Temat: Forever - sprawy organizacyjne

Mam pytania do bywalców Forevera:
1. Jakie są możliwości zakwaterowania?
2. Czy organizator zapewnia bazę noclegową czy każdy szuka na swą rękę?
3. Jakie są ewentualne ceny kwaterek?
4. Czy zabieramy jakiś swój sprzęcik i jakie są możliwości podpięcia się na miejscu?
5. Czy jest w okolicy basen kryty?
6. Czy są w okolicy źródła cieplicowe?
Nie myślcie, że jestem rozpieszczony bo spać nie muszę ważne aby było co pić i jeść, ale to chyba będzie! Lubię jednak wiedzieć przed w co się pakuję. Z góry dzięki za wszelkie info

Żyję bo Bóg tak chciał.

2

Odp: Forever - sprawy organizacyjne

Mam pytania do bywalców Forevera:

Bywalcem nie jestem - bylem raptem 2 razy ale postaram sie pokrotce nakreslic ci sytuacje :)

1. Jakie są możliwości zakwaterowania?

Jakies sa :) My na ogol spimy na party - spiwor i karimata + materace o ktore walczy sie nie poczatku zlotu ;) Po spis noclegow zapraszam na
www.trencin.sk i www.slowacja.pl jesli jestes typem 'hotelowo/zajazdowym'

2. Czy organizator zapewnia bazę noclegową czy każdy szuka na swą rękę?

Napisz na atari hotline: xi@napri.sk

3. Jakie są ewentualne ceny kwaterek?

nie mam pojecia, patrz 1.

4. Czy zabieramy jakiś swój sprzęcik i jakie są możliwości podpięcia się na miejscu?

Koniecznie. Mozliwosci sa idealne, zadbaj tylko o przedluzacz.

5. Czy jest w okolicy basen kryty?

Hm. nie wiem, ale jest rzeka Vah :)

6. Czy są w okolicy źródła cieplicowe?

Nie mam pojecia, Bedziesz rozgrzewal reumatyczne stawy ? ;)

Nie myślcie, że jestem rozpieszczony bo spać nie muszę ważne aby było co pić i jeść, ale to chyba będzie! Lubię jednak wiedzieć przed w co się pakuję. Z góry dzięki za wszelkie info

Pakujesz sie na najfajniejszy i najbardziej kulturalny zlot multi jaki znam - a bylem na kilku(nastu) ;)
Pozdro!

Odp: Forever - sprawy organizacyjne

Ja tak sobie myślę, że spanie na podłodze w zupełności zrekompensuje Ci widok kilkunastu roześmianych dziewcząt rano idących na jakieś "kółko zainteresowań" w szkole - miejscu zlotu ;-)

I w pełni zgadzam się z przedmówcą -> to najbardziej kulturalne party na jakim bywałem.

4

Odp: Forever - sprawy organizacyjne

ważne aby było co pić i jeść, ale to chyba będzie!

Jest, polecam taki fajny mały bar z domowym żarciem w centrum miasta? Z Vaskiemśmy tam zawsze się stołowali? Fileciki rybne, ser smażony - polecam. Pamiętaj tylko, że czaj (herbata) to u nich herbata owocowa, jak chcesz herbatę, to prosisz o czarny czaj.
Raz też rzuciliśmy się w lepszej restauracji na pstrąga z rusztu - w Polsce na takie delicje nie byłoby nas stać. Uf, aż zgłodniałem? :)

A co do kulturki - faktycznie o bardziej kulturalny zlot trudno. Polecam.

