drogą piszę się też na 2 - 3  w pełni zmontowane i działające.

Żyję bo Bóg tak chciał.

10

Odp: SIO2PC 4.x

ja biorę przynajmniej 4-5 czystych płytek pod sio2ide 4.x

Fajnie by było, aby zamiast USB (skoro i tak nie mozna dostać kontrolera, była dokonana mała przeróbeczka umożliwiająca podpięcie karty CF)
No i to tworzenie pustych plików ATR z poziomu Atarki o zadanej wielkości!!!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

11

Odp: SIO2PC 4.x

Widzę, że ponownie jest zainteresowanie SIO2IDE. :)

Moja propozycja jest taka:
Jeśli będzie zapotrzebowanie na min 10 szt. SIO2IDE to wznowie "produkcję"
Oceniam koszt kompletnego SIO2IDE 4.3 (z kontrolerem USB) na 95zł.
Same PCB jak poprzednio po 16zł.

Jeśli są chętni to zapraszam na priva.

12

Odp: SIO2PC 4.x

nie badz Heaven i jak masz pytanie do MM to wyslij mu maila albo PW

Widzisz :) Trzeba wiedzieć jak zagadać  :lol:
Niestety, ale pewne sprawy TRZEBA poruszac publicznie :) ... zwłaszcza w naszym skorumpowanym kraju ....

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

13

Odp: SIO2PC 4.x

Nie czepiam sie wcale tego, ze poruszyles kwestie SIO2IDE, bo jak widac same z tego korzysci. Chodzi mi o sposob zadania pytania w pierwszym poscie tego watku. Dobra, EOT!

14

Odp: SIO2PC 4.x

Kto powiedział ze nie mozna dostac kontrolerów USB ??????
Pisałem o tym ze dwa miechy temu jak składałem swojego SIO2IDE 4.x . Jest taka firma we Wrocku gdzie to można bez problemu za niezłe pieniądze kupić   http://www.proton.com.pl/szukaj1a.php3? … BN9603-28M
Kontrolery Atmela też mają za przyzwoite pieniądze .

pzdr

Adam

15

Odp: SIO2PC 4.x

Stan magazynu 0 - i tak jest już od 2-3 miesięcy - minimalna ilośc jaką można teraz zamówić to 6 sztuk i do tego trzeba zapłacić z góry za elementy - termin dostawy 2 tygodnie.....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

16

Odp: SIO2PC 4.x

Nie sugeruj się stanem magazynu tylko zadzwoń do handlowca z tej firmy i Ci sprowadzą 1 szt. tak jak mnie sprowadzili .
Kupowałem tam to wiem co mówię .
A z tego co widzę na forum to więcej tych układów można by upłynnić  .
Szkoda ze nie pomyślałem zeby kupić więcej i wystawić na aukcji , ciekawe czy by się sprzedało ?????

pzdr

Adam

17

Odp: SIO2PC 4.x

Właśnie odebrałem od listonosza paczuszkę a w niej SIO2IDE 4.3 :)
Kto już też ma te cudeńko :) ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

18

Odp: SIO2PC 4.x

Kto już też ma te cudeńko :) ?

Od lat... mozna powiedziec....

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

19

Odp: SIO2PC 4.x

Grzeniu! Łelkam w klubie chlebem i solą ;)
Pecus, jakie od lat, wersja 4.3 ma pół roku

20

Odp: SIO2PC 4.x

Iiii... ale elektronika od 4.2 sie nie zmienila, wiec sam interface mam taki sam od ponad roku :)
Zreszta to takie tylko powiedzonko - a rozne wersje SIO2IDE miewam od poczatku tego projektu. Jeszcze jakby Marek ten czytnik SD/MMC jakos dolozyl to bym byl wniebowziety, bo moj sklep juz nie ma zadnych CF 5V by mi wymienic, a jak nie wiem czy zadziala, to dziury sobie nie robie w kompie.
A chcialbym jako drugi naped podpiac, poza wewnetrznym HDD, jakis nosnik  flash...

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

21

Odp: SIO2PC 4.x

Elektronika to chyba nawet od 4.0 taka sama.
A CF że nie działa to może być kwestia softu. Karty, które nie działają pod SIO2IDE, bez problemu łażą pod kmk/jz. Mam nadzieję, że Marek coś nad tym popracuje przy wersji 4.4.

22

Odp: SIO2PC 4.x

To ja sie oferuje Markowi z podeslaniem takiej karty - i tak mi nie dziala ;-)
(choc wolalbym SD/MMC mam taka w aparacie, telefonie i PC to i w Atarynce milo byloby miec)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

23

Odp: SIO2PC 4.x

PANOWIE ! TO JUŻ MÓJ DRUGI INTERFACE SIO2IDE 4.x :)
A co tam, mam dwa SIO2IDE, oba z oprogramowaniem w wersji 4.3  8) (foto)

trub: w klubie jestem od prawie dwóch lat :-) a teraz to nawet podwójnie ;)

Pytanie: czym różnią się dwa przedmioty na zdjęciu ? Nagroda: piwo, które musisz sam sobie kupić ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

24

Odp: SIO2PC 4.x

Pytanie: czym różnią się dwa przedmioty na zdjęciu ?

http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?t=2517

"wszystko się kiedyś kończy......."

25

Odp: SIO2PC 4.x

Grzeniu, chodziło mi o klub posiadaczy dwóch SIO2IDE ;)
A różnią się jeszcze kolorem płytki: jedna żółtawa, a druga jakaś taka bura... A tego scalaka usb od spodu to obie mają ?