1

Temat: Carty do 7800 z instrukcjami

Wystawilem:
http://www.allegro.pl/showcat.php?id=5939

Ceny nie sa za niskie ale uwazam, ze uczciwe.

Jeszcze dzis postaram sie dorzucic 30 cartow na 2600.
Zapraszam.

2

Odp: Carty do 7800 z instrukcjami

Nie kupujcie cartow do 7800! Tebe wslizguje sie po nocach do domow i wyciaga marie z konsol!

3

Odp: Carty do 7800 z instrukcjami

mlehehehe  :lol:

[ Dodano: Sro Sty 26, 2005 5:48 pm ]
trzeba bylo wszystkie karty wystawic w jednej aukcji, latwiej by sie kupowalo i mniejsza prowizja dla allegro

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

4

Odp: Carty do 7800 z instrukcjami

Tebe: przegapiles: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=40649878

5

Odp: Carty do 7800 z instrukcjami

chyba wykupię wszystkie carty !  :lol:

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

6

Odp: Carty do 7800 z instrukcjami

tebe - mowisz wystawic wszystkie - i tak i nie. Wychodze z przekonania, ze kolekcjonerzy potrzebuja czesto pojedynczych tytulow do uzupelnienia zbiorow. Mysle, ze wystawione pojedynczo nawet nie to ze osiagaja wieksza cene, ale wzbudzja wieksze zainteresowanie.
Fakt, ze roboty z tym pozniej mnostwo aby powysylac do wielu ludzi...

Dobrze ze 7800 i 2600 mnie juz tak nie kreci - ostatnio wydaje i tak majatek na soft do XL/XE.
Wczoraj straszny zawod. Wylicytowalem niedawno "Zork I" za... $1 :) Radosc byla podwojnie krotka: po pierwsze z kosztem wysylki i transferu kasy wyszlo $19.95 czyli jakies 64zl :/ A jak wczoraj doszedl to sie okazalo ze ma wyrwana instrukcje (znaczy nie ma wcale) :(((

Czy w Polsce wogole byl wydawany legalny soft (na malucha) nie-polskich firm? Znaczy jakies tytuly z importu? Nie licze wydan Avalon/Zeppelin Games.
Nie tak dawno ktos na Allegro wystawial kilkanascie gier (w tym M.U.L.E) twierdzac ze nabyl je w Pewexie, ale jakos ciezko mi uwierzyc...

7

Odp: Carty do 7800 z instrukcjami

Hm, jak od gościa dostałem w komplecie z 65XE trzy oryginalne carty (w pudełkach!): Food Fight, Lode Runner, Star Riders II. O ile wiem, to w Polsce je kupił?
Dodam, że za ten zestawik gość chciał tylko płytkę z nagranym emulatorem i grami, bo chciał sobie w Robbo pograć, jak za dawnych czasów? Nawet zważywszy, że wtedy płytki były ociupinkę droższe, to podoba mi się ta zamiana :D.

[ Dodano: Sty 26, 2005 00:47:00  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

8

Odp: Carty do 7800 z instrukcjami

Ja kiedys kupilem w sklepie w Polsce takze karty z Food Fight i czyms tam jeszcze (design dla XEGS). Byly to przypadkowe karty, ktore sie zawieruszyly w jakims sklepie z grami. W sumie raczej gry zagraniczne nie byly sprzedawane. Jak weszla ustawa o prawach autorskich w Polsce to Atari juz dawno umarlo za granica i nikt nawet nie myslal o tym zeby sprzedawac gry na XL/XE w Polsce.