[ Dodano: Nie Sty 30, 2005 10:40  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

5

Odp: Forever - sprawy organizacyjne

Ja tak sobie myślę, że spanie na podłodze w zupełności zrekompensuje Ci widok kilkunastu roześmianych dziewcząt rano idących na jakieś "kółko zainteresowań" w szkole - miejscu zlotu ;-)

Taaak Grzesiu, pamiętam, bardzo przyjemna pobudka :)

Ważny aspekt Forevera - zabieramy coś do grania w piłkę kopaną, będzie pewnie klasycznie mecz Atari - Commodore :)

: 404. Stopka not found

6

Odp: Forever - sprawy organizacyjne

Dzięki mikey'owi, Eru, Grzegorzowi i Jurgi'emu za uwagi i porady napewno ze wszystkich opisanych skorzystam no może z wyjąkiem uciech marcowych w rzece choć niepowiem w bałtyku kąpałem się w lutym (tylko potem cały dzień siedziałem na kaloryferku olejowym bo mi jajka przemarzły ale zdjęcia z zimowej kąpieli są) materac też będę miał ale bardziej do spania w suchym miejscu niż w celu poszukiwań ujścia rzeki.  WIELKIE DZIĘKI

Żyję bo Bóg tak chciał.

7

Odp: Forever - sprawy organizacyjne

Ważny aspekt Forevera - zabieramy coś do grania w piłkę kopaną, będzie pewnie klasycznie mecz Atari - Commodore

Wlasnie. zapomnialem. W tym roku ludki commodore beda chcieli zmazac skaze po zeszlorocznej porazce wiec trzeba sie niezle przygotowac :) Do boojuuuuu Atarrrriiiii ...

8

Odp: Forever - sprawy organizacyjne

.. heh - a ja tym razem raczej z kobitą i dzieciakiem 8O   .. o przepraszam szkodniekiem;- więc musze im jakąś kwatere załatwić ... ;- no; i oczywiście pozostaje na partyplace;- :D . Jak wszystko oczywiście wypali na 100%

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: Forever - sprawy organizacyjne

chyba, musze zaczac biegac wieczorami...  zeby kondycje odnowic..  bo zawalu dostane na meczu.

No nic mam nadzieje, ze damy rade (tak jak w zeszlym roku)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

10

Odp: Forever - sprawy organizacyjne

Misiaku, ze mną nie dacie rady? :)
Tylko, żebym był :)

: 404. Stopka not found

11

Odp: Forever - sprawy organizacyjne

eru:    masz być! ;) z kim będę ogrywać jakiegoś slowaka w bilard??

jeszcze co do spania na partyplace, to jeśli dojedziesz w miarę wcześnie to masz zapewniony szkolny materac od WF :)

i najważniejsze: w trencinie można zobaczyć zamek idealnie wtopiony w okoliczne zabudowania ;) więc niektórzy go niezauważali :):):)

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

12

Odp: Forever - sprawy organizacyjne

wilson

eru: masz być!  z kim będę ogrywać jakiegoś slowaka w bilard??

Bardzo dobrze jak będzie ale na bilard też mnie zabierzcie !!!

xray

musze zaczac biegac wieczorami... zeby kondycje odnowic

To pochwalę się, że gram dwa razy w tygodniu po dwie godziny w nogę i raz w tygodniu w siatę. A może i siatke by dołożyć nie jestem wysoki ale na odbiorze i do serwowania całkiem całkiem!

pin

no; i oczywiście pozostaje na partyplace

No to kamień z serca!

mikey

Wlasnie. zapomnialem. W tym roku ludki commodore beda chcieli zmazac skaze po zeszlorocznej porazce wiec trzeba sie niezle przygotowac  Do boojuuuuu Atarrrriiiii

Wygramy to spoko!!! Jak nie ma stałego pewnego punktu na bramce to wezmę też strój bramkarski i będę bronił - już przez te wszystkie lata gry do tego mnie przyzwyczajono, ale i na innych pozycjach radzę sobie DOSKONALE! Wiem nieskromnie to brzmi, ale nie bez przyczyny po większości turniejów idę najpierw na wypadkowe (/nadgorliwość/chęć zwycięstwa za wszelką cenę /głupota/) a dopiero potem do domu. Mam nadzieję na bardziej pokojowe zawody!!!

Żyję bo Bóg tak chciał.

13

Odp: Forever - sprawy organizacyjne

wygramy, wygramy ... o ile nie bedzie Elbana w zespole c64 ;)), bo tak to niebylbym taki pewny...

no chyba, ze Tiger sie wybiera ;)) zelazne pluco;) wtedy bede bardziej spokojny.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

14

Odp: Forever - sprawy organizacyjne

No to trenować, chłopaki! Czas najwyższy. Będę za was ssał? e, trzymał kciuki!

[ Dodano: Nie Sty 30, 2005 23:13  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

15

Odp: Forever - sprawy organizacyjne

zasmuce Was ziąą, ale niestety bede w tym roku na foreverze!:) shit happens, ay?! :P

16

Odp: Forever - sprawy organizacyjne

fpyte fpyte ... przyjezdzajcie ... moze bedzie rekordowa ilosc atarowcow z polski w tym roku.

17

Odp: Forever - sprawy organizacyjne

no to organizatorzy mogą spokojnie zorganizować rzut dyskietką, w tym roku butelek nie zabraknie ;)

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

18

Odp: Forever - sprawy organizacyjne

:D :D :D

19

Odp: Forever - sprawy organizacyjne

Fileciki rybne


o nienienienienienie!!!!!!!!!!!! - ratunku !! - JRG - tylko nie te "fileciki". A teraz zupełnie serio - po Trencińskich filecikach wylądowałem 2 dni po powrocie na ostrym dyżuże - więc p*.* to ich żarcie. Pamiętasz, gdzie byliśmy .. z bodajże Waskiem ??. Poza tym - wystarczy zjeść piwo - i też jest dobrze - no;- i przynajmniej bezpiecznie.

.. panowie - tak po trzeźwemu - to nie wypada igrać w mjać. Pamiętam mecze w Opalenicy; -ups. - nie pamiętam/  :?  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

20

Odp: Forever - sprawy organizacyjne

Czy ktoś jedzie z Warszawki samochodzikiem do Trencina???I przy okazji wziąłby mi mały bagaż:))) A może też mnie???Jednak to drugie niekoniecznie,gdyż lubie podziwiać nocne widoki za oknem jadąc pociągiem:))) i pić piwko.
Pozdrawiam
Cobra/Samar/Ftn

8 bit rulez!!!

21

Odp: Forever - sprawy organizacyjne

Pinek: fileciki rulu, choc pstrag rulu bardziej :)

Cobra: wiesz, jadac na SV chlopaki mi w aucie 300 m za domem flache otworzyli... 80 km dalej czulem sie jakbym wegiel wiozl, dobrze, ze radio gralo...  :D

22

Odp: Forever - sprawy organizacyjne

Pin

A teraz zupełnie serio - po Trencińskich filecikach wylądowałem 2 dni po powrocie na ostrym dyżuże - więc p****y to ich żarcie.

Pewnie po piciu tam wylądowałeś a nie po filecikach ;)

Żyję bo Bóg tak chciał.

23

Odp: Forever - sprawy organizacyjne

Vasco napisaleś:Cobra: wiesz, jadac na SV chlopaki mi w aucie 300 m za domem flache otworzyli... 80 km dalej czulem sie jakbym wegiel wiozl, dobrze, ze radio gralo...

Cóż. Taka impreza odpowiada mi jak najbardziej:)))) Chociaż trzeba przyznać,że w pociągu też można natknąć się na wiele atrakcji:)
A poważnie pytam,bo jeżeli będę jechała to chciałabym dać komuś bagaż do samochodu-browarów w plecaku się nie spodziewajcie...

Pozdrawiam

8 bit rulez!!!

24

Odp: Forever - sprawy organizacyjne

chyba, musze zaczac biegac wieczorami... zeby kondycje odnowic.. bo zawalu dostane na meczu.

A ja muszę w ogóle zacząć jakoś trenować. Rezerwowy zawsze sie przyda. Wtedy miałem niezłe szczęście jak na nie umiejącego grać w nogę-wpuściłem mniej piłek do bramki niż Comodorowcy... Ale widzę, że w tym roku zastąpi mnie (na szczęście) ktoś dużo lepszy.

grzybson/SSG^NG